|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jesenska dekoracija
10.10.2010 14:45:06   
KIKI****
Mene pa zanima, če ste že kaj okrasile stanovanje, zunaj, ... z jesensko dekoracijo?

Jaz sem na netu našla nekaj dobrih idej za na vrata (sicer kupljeno), čarovnice na metli iz papirnih prtičkov, pajke na velikih bučah in duhce (te sem imela lani - iz papirnih belih prtičkov), lani sem pletla tud pajkovo mrežo, letos se mi ne da.

Sem pa naredila pred vhodom eno jesensko obiskovalko ki sicer pride konec oktobra ampak nas je malo prej obiskala (celo ježa je sabo pripeljalauser posted image user posted image user posted image ), sam bučke pa koruzo moram še "narabutat".

tkole nekak zgledauser posted image user posted image user posted image

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 14:48:57   
mamamajča
Mi smo v bloku doma, tak da mamo na svojih vratih eno malo dekoracijo, pa z malim tudi v jesenskem stilu kaj delava po stanovanju.

Ampak tale vaša gospa je pa dobra, čestitam za idejo!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 14:52:46   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Mi smo v bloku doma, tak da mamo na svojih vratih eno malo dekoracijo, pa z malim tudi v jesenskem stilu kaj delava po stanovanju.

Ampak tale vaša gospa je pa dobra, čestitam za idejo! Hvala



Tale je prišla že lani, tko da smo že prjatliuser posted image . Letos sta tamala dva tko prosila, da jo spet naredim da sem kr mogla no. Sej ni neka umetnost, 10 minut dela pa je kr nekak ratala. user posted image

Ah ti naši mali škrati, sam da je veselje pri hiši, pa je vse lepo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 14:56:02   
tamiflu
Kiki, zelo lepo maš to.user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 15:12:08   
Hope2
Imam rada božične, novoletne in velikonočne dekoracije. Tele jesenske pa sem ravno pred kakim mesecem popljuvala in rekla, da tega pa nikoli v naši bajti. No pa bom mogla očitno pojesti zarečen kruh, saj se je naš malček ful navdušil nad bučami in koruzo. Dejansko, kaj vse za naše maleuser posted image . Eno bučo sva že prejšnji teden izrezala, ta teden pa greva v trgovino še po kako dekoracijouser posted image

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 15:19:29   
KIKI****
Hvala, drugo leto bomo pa bučke vzredili in naredili še za noč čarovnic kako posebno, nekaj takega

user posted image
user posted image

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 15:21:24   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Imam rada božične, novoletne in velikonočne dekoracije. Tele jesenske pa sem ravno pred kakim mesecem popljuvala in rekla, da tega pa nikoli v naši bajti. No pa bom mogla očitno pojesti zarečen kruh, saj se je naš malček ful navdušil nad bučami in koruzo. Dejansko, kaj vse za naše maleuser posted image . Eno bučo sva že prejšnji teden izrezala, ta teden pa greva v trgovino še po kako dekoracijouser posted image


Tud jaz sem rekla da lani sem pač nerdila tole "kr neki", letos pa ne bom nič, pa sta tko vztrajala in prosila, da sem kr mogla, kao ne bi če je pa njima v veselje. Ja, tko je, otroci in njihovo veselje, pa saj je prav tako ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 17:18:18   
takotako
Kaj si dober nardila. Te smem vprašat kako?

Jaz sem iz črnega šeleshamerja eno leto nardila ful podgan in sem jih po vrtu dala. Po fasadi sem pa netopirje prpopala. Sej bi slikco pripela pa ne znam glih najbolj.

Letos imam pa obrasne buče po stanovanju za vzunaj pa pojma nimam kaj naj naredimo. Nekaj se menimo z sosedi da bi celo ulico okrasil oz vsaj malo pa potem da bi se zunaj zvečer dobil. Kok bo iz tega sporočim

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 21:59:03   
Anonimen
Saj ne vem, ali mi je všeč ali ne. Ampak otrokom je ziher user posted image .

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jesenska dekoracija
10.10.2010 22:31:02   
bumerang
No meni definitivno ni všeč. Milo rečeno.
Ne bi tega imela pred svojimi vrati pa če bi mi plačali.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jesenska dekoracija
11.10.2010 9:38:29   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Saj ne vem, ali mi je všeč ali ne. Ampak otrokom je ziher user posted image .


Otročkom je pa zelo všeč ja. Tko pač je, za vsakega nekaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jesenska dekoracija
11.10.2010 9:38:58   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No meni definitivno ni všeč. Milo rečeno.
Ne bi tega imela pred svojimi vrati pa če bi mi plačali.


Sej ti ni treba, al kako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jesenska dekoracija
11.10.2010 14:43:08   
TomTaylor
Ma, ne morem se odločit al mi je všeč ali ne. No, HB se mi ni treba user posted image . Všeč mi je dekoracija iz gozda nabranih listov, kakšna bučka tukaj in tam in košara z dišečimi jabolki, orehi in kostanjem.
Ne vem, izrezljane buče in notri svečke mi je še kul, tudi otroci neizmerno uživajo, tele čarovnice mi pa ne potegnejo kot "jesenska" dekoracija ampak bolj kot dekoracija za noč čarovnic.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jesenska dekoracija
11.10.2010 20:34:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****


user posted image



user posted image user posted image user posted image  BUUUUUUUU! Mi je všeč! Zelo! KIKI****, pohvalno!user posted image user posted image user posted image

Noč čarovnic obožujem, kjub temu, da ni naš praznik.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jesenska dekoracija
12.10.2010 8:31:09   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Ma, ne morem se odločit al mi je všeč ali ne. No, HB se mi ni treba user posted image . Všeč mi je dekoracija iz gozda nabranih listov, kakšna bučka tukaj in tam in košara z dišečimi jabolki, orehi in kostanjem.
Ne vem, izrezljane buče in notri svečke mi je še kul, tudi otroci neizmerno uživajo, tele čarovnice mi pa ne potegnejo kot "jesenska" dekoracija ampak bolj kot dekoracija za noč čarovnic.


user posted image user posted image user posted image

Sej vem da ni še noč čarovnic, otroci so krivi, da prehitevamo, no sej mogoče je res malo čudno reči "dekoracija".

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jesenska dekoracija
12.10.2010 8:48:10   
špelin@
Mi pa letos izdelujemo ježke na tisoč in en način user posted image Iz lesa, listja, koruze, kostanja,... Moram enega še na vhodna vrata pripopat, samo se ne morem odločit, ker so vsi lepi user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jesenska dekoracija
12.10.2010 9:02:36   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mi pa letos izdelujemo ježke na tisoč in en način user posted image Iz lesa, listja, koruze, kostanja,... Moram enega še na vhodna vrata pripopat, samo se ne morem odločit, ker so vsi lepi user posted image



Super, daj kako slikco prlepi, jaz bom tud še enga naredla, pa rabim malo inspiracije user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jesenska dekoracija
12.10.2010 9:32:05   
pety78
V bistvu imate super varnostnika. Jaz bi imela to teto kar skozi vse leto, se mi vsaj nepridipravov ne bi bilo potrebno več bati. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jesenska dekoracija
12.10.2010 10:19:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

V bistvu imate super varnostnika. Jaz bi imela to teto kar skozi vse leto, se mi vsaj nepridipravov ne bi bilo potrebno več bati. user posted image user posted image user posted image


V bistvu bi vsi mislili, da je tasca na obisku user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jesenska dekoracija
12.10.2010 19:35:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

V bistvu imate super varnostnika. Jaz bi imela to teto kar skozi vse leto, se mi vsaj nepridipravov ne bi bilo potrebno več bati. user posted image user posted image user posted image


V bistvu bi vsi mislili, da je tasca na obisku user posted image user posted image user posted image user posted image


Kruta user posted image .

Vedno znova se sprašujem, ali je to o taščah vse res.

In vedno znova sem vesela, da ne vem user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jesenska dekoracija
13.10.2010 9:07:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mi pa letos izdelujemo ježke na tisoč in en način user posted image Iz lesa, listja, koruze, kostanja,... Moram enega še na vhodna vrata pripopat, samo se ne morem odločit, ker so vsi lepi user posted image



Super, daj kako slikco prlepi, jaz bom tud še enga naredla, pa rabim malo inspiracije user posted image


Trenutno ne morem, ker imam doma kup baterij, ampak nobena ni dovolj polna, da bi fotoaparat delal user posted image

Zaenkrat so vsi ježi bolj dvodimenzionalni. Na deščici, kartonu, lubju,... Naredim obris ježa ali ga izstrižem iz kartona, potem pa otroci gor lepijo razne stvari. Kartonski jež ima nalepljene koščke kolaž papirja, tisti na deščici koruzo in bučna semena. Jež iz lubja ima gor listje.

Sem pa zdaj naredila 3D ježa iz gobe za ikebane in bosta punci noter napikali "bodice" user posted image


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jesenska dekoracija
13.10.2010 9:51:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mi pa letos izdelujemo ježke na tisoč in en način user posted image Iz lesa, listja, koruze, kostanja,... Moram enega še na vhodna vrata pripopat, samo se ne morem odločit, ker so vsi lepi user posted image



Super, daj kako slikco prlepi, jaz bom tud še enga naredla, pa rabim malo inspiracije user posted image


Trenutno ne morem, ker imam doma kup baterij, ampak nobena ni dovolj polna, da bi fotoaparat delal user posted image

Zaenkrat so vsi ježi bolj dvodimenzionalni. Na deščici, kartonu, lubju,... Naredim obris ježa ali ga izstrižem iz kartona, potem pa otroci gor lepijo razne stvari. Kartonski jež ima nalepljene koščke kolaž papirja, tisti na deščici koruzo in bučna semena. Jež iz lubja ima gor listje.

Sem pa zdaj naredila 3D ježa iz gobe za ikebane in bosta punci noter napikali "bodice" user posted image




3D lahko narediš tudi iz divjega kostanja ali iz krompirja. Za bodice lahko uporabiš zobotrebceuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jesenska dekoracija
13.10.2010 10:46:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mi pa letos izdelujemo ježke na tisoč in en način user posted image Iz lesa, listja, koruze, kostanja,... Moram enega še na vhodna vrata pripopat, samo se ne morem odločit, ker so vsi lepi user posted image



Super, daj kako slikco prlepi, jaz bom tud še enga naredla, pa rabim malo inspiracije user posted image


Trenutno ne morem, ker imam doma kup baterij, ampak nobena ni dovolj polna, da bi fotoaparat delal user posted image

Zaenkrat so vsi ježi bolj dvodimenzionalni. Na deščici, kartonu, lubju,... Naredim obris ježa ali ga izstrižem iz kartona, potem pa otroci gor lepijo razne stvari. Kartonski jež ima nalepljene koščke kolaž papirja, tisti na deščici koruzo in bučna semena. Jež iz lubja ima gor listje.

Sem pa zdaj naredila 3D ježa iz gobe za ikebane in bosta punci noter napikali "bodice" user posted image




3D lahko narediš tudi iz divjega kostanja ali iz krompirja. Za bodice lahko uporabiš zobotrebceuser posted image


Imaš prav user posted image Mi bomo noter napikali kar prave kostanje, ker smo ga ful nabrali in bomo tiste manjše porabili za dekoracijo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jesenska dekoracija
13.10.2010 11:48:22   
KAHLO
oj....mi tud v stanovanju z dekoracijo spremljamo letne čase!

Midvi z mojo malo ritjo sva za letošnjo jesen nabavle eno večjo dekorativno košaro za na mico, not sva do zdaj dali eno majno strašilo, nekaj slame, jesenko listje, divji kostanj, želod, storž, skratka vse kar zleti z drevesa gre v najino košaro:)......za koruzo sred ljubljane (pa da ne bo kupljena), pa se bova mogli kar potrudit!user posted image user posted image user posted image no pa nima veze.....glavno da je zabavnouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?