|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj na jogi
21.5.2009 8:56:08   
anika87
Kaj daste na jogi, se pravi pod rjuho? A mora bit še kakšna posebna prevleka vmes oz. na jogiju? Če pride kaj vprek, da ni mokrouser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:30:44   
Anonimen
Anika ravno s tem vprašanjem si jaz belim glavo že cca 14 dni. Naš pikec spi že dober teden v veliki postelji in mu je že enkrat plenica spustila, tako da je par dni star jogi že flekast. user posted image  Zdej mu pač dam na pol preloženo prevleko za kovter pod rjuho, sam tud to se mi ne zdi ne vem kakšna zaščita.user posted image

Našla sem tole prevleko
http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&c=4133&pid=23263&info=cat_4133_other

Se mi zdi ok, ker se bomo itak poleti probali odvadit pleničk in jo bo kasneje tud rabil. Pa še pralna je na 95 st. C. Me pa zanima, koliko je kaj zračna ta prevleka? Ali pozna oz. uporablja katera te Dormeotove prevleke? Kje bi se jo dalo videt v živo?

Oz. ali katera še priporoča katero drugo prevleko?

Anika sorry, ko sm se toliko razpisala, sam res že par dni razmišljam, ali bi odprla to temo ali ne. user posted image

< Sporočilo je popravil jasna81 -- 21.5.2009 9:35:00 >

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:32:01   
tanja040
Jaz sem kupila v ikei nepremočljivo podlogo 4€, nad to pa sem dala še nadjogi prevleko, tudi iz ikee 10€.

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:38:56   
barika
ene si pa res znate zakomplicirati življenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Daj spodaj nepremočljivo podlogo in rjuho pa je ...

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:39:07   
Anonimen
Uf, sorry... Js sprašujem za veliko posteljo, sploh nisem opazila, da sem na nosečniškem čveku. No, pa saj je vseeno.

Za kinderpet smo pa mi nekaj časa uporabljali prevleko iz DM-a, je tud nekje podobna cena kot iz Ikee, cca 6€. Sam men je pri tej prevleki šla na živce tista plastika spodaj, da se je pol tooooolk potil, da sm jo dala kr stran. Da o možnosti zadušitve itak ne študiram... user posted image  Sam js sm mu jo dala samo čez polovico jogija - čez rit.

Bdej bi rada nekaj, kar je bolj naravno.user posted image

(odgovor članu tanja040)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:39:22   
anika87
Jasna ni panike user posted image , saj sprašuješ stvari, ki tudi mene zanimajo.

Jaz tut nisem mela pojma, ko smo bili mi otroci, so naše mame dale nekakšne polivinile spodaj, a ne... tudi v porodnišnicah nam dajo neke gumjaste podloge, a ne?

Zato pa me zanima kaj dajajo/te drugi, da ne pride prek, pa da je še zmeraj zračnouser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:40:38   
Anonimen
barika a si ti kdaj probala spat na tisti podlogi? Js sm jo mela za začetek, ko mi je lilo iz prsi in sem se potila nenormalno - pa je bil mesec marec. Dej probi to prakticirat zdej oz. čez kak mesec, dva, ko bojo temperature 30 in več...???? user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:41:23   
tanja040
nepremočljiva podloga http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/40143304 , nadjogija pa ne najdemuser posted image





_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:42:03   
anika87
Barika zakaj se pa jeziš? Saj nočem komplicirat, ampak vprašam zato, da ne bom potem naredila kake gluposti, za kar bi mi lahko recimo še bolj pamet solila a ne...
Saj se učimo celo življenje... otroka bom imela pa prvič, pa tut pr kolegicah al žlahti nisem mela nikjer, da bi se kaj naučila...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:43:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Jasna ni panike user posted image , saj sprašuješ stvari, ki tudi mene zanimajo.

Jaz tut nisem mela pojma, ko smo bili mi otroci, so naše mame dale nekakšne polivinile spodaj, a ne... tudi v porodnišnicah nam dajo neke gumjaste podloge, a ne?

Zato pa me zanima kaj dajajo/te drugi, da ne pride prek, pa da je še zmeraj zračnouser posted image



Ja, sej to je podobna tej, ko je iz DM-a, sam je resne priporočam. Če sprašuješ za dojenčka (vidim PDP v podpisu), je po moje čist dovolj, če daš kako bombažno prevleko za velik kovter. Pač zložiš tako, da paše na jogi, čez pa rjuho. Taki miceni še ne nalulajo toliko. user posted image

P.S. - tvoj PDP je par dni za mojim! user posted image

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:44:08   
anika87
Če bo mel še kdo kakšno reklamo iz kake druge trgovine prosim link, ker vsi tolk pišete o Ikei... saj ni drugega - Ikea mi je daleč, nemško pa tudi ne znamuser posted image , da bi si to prebrala...

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:45:46   
anika87
Hvala jasna, saj verjetno res ne bo panike. Pa mogoče tut res enim zgleda, da kompliciram, če pa res še nič ne vem...user posted image
Kdaj pa maš ti PDP?



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:49:16   
asso
Jaz obvezno dam, ker se mimogrede lahko zmoči. Ali se polulajo, ali pa kdaj pa kdaj pobruhajo...

Do sedaj se mi zdi najboljša ta  

Kar sprejemljiva cena je in ni nič "plastična", pa pralna na 95°C (to je itak večina) in kar mi je najboljše, da gre tudi v sušilca (ker večina teh podlog ne gre).

Tudi TO imam, ampak ta je bolj "plastična".

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj na jogi
21.5.2009 9:51:51   
abi
RACMAN.SI

Zaščitna predloga 60 x 120


  • velikost: 60 x 120 cm
  • uporaba: za zaščito ležišča otroške posteljice
  • nepremočljiva in paropropustna (zračna)
  • pralna pri 95o C
  • bombažna tkanina na zgornji in spodnji strani
  • ne drsi po podlagi in je zelo prijetna na otip
  • elastika na vogalih preprečuje gubanje predloge


    Cena: 15,60 EUR

    Dobi se jih tudi v Tosamini "Beli štacuni" na Viru pri Domžalah.

    < Sporočilo je popravil abi -- 21.5.2009 9:52:17 >


    _____________________________

    Vse dobro,
    * a b i *

    (odgovor članu tanja040)
  • Neposredna povezava do sporočila: 14
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 9:54:39   
    barika
    IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

    barika a si ti kdaj probala spat na tisti podlogi? Js sm jo mela za začetek, ko mi je lilo iz prsi in sem se potila nenormalno - pa je bil mesec marec. Dej probi to prakticirat zdej oz. čez kak mesec, dva, ko bojo temperature 30 in več...???? user posted image


    ne,
    ampak za otroke se dobijo bombažne, ki ne vsebujejo plastike in polivinila, tak da se  ne potijo. je pa cena malo višja

    če te pa moti, da bi kaj prišlo skozi, pa daj eno debelejšo brisačo spodaj.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 15
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 10:12:51   
    Anonimen
    Pa sej zdej prakticiramo nekaj podobnega - namesto brisače velika, na pol preložena prevleka za kovter. Sam glede na to, da se bomo čez kak mesec začeli odvajat od plenic, se mi to ne zdi ok rešitev. Zato pa tud sprašujem, če obstaja kaj takega, da bolj "diha".

    (odgovor članu barika)
      Neposredna povezava do sporočila: 16
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 11:11:46   
    mamicaTaja
    V BC in Leclercu (pa verjetno še kje) imajo rjuho za pojstlco (120x60), ki je nepremočljiva. Meni je super, ker je zgoraj iz frotirja, spodaj pa je pač plastika, da ne premoči. Jst dam ponavadi čez to rjuho še bombažno rjuho, da je user posted image bolj prijetno.  Cene pa ne vem več.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 17
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 11:40:42   
    t5t6
    Jaz sem v lekarni kupila tako, ki je na eni strani bombažna, ne drugi pa nepropustna imata jo vedno, s seboj jo vzamem tudi na dopist, sigurno je sigurno.

    V zibelko pa sem na jogi dala prvo eno brisačko čes pa zložila še eno debelejšo rjuhico, na to pa pravo rjuhico. Saj imajo planičke in toliko spet ne gre čez.

    (odgovor članu mamicaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 18
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 12:46:23   
    Lunca1
    Nepremočljive jogi rjuhe dobiš v vseh otroških trgovinah, pa v Leclercu, za veliko posteljo pa občasno tudi v Hoferju. mi imamo to vedno pod navadno jogi rjuho.

    (odgovor članu anika87)
    Neposredna povezava do sporočila: 19
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 13:28:21   
    dejzi
    IZVIRNO SPOROČILO: barika

    ene si pa res znate zakomplicirati življenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Daj spodaj nepremočljivo podlogo in rjuho pa je ...



    Točno. Dobiš jih v skoraj vseh otroških trgovinah, tudi v Toy'su in Ikei.

    _____________________________

    Rea * 02.08.2008
    Nia * 19.08.2011

    (odgovor članu barika)
    Neposredna povezava do sporočila: 20
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 13:38:20   
    skuštrana
    http://www.pleniceracman.si/si/zascitne-predloge/dvojno-lezisce-g139.shtml

    http://www.pleniceracman.si/si/zascitne-predloge/enojno-lezisce-g53.shtml

    Super so, imaš različne velikosti, bombažne,...

    < Sporočilo je popravil skuštrana -- 21.5.2009 13:39:42 >


    _____________________________

    Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

    "A clean house is a clear sign of a wasted life"

    (odgovor članu dejzi)
    Neposredna povezava do sporočila: 21
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 14:10:55   
    emina83
    no, jaz imam tudi racmanove podloge in so res super, perejo se na 95*c, tamali in tamala se pa tudi ne potita kaj več zaradi tega, je pa res da sta moja dva že po naravi bolj vroče sorte.

    Jasna, mislim, pa da ne bi blo nč narobe, če bi tudi na tavelko pojstlo dala racmanovo podlogo za tavelki kinderpet (140/70), sej se bo Alen itak prej odvado plenic preden bo 140cm velki, ob straneh pa itak nč hudga, če ni čist do robov, ker ti verjetno itak nikol ne spi, čist na robu user posted image
    p.s. smotka si k nč ne pokličeš, ti, ti

    (odgovor članu skuštrana)
    Neposredna povezava do sporočila: 22
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 14:14:43   
    baby blue
    jst sm na Quelletovi strani tole gledala

    http://www.quelle.si/si/q4r/mein_baby_und_ich/babymobel_ausstattung/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT02JiZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8xMzIzMTEmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0zJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9zaSUyZnNpX1NJJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMzg2NiU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTM4NjZfc2lfMTM4NzAlN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/m-132311/index.html

    mislim pa da jih majo v vseh otroških trgovinah (BC, Pikapolonica,...)

    (odgovor članu emina83)
    Neposredna povezava do sporočila: 23
       RE: kaj na jogi
    21.5.2009 15:22:07   
    hubi
    Racmanove podloge so zakon.

    (odgovor članu emina83)
    Neposredna povezava do sporočila: 24
       RE: kaj na jogi
    22.5.2009 13:25:24   
    Hator
    IZVIRNO SPOROČILO: abi

    RACMAN.SI

    Zaščitna predloga 60 x 120


  • velikost: 60 x 120 cm
  • uporaba: za zaščito ležišča otroške posteljice
  • nepremočljiva in paropropustna (zračna)
  • pralna pri 95o C
  • bombažna tkanina na zgornji in spodnji strani
  • ne drsi po podlagi in je zelo prijetna na otip
  • elastika na vogalih preprečuje gubanje predloge


    Cena: 15,60 EUR



  • Jaz sem tudi to kupila, s tem, da sem vzela kao 2.klaso (fora napake je v lepoti, ne v kvaliteti), ki je 30% ceneje, pa sploh nima nobene res vidne napake. Tako da sem zadovoljna.

    (odgovor članu abi)
    Neposredna povezava do sporočila: 25
    Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
    Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Dudica.
    пеперутка16

    Do kdaj je imel vaš otrok dudico?