|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogurti???
6.12.2004 17:00:36   
puri
Mene pa zanima,kdaj ste jim ve začele dajati jogurte?
Moj je namreč čist navdušen nad njimi!Dala sem mu probat samo pikico,pa je kar jamrat začel,ker je hotel še.
Star je 5 mesecev!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jogurti???
6.12.2004 17:55:45   
ZARA
jst po 6 mesecu,mi je tako rekla pediatrinja...:rozica:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   jogurti???
6.12.2004 18:59:37   
dory
Mi smo pri petih mesecih startali tako z navadnimi kot tudi s fruchtzwergi :)..obozuje jih :)

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jogurti???
6.12.2004 19:18:11   
puri
Hvala vam za odgovore!Potem mu jih bom pa tudi jaz počasi začela dajat:bravo:
Se mi je kar smilil,ker je začel kar jokat,ko sem ga jaz pojedla in vrgla lonček v smeti!:)

Lp

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jogurti???
6.12.2004 20:17:20   
NinaŠ
Anže je prvi jogurt pojedel pri dobrih 5 mesecih, pa je bil ful navdušen, je kar celga zmazal (125 ml). Sem se mal bala kako bo to vplivalo na njegovo prebavo, pa ni nič. Sem mu pa tako kot ti dala en večer samo dve žlički, poj pa jok ko mu nisem hotla več dat; naslednji dan sem se pa kar skorajžla in upala da ne bo posledic. Še danes je čist blesav ko vidi jogurt - je lohk še tko sit (da tud zizike noče), ampak za jogurt se pa vedno najde prostor. LP

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   jogurti???
6.12.2004 20:48:23   
piškotka
Zakaj pa dojenčki npr. jogurt ali skuto lahko jedo, čeprav je iz kravjega mleka, ki ga naj ne bi uživali do dopolnjenega prvega leta zaradi alergij?:zmeden:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   jogurti???
6.12.2004 22:08:32   
frutka_
Piškotka to tudi mene zanima?:zmeden:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   jogurti???
7.12.2004 8:37:53   
Seven*
Skuta in jogurt do 9 meseca. Mleko do 12 meseca. Naj ne bi uzivali seveda.

Jogurt in skuta sta kisana. Sestava je razlicna kot pri samem mleku. Ce samo pogledamo grozdni sok in vino. Cist drugacna izdelka, pa iz iste zadeve narejena.

Kravje mleko verjetno vsebuje veliko vec alergenih snovi, kot pa skuta in jogurt. Mozno da se ti alergeni s samim postopkom spremenijo, al pa jih tekom postopka odstranijo..

Bom pa preverila. Google ve vse.. :)

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   jogurti???
7.12.2004 15:58:00   
frutka_
Seven hvala!:bravo:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   jogurti???
7.12.2004 21:37:52   
ZARA
Seven kako je zdej z jogurti!!??
A si kej googlala??

Oj frutka... a ma 'munckin' novo frizuro;)??

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   jogurti???
7.12.2004 21:59:51   
frutka_
Hahaha..ni ravno nova, toda če mu las ne "počešem" na stran mu lezejo v oči. Irokeza pa mu je spustila, ker ma predolge.
Šele zdaj sem videla, da imaš nov opis. Nisem vedela, da ima Zara drugo ime Hema. Kaj pa to pomeni?

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   jogurti???
7.12.2004 22:03:06   
ZARA
frutka...pojma nimam... samo to vem,da je Hema neke vrste svetnica (:zmeden2: al kaj??)...pa se to vem da je to ime nosila moja babica...

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?