|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pa pravite na to? (part2)
21.5.2012 17:11:29   
*miska.mcc*
danes naj bi bila nakazan DSP. in NI nakazana. zaradi kobajagi "TEHNIČNIH TEŽAV"!!!.

nisem zivljenjsko odvisno od nje. HB! ampak ne razumem, kako si lahko drzava privosci taksno šlamparijo. jezna sem. ker vem, da obstajajo druzine, ki lacne cakajo da pomoč. ki so vceraj zvlekle zadnje zaloge hrane, da nahranijo otroke, vedoč da bojo danes odsli v trgovino po najnujnejse reci.

ampak ne. imajo "TEHNIČNE TEŽAVE"!!!!!user posted image in dsp ni nakazan.  
in otroci bodo 1 dan dlje lačni.

in me prav zanima, koliko tehnikov zdajle ta moment resuje te "TEHNIČNE TEŽAVE".

jezna sem! raz****ana do 100 mater! res! user posted image


in sam še 1 naj mi omeni "goljufanje" in delanje na črno!  takoj torbico zagrabim!user posted image


aja P.S....kaj niso ta mesec ze z otroškimi nekaj d.r.k.a.li.?user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 21.5.2012 17:23:27 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
21.5.2012 17:25:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
21.5.2012 17:28:36   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: flower

OD so nekateri dobili nakazan 4 dni kasneje.
  

ja. 4 dni kasneje. zaradi "TEHNIČNIH TEZAV" ane? user posted image
ampak a veš kako dolgi so stirje dnevi brez denarja?  sem bila na tem.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 21.5.2012 17:30:19 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
21.5.2012 18:42:28   
liliana
Glede na to, da tehnične težave trajajo že dva ali tri mesece.....predvidevam, da bi v tem času morale biti že odpravljene......zato je tehnična težava verjetno sprotno "iskanje" denarja za socialne transferje.....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
22.5.2012 13:36:51   
*miska.mcc*
a so odpravili "TEHNIČNE TEŽAVE"?


moje so. mi je vcerja okoli 22ih padla cela telefonska linija. je prišel tehnik, zamenjal kompleten telefonski kabel in v 1 uri odpravil težko "TEHNIČNO NAPAKO"!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
22.5.2012 15:36:39   
Daschi
Kaj ste pa mislile? Da nam evri na drevju rasejo al kaj? No, saj prejšna vlada je res očitno to mislila.
Ni denarja. Če ni, ni.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
22.5.2012 16:02:57   
andreja32
Verjetno pričakujejo resnico-če ga res ni ( oz. je za kaj drugega) ne pa natolcevanja o tehničnih napakah...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
22.5.2012 16:13:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Kaj ste pa mislile? Da nam evri na drevju rasejo al kaj? No, saj prejšna vlada je res očitno to mislila.
Ni denarja. Če ni, ni.


Kako misliš očitno....?

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
22.5.2012 19:30:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Kaj ste pa mislile? Da nam evri na drevju rasejo al kaj? No, saj prejšna vlada je res očitno to mislila.
Ni denarja. Če ni, ni.

Je, je,... samo za nas ga ni.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
22.5.2012 21:02:43   
*miska.mcc*
ja. lahko bi povedali, da pač čakajo, da se jim "nabere".....ne pa da ljudi za nos vlačijo s "TEHNIČNIMI TEŽAVAMI"! in se delajo norca iz njih.


ker na to frazo sem totalno alergična!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
23.5.2012 15:19:12   
hedviga
JAh sej če tko pogledaš to v bistvu je neke vrste "tehnična težava"....user posted image user posted image
JAz imam vsak konc meseca take "tehnične težave", no  v bistvu že en teden po plači...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
23.5.2012 17:14:35   
LuLu
To vse v zvezi z CSD-ji je človeška napaka. Mene ne nagnejo, če se zgovarjajo na tehniko in tehnične težave. Mislim, da točno vedo kaj in zakaj tako delajo.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj pa pravite na to? (part2)
23.5.2012 19:15:39   
liliana
Pri izdaji odločb so dejansko tenične težave.....ker aplikacija ni bil stestirana ampak je bila takoj vržena v uporabo......in pri vsaki takem obsežnem programu se pojavijo tehnične težave....jaz še nisem naletela na program, ki v začetku ne bi imel določenih težav.....zato se pa programi predhodno testirajo.....še posebno taki, ki zajemajo take občutljive podatke in se nanašajo na socialne transferje.....

Človeška napaka pa je v tem, da po vsej sili izdajajo odločbe, čeprav vedo za napake in jih ne odpravijo...po vsej sili pa izdajajo odločbe verjetno zato, ker se je več kot polovici vlagateljev OD zvišal, plačilo vrtca pa znižalo, in znižali so se tudi ostali socialni transferji.....in država rabi denar, zato "hitijo" z izdajanjem odločb, brez da bi odpravili napake.....pa ker reševanje pritožb na ministrstvu še ni možno, bo država te napačno zaračunane zneske na odločbah pač nekaj mesec dlje brez obresti držala in trošila.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?