|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jupijaja jupi jupi ja
14.9.2004 19:02:07   
neža76

Punce..... pri meni je hudičevka :hudicek::hudicek:M:hudicek::hudicek: danes spakirala in odšla!! Sem ji zagrozila, da bolje da je sedaj 9 mesecev ni, drugače ji bo trda predla!;););)

In jaz sem dobre volje, ker bova z moji dragim spet pridno :sloncek::sloncek::sloncek: in tokrat upam na9nebesa!
Mislim, da nama bo tokrat uspelo!!
Držim pesti za vse vas..... in punce pozitivno razmišlajte in boste videle......:duda: bo kmalu tu!!

Srečno:)!
Neža76
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jupijaja jupi jupi ja
14.9.2004 20:46:39   
Anonimen
:sloncek::sloncek::sloncek::)-:)-:duda::duda:9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu neža76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 7:51:06   
mozart
Ja Neža76 ti si pravi sonček za naš optimizem.
Mene je zaradi te :hudicek: popadla že prava depresija. Res sem bila prepričana, da sedaj pa bo 9nebesa. Upam da bo tudi pri meni šlo na boljše. Odločila sem se, da sploh ne bom razmišljala o :duda:.

No rekla sem tudi, da ne bom obiskovala ringaraja.net, a ne morem, sem že zasvojena. Kaj še bo?


lep pozdrav,

tija :angel:

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 8:06:14   
anadejka
Hja Tija,jest sm se čist isto odločila.Zadnje čase sem obupna,čist obsedena,sam na :duda:še mislm.
Pa sem se ravno tako odločila,da se ne mislm več sekirat,v življenju je še tooooliko lepih stvari.Najsrečnejša sem lahko že zato ker imam najboljšega fanta k me ima ful rad in jest njega.Lepo se imava skupaj in to je najbl važn.Če pa kdaj dobiva še :duda:bo pa popolno.sam sekirala se pa ne bom več,res.
Lepe pozdravčke.........andrejka:rozica:

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 15:02:30   
puncica
:bravo::bravo:Tako je treba

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 21:11:18   
tina.nika
:bravo::bravo: drzim pesti!
LP, Tina

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?