|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj mama lahko je
13.4.2006 16:57:14   
mojčika
Kaj mi svetujete okrog dojenja in sadja. Namreč zelo rada jem sadje, vendar mi bolj kot ne vsi odsvetujejo, da bi ga jedla v času, ko dojim. Kakšne so vaše izkušnje, katero sadje ste jedle, ne da bi s tem povzročile krčke pri dojenčku. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj mama lahko je
13.4.2006 19:18:46   
lelaval
Jaz sem jedla vse, razen hrušk (ki jih ne maram preveč).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj mama lahko je
13.4.2006 19:44:36   
mamči
Jedla sem vse !

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj mama lahko je
13.4.2006 20:04:17   
kofetek2010
tud vse jem user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj mama lahko je
13.4.2006 20:06:55   
mml
začela z bananami in kompoti, sedaj pa praktično vse. Izogibam se samo jabolk, ker so mene in user posted image  napenjale, pa še rada jih nimam

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj mama lahko je
13.4.2006 20:08:01   
Nej
Jaz sem na začetku poslušala okoli sebe ljudi. Zgledalo je nekako tako 'svinjsko pa ti ne smeš, da ne bi slučajno jedla paradižnika, veš pa zelene solate tudi; ja pa kaj zdaj ješ ocvrt zrezek, ne ne sveže sadja pa ni dobro, če dojiš.; joj kavo piješ tega ne smeš; sira pa res ne.... Groza !!!user posted image user posted image user posted image
In sem se odločila, da bom jedla vse  kar mi paše. Da ti povem, da je imel Anej v prvem mesecu, ko sem se po nasvetu okolice izogibala razni hrani, ful krče. Nato sem začeli jest, kar se mi je zazdelo in po 2. mesecu Anejeve starosti so krči izginili. user posted image user posted image
Svetujem ti, da ješ vse (v mejah normale) in  opazuj otroka, če ima na kakšno hrano posebno reakcijo in se tistemu pač izogibaj. Če pa bi se rada preventivno izogibala hrani, za katero govorijo, da slabo vpliva na mleko, lahko ješ tako samo riž, jabolka pa banane.
Pa vso srečo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj mama lahko je
13.4.2006 21:34:13   
renan
Na začetku sem jedla banane in kompote. Potem suho sadje, jabolka in mandarine.  Pomaranče in mandore še ne jem, ker je mali dobil parkrat rdečo ritko od tega. ostalo jem že vse, razen hrušk.
Poskusi, kaj lahko ješ. Najbolje, da zjutraj, da si ne pokvariš noči.user posted image

LP, Renan



(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj mama lahko je
14.4.2006 8:37:00   
Maleal
Jej kaj ti paše,saj boš le tako vidla po čem ga napenja.Če boš poslušala druge boš na koncu lačna.Jaz nisem smela jest grozdja in hrušk,ker je user posted image  ful napenjalo.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj mama lahko je
14.4.2006 14:26:13   
Margareta
K meni je nekaj dni po porodu prišla patronažna. In po tistem kar mi je vse prepovedala jesti, sem jedla samo skute, krompir,......... V glavnem prepovedala mi je vse surovo sadje, kavo, čokolado, surovo zelenjavo,....

Potem smo imeli pa pri enem mesecu pediatra, pa mi je rekla na jem VSE. In sem se z veseljem držala. user posted image pa tudi ni imel nobenih problemov. Je pa res, da mojuser posted image nikoli ni imel krčev.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.4.2006 15:04:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj mama lahko je
15.4.2006 11:38:46   
mojčika
vsem mamicam srčna hvala za odgovore, jih bom upoštevala, poljubček za vaše sončke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?