|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:18:42   
Naja31
Iščem ideje.
Mož ima naslednji teden 36. rojstni dan.
Nove ure ne rabi, novega mobitela tudi ne. Mp3 player že ima. Torbo ze prenosni računalnik tudi že ima.
Palma noče imeti.
Parfum sem mu ravno prejšnji teden prinesla s službene poti.

Kaj še lahko?
Je mahnjen na šport. To je tudi njegov poklic.

Skoraj vedno mu potem kupim kaj za oblečt, ampak bi mogoče letos kaj drugega.

Hvala!


< Sporočilo je popravil Naja31 -- 14.6.2007 13:19:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:28:02   
iva01
bon za hervis al kaj takega, pa si lahk sam izbere kaj če(praktično a neosebno), lahk ga presenetiš z kakšno romantično večerjo najameš sobo v hotelu in uživata,....al pa kakšna masaža, savna....mi je zmanjkalo idej

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:28:11   
lex
eno masažo, knjigo, cd

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:48:23   
BLAŽIKA
Masaža vedno prav pride športnikom

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:50:51   
Anonimen
Obleči se v nekaj pomankljivega, ga zmasiraj, .... Hihi..

Drugače pa bon za Hervis ni slaba ideja..

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:52:37   
Anonimen
- skok s padalom
- tetovažo
- nič, ker tako ali tako že ima tebeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:55:24   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: raho

- nič, ker tako ali tako že ima tebeuser posted image


a ti bi bila zadovoljna z takim darilomuser posted image user posted image user posted image  si pa dala fajn idejo kak se lahko izgovoriš če pozabiš na kakšno darilo (za moža)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:56:19   
ursi
Jaz pa toliko spremljam svojega ljubija čez celo leto, da vem, kaj si želi imeti. In ga nato presenetim za rojstni dan. No, stvari, ki so v mejah normale. user posted image  Letos sem mu dala nardit en napis na majico, ki mu je bil ful všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:58:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Skoraj vedno mu potem kupim kaj za oblečt, ampak bi mogoče letos kaj drugega.


Potem pa kaj za obut.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:58:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

IZVIRNO SPOROČILO: raho

- nič, ker tako ali tako že ima tebeuser posted image


a ti bi bila zadovoljna z takim darilomuser posted image user posted image user posted image  si pa dala fajn idejo kak se lahko izgovoriš če pozabiš na kakšno darilo (za moža)user posted image


Jap, če bi imela tako dobro ženo kot sem jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 13:59:57   
Taula
Jaz pa toliko spremljam svojega ljubija čez celo leto, da vem, kaj si želi imeti. In ga nato presenetim za rojstni dan


Jaz delam isto. Za r.d. ki ga ima novembra že par mesecev vem kaj mu bom dala. Za njegovo okroglo obletnico-30 let, ki bo čez nekaj let, tudi že vem kaj dobi. user posted image  Pa za vmesni čas imam tudi seznam idej. Obupna sem, vem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 14:04:05   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: iva01

IZVIRNO SPOROČILO: raho

- nič, ker tako ali tako že ima tebeuser posted image


a ti bi bila zadovoljna z takim darilomuser posted image user posted image user posted image  si pa dala fajn idejo kak se lahko izgovoriš če pozabiš na kakšno darilo (za moža)user posted image


Jap, če bi imela tako dobro ženo kot sem jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


misliš če bi imela tako dobrega moža kot si ti dobra ženauser posted image user posted image user posted image ....sam res, da je mojmu rečem letos pa ne dobiš za rojstni dan nič ker že tako ali tako imaš mene, bi mi najprej reku se zafrkavaš, pliss pokaži mi darilo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 14:09:15   
muška
jaz vedno mojega "spremljam" že kak mesec pred njegovim rd in  tisto stvar o kateri skoz govori, oz. sanjari, mu potem kupim in potem je čisto iz sebe kako sem vedela itd user posted image  . Pa zdaj ne vem, ali res ne ve, ali pa se ne dela, da ne ve, da bo palilo še za v naprej user posted image user posted image user posted image  . Mu pa moje "skrivnosti" POSLUŠANJA še nisem izdala user posted image

Drugače pa če recimo kolesari: hlače, majica, rokavice, števec(če je recimo star že zanič), nahrbtnik,
motoristi imajo radi poletne rokavice, ali pa misliš že za v naprej in kupiš wind stop spodnje perilo user posted image , majčke, hlače
smučar bo vesel kape, rokavic
tekač, majice, hlač

aja, pa moj ki je športnik ima zelo rad knjige v katerih so opisane poti, kam s kolesom, peš poti,...

.....

jaz bi verjetno v tvoji situaciji kupila en primeren ruzak (kolesarski, pohodniški,...) pa dala notri eno frutabelo, banano, pivo  in mojo sliko v okvirju s pripisom: brez mene nikamor!  ali kjer si ti, sem jaz, ali vedno sem s teboj, ali vedno za tvojim hrbtom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 15:39:57   
Anonimen
Jaz sem svojemu kupila VOK user posted image


(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 15:47:21   
Anonimen
Moj ima danes rojstni dan in sem mu dala narediti sliko na kateri je s škratom, pa v tej sliki še eno sliko (pomanjšano) od škrata...pa v ful lep okvir, pa eno milko z lešniki ter old spice...user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj možu za rojstni dan?
14.6.2007 19:40:58   
Kaštrun
[/quote]
misliš če bi imela tako dobrega moža kot si ti dobra ženauser posted image user posted image user posted image ....sam res, da je mojmu rečem letos pa ne dobiš za rojstni dan nič ker že tako ali tako imaš mene, bi mi najprej reku se zafrkavaš, pliss pokaži mi darilo
[/quote]

user posted image user posted image user posted image  ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj možu za rojstni dan?
15.6.2007 12:42:59   
Anonimen
1. Kakšna malenkost - aftershave ali kaj podobnega, pa na računalniku narediš bone npr. bon za kosilo v dvoje, bon za romantično večerjo, pranje avtomobila, nepozaben sex,..., ki jih mora vnovčiti v enem letu.
2. fotoalbum - od njegovega otroštva naprej
3. Kakšno karto za Špas Teater (npr. 5.moških.com)
4. bon za VIP savno (za dve osebi npr. Otelo Domžale)
5. polet z balonom
6. Ročna ura
7. Naročnina na Playboy
8. Karta za fitnes
9. Ožemalnik citrusov
10. knjiga (Kamastura, Jamie Oliver,…)
11. ....

< Sporočilo je popravil jjasna -- 15.6.2007 12:43:37 >

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj možu za rojstni dan?
15.6.2007 13:57:17   
Naja31
Uf, ste polne idej user posted image

Še najbolj mi je všeč od raho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?