|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2015
15.7.2015 13:11:26   
J.nikica
Hvala za čestitke...

Verci a že kar AD3 dajete ali samo D3.... meni je bilo rečeno 1 mesec D3 potem pa dobimo recept za AD3

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Julijke 2015
15.7.2015 16:57:34   
verci
hejjj ja pomotoma sem napisala AD3 imamo D3 ...

(odgovor članu J.nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Julijke 2015
15.7.2015 18:36:03   
Najin_pikec
J.nikica, čestitke tudi z moje strani user posted image .
Jaz sem tudi dobila recept za plivit D3, jutri dopoldan dam prvo kapljico in upam da ne bo kakšnih krčev... Kako se pa drugače cartate s svojimi sončki, dosti spijo? Pa tiste ki že imate starejše otroke, kako so sprejeli novorojenčka?

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Julijke 2015
16.7.2015 12:26:37   
J.nikica
pozdravček...

mi spimo cel dan...zbuja se na 3h za papico, ponoči pa spi 4-5 ur skupaj

za enkrat zelo priden user posted image

bratec ga je zelo lepo sprejel, star je 2,5 let in prvo kar je prišel v porodnišnico je vprašal, če lahko bratca vzamemo domov.

sedaj pa ga ves čas boža in sedi ob njem, pravi da ga čuva user posted image

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Julijke 2015
16.7.2015 14:35:53   
verci
pozdravljene,pri nas ga je starejsi bratec lepo sprejel.Tudi zelo rad pazi na njega ,ga boza... no obcasno pa je tudi malo ljubosumja sploh pa prvi dan ,ampak nam gre na bolje se ze prvaja da ni vec samuser posted image .Nam pa neki nosek nagaja tako ,da resujemo z fiziolosko...uzivite pozdravcki...

(odgovor članu J.nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Julijke 2015
16.7.2015 23:01:11   
Najin_pikec
Danes sem ji dala prvo D3 kapljico, pa jo je kar pomatralo... bomo verjetno prešaltali na Oleovit in upam da bo bolje.
Pri nas je glede spanja čisto odvisno od dneva, kakšen dan ful spi, kakšen pa se non stop nekaj zbuja. Ponoči se zbujamo na 2-3 ure.
Starejši bratec je tudi pri nas navdušen, bi jo ves čas božal pa lupčkal user posted image . Ga morava kar bremzat, ker ko se dojiva in mi zaspi res nisem preveč vesela, da jo s svojim navdušenjem zbujauser posted image . Pa mora se še navadit, da se ne sme preveč hrupno igrat, kadar dojenček spi. Sej ne misliva, da mora zdaj šepetat, ampak neka sobna jakost bi bila pa fajn user posted image .
Drugače pa že uživamo na prvih sprehodih. Smotano mi je samo, da gremo lahko ven samo zjutraj in proti večeru - bemti to vročino user posted image . Še dobro da mož odpelje starejšega dopoldan in popoldan malo ven, ker se res rabi zdivjat.
Kdaj boste pa starejše dale nazaj v vrtec? Midva ga bova imela doma 2 tedna, dokler bo dragi na očetovskem dopustu. Potem gre pa najbrž kar nazaj v vrtec, itak pravi da pogreša svoje prijateljčke user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Najin_pikec -- 16.7.2015 23:02:38 >

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Julijke 2015
28.7.2015 9:59:56   
Tamy 3xT
Pozdravcek

Pa sem tudi jaz docakala svojega soncka.
Sinek Tijan je prijokal na svet 20.7. ob 12:22,tezek 3410g in velik 50cm.
Es je pravi soncek. Pridno je in spi, vmes pa je taki veselcek da je mamica v nulo ponosna nanj.
Nic nas se krci ne mucijo, nas pa kavca dosti.

Mamice, zakaj bi naj bile dobre te D3 kaplice. Jaz sem sam recept dobla in nic razlage kako in kaj...

Veselo doma se cartamo

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Julijke 2015
28.7.2015 11:31:09   
verci
hejjj tamy cestitke...zelim cim vec cartanja in veliko skupnih, lepih trenutkov...user posted image
Mi smo tudi ok ,ampak nas pa kar mucijo krcki...upamo da bo cimprej mimo...pozdravcki

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Julijke 2015
29.7.2015 21:48:39   
Najin_pikec
Tamy12.7. čestitke!!!! user posted image
D3 kapljice so dobre za kosti, preprečevanje rahitisa. Začeli naj bi jih dajat že 1 teden po rojstvu, ampak po teh naših jih kar rado napenja user posted image . Jaz sem Žani začela dajat kar kapljice BioGaia, ki po novem že vsebujejo D3, tako da Plivit kapljic ne dajem. Ko ne bom več dajala Bio Gaie, bomo pa rajši dajali Oleovit D3.

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Julijke 2015
30.7.2015 10:25:19   
Tamy 3xT
Najin_pikec hvala za odgovor in nasvet.
Tudi sama sem slisala da rado sraufa po teh kaplicah.
Bom raje skocla cez mejo in kupla Oleovit.
Hvala :)

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Julijke 2015
30.7.2015 19:16:49   
bibika24
 



Objave: 22
Status: prisoten
Zdravo nosečke!😊 

Se opravicujem za tale post...mogoče pa katero zanima.😉 

Vabim vas k sodelovanju v nagradni igri na naši FB strani 💖ČRKE IN DODATKI ZA DOM.💖 

KLIKNI NA SPODNJI LINK IN SLEDI NAVODILOM.😉 

https://m.facebook.com/profile.php?id=447023328783993 

💝NAGRADNA IGRA💝: kot dosedaj je tvoja naloga, da LIKE-AŠ, DELIŠ OBJAVO, ter PRIPIŠI IME ki ga želiš.😊 
Čez teden dni bomo podelili 💚SAMOLEPILNE ČRKICE💚 za ime po izbiri. Če pa te že imate, lahko izberete samostoječi napis 💜HOME💜!😉 

HITRO V AKCIJO!!!😉 

Lep preostanek nosečnosti in vse dobro vam zelim.💖 
Pozdravček, 

Andreja 


_____________________________

Pa smo končno spoznali našo pikico, ki veselo brca po maminem trebuščku...je še čisto majcena...ampak iz dneva v dan pridno raste!!!

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Julijke 2015
18.11.2015 22:00:39   
Zvezdicamateja
Živjo mene pa zanima če vašim malčkom že dajete gosto hrano in kako so kaj navdušeni nad njo.
Lp


(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Julijke 2015
20.11.2015 11:39:21   
J.nikica
hej...

naš malček je rojen 7.7 se pravi da je star že polne 4 m in še čez...tako da JA papca že gosto hrano...

krompir, bučko, korenček in brokoli do sedaj...danes bova poskusila špinačo :-)...kot Popaj :-)

(odgovor članu Zvezdicamateja)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Julijke 2015
21.11.2015 9:24:40   
leški
Mi že dajemo...navdušena je pa zelo...še posebi super je krompir pa korenček...cvetače nima glih najbolj rada je pa zato brokoli toliko bolj super ;-)

(odgovor članu J.nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Julijke 2015
25.11.2015 22:06:31   
jancika83
mi smo tudi začeli, korenček, krompir, cvetača...nad krompirjem ni ravno navdušena, ostalo pa z veseljem sprobava. Jutri bova brokoli, potem pa že verjetno kakšno jabolko. Ko smo mi pri kosilu, kr cmoka zravn; prav posrečena je;)

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Julijke 2015
17.12.2015 11:30:45   
Shorty_
Pozdravljene,

vse ste že stisnile k sebi svoje zakladke vas vabim, da si odprete novo temo tukaj

http://www.ringaraja.net/forum/Star%C5%A1i_%C4%8Dvekamo/forumid_154/tt.htm,

tole bom čez nekaj časa zaklenila in vam bo ostala za obujanje spominov,

lepo čvekajte še naprej


Shorty RR

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Julijke 2015
14.1.2016 22:47:29   
Anonimen
Saj ni čudno, da Ringaraja "umira", dajte vse teme zaklenit....

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1167
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!