|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želiš uv...
8.9.2007 21:16:25   
Natali07
Zanima me, kaj ste dajale svojim malčkom, ki so alegiki namesto kruha oz piškotov za dojenčke.

Ne želim uvajat glutena do 1 leta, pa me zanima ali kje obstajajo kaki piškoti ali kruh primeren za malčke? Ali ste raje kar same pekle?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
8.9.2007 21:24:18   
Anuška79
Piškote brez glutena lahko kupiš v DMu.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
8.9.2007 21:25:20   
2.2.
jaz sem kupila piškote brez glutena dm v rumeni embalaži- nevem kako se rečejo, so pa iste oblike kot baby piškotke same brez tistega sladkorja na vrhu

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
8.9.2007 21:32:29   
rr.mm.dd
kaj pa tista neka "plastika" - riževi oblati?
preveri še to

kot poslastica za grizenje bi lahko bili tudi suhi krhlji, samo najprej preveri, da ti ga ne odgrizne, ampak le cuza

sploh pa nikljer ne piše, da mora otrok pred prvim rd dobit piškote

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
8.9.2007 22:25:26   
madela
Jaz sem pa kupovala v Tušu,med to dietno hrano. Piškoti so brez mleka,brez jajc in seveda ne vsebujejo glutena. So pa v beli embalaž v obliki valja.
Za našega so bili idealni,ko je imel alergijo na vse. No pa naj dodam,da so bili tamalemu res dobri..no pa meni tud.
Za tiste piškote iz dm,pa so vsi imeli ali jajca ali pa mleko,ali pa sojo,tega pa nismo smeli. user posted image

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
8.9.2007 22:25:54   
poliloni
Ja, za našega tamalega so bili zakon riževi oblati, v DMju imajo pa še koruzne in iz 4ih žit. Tako, da je to grickal na sprehodih. Sicer se pa sedaj že kar veliko stvari brez glutena dobi, sploh v DMju in vseh "zdravih trgovinah"!

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
8.9.2007 22:35:02   
Gina
Glutena ni v rižu in v koruzi (polenta je fajn).
Vsi izdelki, na katerih priše, da so brez škroba, so brezglutenski. Če pa npr. kupiš mlečni riž v trgovini, moraš ravno tako paziti, ker so primesi škroba notri, se pravi je prisoten gluten za vezavo. Gluten je tudi v nekaterih sirčkih za mazanje, paštetah in v hrenovkah. Glutena pa sicer ni v navadnem siru.

V vseh večjih trgovinah imaš oddelke, kjer prodajajo tudi take izdelke. če bi rada brezglutenski kruh, prodajajo zmrznjen kruh, ki ga odtajaš v mikrovalovki in je čisto ok. Brezglutenski so tudi nekateri kornfleksi, pa riževi vaflji, piškotov in sladkarij na to temo je pa kar precej na tržišču.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
9.9.2007 11:23:52   
Pi-kica 1
Sama kupujem izdelke brez glutena, jajc in mleka na tem naslovu

http://shop.zivacenter.org/index.php?kategorija=87

sicer pa kupujem na policah z dietno prehrano.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
9.9.2007 12:01:09   
kaya2007
sem ravno v italiji kupila piškote brez glutena (plasmon) in imajo še ogromno takih izdelkov...v vsaki samopostrežni!

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
10.9.2007 23:03:19   
Naja30
Ja, v Italiji imajo res veliko ponudbo teh izdelkov in še cenejši so!

Strinjam se, da otrok niti ne rabi piškotov do enega leta, ampak meni je pediatrinja sama rekla, da naj ji kašice gostim s piškoti user posted image  

Drugače pa imaš v vsaki trgovini polico s temi izdelki, lahko pa sama pečeš, kar je še najboljše.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
12.9.2007 8:09:15   
Natali07
Včeraj bila v mercatorju, Tuši pa niti zase nisem našla kakih piškotov. Saj brez glutena se že dobi, ampak je potem povsod jajce ali mleko user posted image . Tako, da smo se zadovoljili z riževimi in koruznimi vafli.

tako, da naše ne bo probal piškotov dokler mu alergija ne mine, razen če bo šla mami v akcijo in pekla tudi zanj. Sam te domači piškoti se ne topijo tako v ustih, da bi ga lahko normalno otrok jedel.

Kako je pa z riževimi vafli? A se jim nič ne zaleti, če poje kak košček. Si ne predstavljam kako bi mu to dala. No bo treba probat.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
12.9.2007 21:20:57   
Pi-kica 1
V Sparu se dobijo piškoti, od Glutana, ki so brez mleka, jajc in pšenične moke.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
18.9.2007 11:16:07   
ribicau
user posted image  Natali07 tudi mene to zanima!

Ok, se pravi Spar ima, pa DM mogoče, da so brez glutena, pa brez mleka! A ima katera recept, jaz bi pa ih sama spekla, mi ni problem, ker se kar cukerpekarca, ampak nimam pa recepta user posted image .

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj namesto piškotkov , kruha, če ne želi...
18.9.2007 11:18:28   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: rr.mm.dd

kaj pa tista neka "plastika" - riževi oblati?
preveri še to

kot poslastica za grizenje bi lahko bili tudi suhi krhlji, samo najprej preveri, da ti ga ne odgrizne, ampak le cuza

sploh pa nikljer ne piše, da mora otrok pred prvim rd dobit piškote


piše res ne, ampak za zgostit kašice in pa dat otroku kaj med obroki, so pa zelo dobrodošli!

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?