|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je to
23.12.2007 14:45:35   
anita1984
sem 5 mesecev po porodu-carski rez
do pred pol meseca sem dojila polno, sedaj pa samo ob večerih dodajam zgolj zaradi občutka, da ne zaspi lačna....
M še nisem dobila, se pa mi občasno pojavi rjavkasto rdeč in rjav izcedek, ki traja več dni-kaj je to???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je to
23.12.2007 15:32:00   
blue sky
Mogoče se telo pripravlja na menstruacijo. Pri meni je bilo podobno - nekaj dni sem imela občasno rdečkast izcedek, kak teden po tistem pa voila - menstruacija user posted image .

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je to
23.12.2007 16:43:41   
ThinkPink
Meni se je to zgodilo prejšnji mesec - dva dni sem imela rdečkasto rjav izcedek. Pa še nimam menstruacije. Po mojem se res telo spet vzpostavlja v prejšnje stanje, pa hormoni delujejo ipd. Kaj vem, samo upam, da še kako leto ne bo "tete."

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je to
24.12.2007 23:09:00   
ninaintomaz1
tudi jaz sem 3 mesece po porodu dobila izcedek potem pa naslednji mesec nič in je tudi zdaj ko je mala že 6 mesecev stara še nimam hvala bogu.sem pa že šla po test v lekarno sem se ustrašla da ni kaj drugega

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je to
2.1.2008 21:21:44   
massylou
Od poroda naprej imam tudi jaz vsakič pred M rdečkasto-rjav izcedek. Traja 2-3 dni, potem pa, kot je treba.

Se mi ne zdi kak Big Deal.

(odgovor članu ninaintomaz1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?