|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 19:46:58   
*alja*
Sem konec z diplomsko nalogo, počasi bom mela zagovor pa me zanima kaj naj podarim mentorici in somentorju?
Nekih rož nebi rada dajala, kaj dost pa tudi nebi rada odštela za darila.

Razmišljala sem glede na to da imam temo diplomske naloge ki je povezana z maslom, da bi kupila kako lepo posodico za maslo (ne vem kako se reče tem posodicam za maslo ki imajo pokrov) in notri eno maslo pa lepo dekorirala. Je to primerno, ali glupo?

Kake ideje dobrodošleuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 19:48:50   
majch
Jaz sem svojemu mentorju eno cigaro, ker jih pač ima rad in je bila Kuba in te zadeve del teme.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 20:35:56   
Anonimen
Jah jaz sem mentorici dala vokvirjeno idrijsko čipko skleklano iz srebrne niti ... mami zna blazno dobro kleklat in mi jo je naredila in moram rečt, da je bila mentorica zelo vesela.

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 20:38:30   
piko12
Pri nas to ni v navadi, še za doktorate ne, pa se malo dalj gledamo pa več damo skupaj skozi. Nazadnje je ena cimet pa neke sorodne začimbe prinesla, ker je bil doktorat na to temo, je pa tudi edina, kar se spomnim zadnjih nekaj let. Ponavadi pa po zagovoru sledi kratka zakuska in mogoče zato ni daril.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 20:41:40   
Anonimen
Ja no saj jaz sem zadevo nesla par dni kasneje, pa da sva šli z mentorico v miru na kafe pa mal na čvek ... na zakuski so mi itak še živci čist preveč delali pa polno ljudi je bilo, da bi se samo mentorici posvetila.

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 21:19:08   
Ribica **
A to se tudi dela ali kaj? Sestri nista nic nesli mentorjem ob njunih diplomah user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 21:30:24   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

A to se tudi dela ali kaj? Sestri nista nic nesli mentorjem ob njunih diplomah user posted image  


Sem se isto vprašalauser posted image Prvič slišim, da naj bi se mentorju kaj poklanjalo.
Jaz nisem nobenemu, o kakšni zakuski ni duha ni sluha, da na skupno kavico sploh pomislim ne ...  ma, pri ans na faksu gre to mimo, ko čisto navaden dan.

Še za mentorja darila ... o, ježuš, pa saj ima mentorstvo plačano, in to ne malo user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 21:45:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

A to se tudi dela ali kaj? Sestri nista nic nesli mentorjem ob njunih diplomah user posted image  


Sem se isto vprašalauser posted image Prvič slišim, da naj bi se mentorju kaj poklanjalo.
Jaz nisem nobenemu, o kakšni zakuski ni duha ni sluha, da na skupno kavico sploh pomislim ne ...  ma, pri ans na faksu gre to mimo, ko čisto navaden dan.

Še za mentorja darila ... o, ježuš, pa saj ima mentorstvo plačano, in to ne malo user posted image



sem že dobila slabo vest, ker sem se jaz takoj po diplomi pobrala s faksa (and never looked back), pa vidim, da nisem edina user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 21:48:40   
Anonimen
Ja no to je pa razlika al delaš EF, FF, FDV al kaj podobnega ... al pa če delaš recimo geodezijo, kjer nas je bilo v enem letniku za en razred, poti koncu pa še to ne in so nas vsi prfoksi celo po imenih poznali. Tak da smo istočasno zagovarjali diplomo 3je sošolci in smo potem v eni učilnici skupi zakusko naredili za povabljene in za komisijo ... no pa je bilo zagovora ob 13ih konc, pa smo viseli v učilnici vsi skupaj še tolko časa, da nas je čistilka zvečer "nagnala" ... no samo tut ona je deci dobila ... jao kaj je bilo fletno!!! user posted image

In ne nisem nesla čipke, ker se spodobi, ampak ker sem tako čutila ... je bila pač mentorica na mestu ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.5.2010 21:52:02 >

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 22:02:06   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja no to je pa razlika al delaš EF, FF, FDV al kaj podobnega ... al pa če delaš recimo geodezijo, kjer nas je bilo v enem letniku za en razred, poti koncu pa še to ne in so nas vsi prfoksi celo po imenih poznali. Tak da smo istočasno zagovarjali diplomo 3je sošolci in smo potem v eni učilnici skupi zakusko naredili za povabljene in za komisijo ... no pa je bilo zagovora ob 13ih konc, pa smo viseli v učilnici vsi skupaj še tolko časa, da nas je čistilka zvečer "nagnala" ... no samo tut ona je deci dobila ... jao kaj je bilo fletno!!! user posted image

In ne nisem nesla čipke, ker se spodobi, ampak ker sem tako čutila ... je bila pač mentorica na mestu ...


Tukaj se strinjam, če pol leta visiš v labu, se pač bolj poznaš, kot če mentoriranje poteka po mejlu. Pri meni si darilo definitivno zasluži somentor, nimam pa še pojma kaj to bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 22:03:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 22:11:12   
donat
jaz sem podarila mercy mali vsaki eno, somentorici in mentoriciuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
26.5.2010 22:39:54   
ronja
A je treba kaj dat? Mislim, da pri nas ne dajemo daril... Jaz sem samo zakusko naredila tako, da jim je bila všeč (pekoče za enega, pivo za drugega, itd...), daril jim pa nisem dajala...

Sicer se mi zdi pa ok ideja, da je povezano s temo naloge.

in so nas vsi prfoksi celo po imenih poznali

hehe, mene so že v 1. letniku vsi po imenu klicali, pa vseeno nisem nikomur nič dajalauser posted image MOj mentor pa po moje ne bi bil preveč vesel, kaj pa vem, lahko da se motim, ampak mislim, da bi mu bilo čudno, ne vem. Ni te navade pri nas, čeprav se kar ornk spoznamo med delom.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 22:53:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
27.5.2010 11:59:45   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja no to je pa razlika al delaš EF, FF, FDV al kaj podobnega ... al pa če delaš recimo geodezijo, kjer nas je bilo v enem letniku za en razred, poti koncu pa še to ne in so nas vsi prfoksi celo po imenih poznali. Tak da smo istočasno zagovarjali diplomo 3je sošolci in smo potem v eni učilnici skupi zakusko naredili za povabljene in za komisijo ... no pa je bilo zagovora ob 13ih konc, pa smo viseli v učilnici vsi skupaj še tolko časa, da nas je čistilka zvečer "nagnala" ... no samo tut ona je deci dobila ... jao kaj je bilo fletno!!! user posted image

In ne nisem nesla čipke, ker se spodobi, ampak ker sem tako čutila ... je bila pač mentorica na mestu ...


Jaaaaa, to je pa lepo... Jaz bi tud tak faks rajš končala, sem pa žal EF, ki nima, kot pravijo predhodnice, teh navad z darili, vsaj jaz ne bi vedela za to.
Je pa to zelo, zelo lepo slišat (kar pišeš zgoraj)user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
27.5.2010 15:01:28   
Arwenko
Jaz sem dala predsedniku komisije in mentorju eno malo boljšo steklenico, somentorici pa eno bonboniero, se mi je zdelo čisto primerno, zakuske itd. pa nisem imela. 

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
27.5.2010 15:30:12   
zvesta
jaz sem dala eno lepo doma pleteno košaro obema (pletla mama), napolnjeno z doma napečenim pecivom (pekla sama)... je pa res, da sem z obema navezala zelo dober odnos in se obiskujemo še po skoraj 4h letih redno...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
27.5.2010 15:54:50   
alda
razen skupnega "Na zdravlje" in mal narezanih Prekmurskih dobrot nisve s sošolko, s katero sva imele skupaj zagovor podarile nikomur nič, 
Je pa bilo to na FF...davnega 1994letauser posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
28.5.2010 0:14:06   
Ribica **
Hja, moji sestri, diplomantki FF in PeF nista nobenih daril nosili, pa tudi z mentorji nista hodili na kavo, pa se je ena kar dobro razumela s svojo mentorico in ji je tudi sicer pomagala pri nekih drugih formalnostih. O zakuski ne bi vedla nic, sem bila vedno takrat v soli. Kako je pri nas na FDV tudi se ne vem.

Ampak kot je nejcko napisala - to je njihova sluzba in so placani za to.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj podarit mentorju/somentorju
29.5.2010 12:01:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Ampak kot je nejcko napisala - to je njihova sluzba in so placani za to.

Tudi vzgojiteljice v vrtcih pa učiteljice v šoli pa babice v porodnišnici itd. so plačane za svoje delo, pa me to še ni odvrnilo, da jim nakoncu nebi nekaj malega poklonila ... čisto tako, da izkažem zahvalo za korekten odnos, prijaznost, strokovnost ... kajti na vseh področjih je vedno več šušmarjev in prav zato si tisti, ki so res vredu zaslužijo enmičkeno zahvalo, da vedo, da je bil njihov trud opažen in da se potem trudijo še naprej ... no tako vsaj jaz mislim ...

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?