|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 13:33:37   
dadica
izdelovalci testov mislim?Še dobro da imajo nas, reve da kakšnih sto ljudi ne ostane brez službe:)-:)-:)-:)-:)-:)- nisem si mogla kaj da ne bi en dan prehitro naredila test in seveda -standard,nisem razočarna samo jezna na sebe da sem taka koza in padem na "finte",kot so mogoče pa bo čudež in bo pokazal en dan prej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 13:40:26   
biba77
Sment, dadica...:(:(
Bo treba se par dni pocakat! :miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 13:52:05   
dadica
HALOOOOOO!
PO 15 MINUTAH GREM ŠE ENKRAT POGLED TEST IN KAJ VIDIM,RAHLO,AMPAK RES RAHLO DRUGO ČRTICO!!
sem že včeraj delala test:ups: in je bila jasno vidna samo ena črtica,zdaj pa se zraven pojavlja še rahla druga.Za znoret!Ja saj vem, bom jutri ko je dan za M ponovila z jutranjim urinom in takrat vam javim!


TO JE NORO BI REKO HUGO!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 13:58:33   
tinkamiška
Ojoj Dadica kaj si pa delala zaen test?
Držim pesti, da bo jutri taka ornk črtica:):miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 14:00:37   
dadica
zadnje čase vedno delam seratec teste,ker so mi prvič pravilno pokazali!In tudi včeraj asem ga in je bila ena črtica! kaj moremo babja radovednost pač in potrpežljivost glih ni moja vrlina!

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 14:01:49   
tinkamiška
Sej te razumem, sej smo vse približno enake:)-:)-:)-

No upam, da nas jutri razveseliš s super novičko:)

:miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 14:02:08   
ElaM
Dadica :miska::miska::miska::miska: za jutri.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 14:21:11   
Sara3
Dadica, če te malček potolažim nisi edina, ki dela teste prej in to vsak dan. Tako sem jaz prejšni mesec (ker mi je bilo precej slabo in očitno zaradi :hudicek:) naredila kar 3 CB. Rezultat negativen in "malček" tajnša denarnica :(.

Držimo pesti zate.....
:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 14:50:50   
Nannn
Jest sem tud prej delala test kot pa naj bi...CB in Baby check mi je pokazal da sem noseca...jest upam da jutri napises da si nova srecka :nosecka:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 16:59:19   
Skorpija
Dadica jaz držim pesti in pijem na :modri: - javi jutri!!!!!!!

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 17:42:25   
marrusa
Dadica jaz sem v nedeljo delala en dan pred mensrtuacijo ROMED test in se mi je po 15 minutah pokazala druga črtica.Nasljednji dan pa me je obiskala :hudicek:

Upam,da bosta pri tebi jutri:roza: in da :hudicek: ne bo vsaj 9 mesecev.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:08:57   
lumpy
Punce ,
testov ne smete odčitavati po 15 minutah, če vam na navodilih piše, odčitaj po eni ali petih minutah. Navodil se morate držati, drugače so testi negativni. To vam lahko povem iz izkušenj, ker v službi vsak dan delam teste za droge, ki so na isti princip kot testi za nosečnost ali ovulacijo.

Ne vem, mogoče imate takšne teste, da piše da morate odčitavati po 15 minutah, jaz namreč uporabljam tiste, ki so po eni ali petih minutah za odčitati.

Upam da vas nisem spravila v slabo voljo, le razložiti sem vam hotela, če slučajno ne veste , če pa veste ste pa vsaj še enkratz slišale.

Želim vam da v pravem času zagledate :roza::modri:( tudi jaz čakam ta dan, ki je tako težko pričakovan in se ne usresniči že nkrat)


(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:14:09   
Pia73
biny kje pa delaš, če ni skrivnost?

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:15:07   
Pia73
Ja, glede teh odčitavanj testov pa je Pušenjak enkrat napisal, da je to tako kot če bi štrudl pekel 2 uri namesto ene ure in se nato čudil, da ni uspel,.....

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:17:09   
marrusa

Na vsakem testu piše,da ga ne smeš več odčitavat po 5 minutah, ampak jaz sem tako NORA,da ga cel dan opazujem in si že včasih domišljam črtico.
V nedeljo pa je bila zelo izrazita črtica,vendar šele po 15 minutah:((

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:25:20   
lumpy
Marrusa,
oprosti, ker te bom odvrnila od teh lepih , prijetnih občutkov. Toda jaz bi rekla da to ni dovolj, če po 15 minutah odčitaš test, ker je neveljaven.
Svetujem ti da poskusiš z nova , čez kakšen dan in z jutranjim urinom, pa le glej na uro, potem pa test zavrzi, da ne boš ves dan gledala nanj.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:35:33   
marrusa
biny,saj vem,da ga ne smem po 5 minutah več gledat,ampak jaz ga hodim gledat vsakih 15 minut.Nasljednjič ga bom pa res uničila,tako,da ga ne bom hodila gledat,ker bi ga še mogoče šla pogledat v kontejner.Pa v lekarni že točno vedo po kaj sem prišla.
Testa pa ne bo ponovila,ker me je obiskala:hudicek:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kaj bi brez nas?
5.5.2005 18:46:05   
lumpy
žAL MI JE TA SI ZOPET OBČUTILA TO RAZOČARANJE OB :hudicek:. Vem kako hudo je saj se je meni tudi že zgodilo 100 x.

Ne obupaj, saj bo, mislim da je vsakemu paru usojenao da enkrat pride do teh srečnih :modri::roza: in maleg a:duda:. Z a vse bo prišel ta čas

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?