|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj uporabljate za depilacijo?
22.4.2011 12:44:23   
ruby19
Dejte mal napisat, kaj uporabljate za depilacijo in kako ste zadovoljne. Razmišljam, da bi sprobala ekološko sredstvo za depilacijo (baje kao eni lističi z naravnimi voski), dobi se v Sanolaborju in ima ekološki certifikat. Nisem se pa še čist odločla, ker stane nekaj čez 30 EUR. A katera pozna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.4.2011 13:18:12   
Precious
Hodim h kozmetičarki. zelo zadovolna,pa še poceni je

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.4.2011 14:12:31   
Medea10
Depilator od Remingtona.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.4.2011 17:53:09   
tajtaja
Upam, da bom letos zbrala pogum in se končno odpravila na depilacijo celih nog. In rekla adijo britvici, dep. kremi in podobnemu sr..juuser posted image .
Da bi pa sama to doma delala z lističi...ne ne. Sem probala, pa me je že na prvi nogi bolelo kot hudič, tako na drugi nisem niti več nadaljevala.
Depilator pa...ne, ne ..tudi to sem probala in mučila muke. Se pa imam preveč rada za tako trpinčenje.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
23.4.2011 13:25:16   
tikatonka
Sem probala sama doma s temi lističi ( no niso bili ravno tile, ki jiih omenjaš ) in boli ko user posted image . Zdaj pa hodim h kozmetičarki na sladkorno depilacijo in je super user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
23.4.2011 21:12:25   
tecnobica
Depilator Philips pa lističe veet za brčice.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
26.4.2011 11:53:38   
ruby19
Sem se spomnila, da se to sredstvo za depilacijo, ki se dobi v Sanolaborju imenuje MOOM. Baje je postopek neboleč (vsaj tako piše), stane pa 28 EUR in je 100% naravno. Bom verjetno mogla poskusit, drugač ne bom vedla, kako je s tem.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
29.4.2011 23:03:25   
pajkolina
voskanje v kozmetičnem salonu user posted image

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
4.5.2011 11:54:33   
ruby19
Oj, da se vam javim. Preizkusila sem to eko depilacijsko sredstvo MOOM (imajo ga v Sanolaborju, cena je 28 EUR, ga pa imaš za vsaj 5x depilacijo nog). Deluje na enak princip kot voskanje z lističi, le da neprimerno manj boli, odstrani celo dlako (s korenino vred), tako da je trajnejša depilacija, pa še nove dlake niso več tako močne kot če uporabljaš britvico. So pa izključno bio sestavine, in sicer bio trsni sladkor, bio kamilica, bio olje čajeve mirte in voda. Proizvajajo pa v Kanadi. Meni ful odgovarja in je do sedaj najboljše kar sem preizkusla, tako da lahko priporočim tudi ostalim.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
7.5.2011 23:51:16   
malania
ruby hvala za feedback!
Sem se tud jaz malo navdušila za tole... A potem res ne boli kot vosek (do sedaj sem vedno hodila na voskanje). Mi je pa včasih malo odveč it do kozmetičarke, ker sem vedno na tesnem s časom... pa če bi se to dalo elegantno uredit doma bi blo super user posted image
Kakšni pa so tisti trakci?

rubi, katero od teh si kupila?

http://www.moom-uk.com/products.htm

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
11.5.2011 12:17:35   
ruby19
malania, kupila in sprobala sem tega ta prvega. Poleg te mešanice imaš zraven še trakove iz blaga in lesene palčke za nanašanje. Trakove in palčke imaš tudi za vse nadaljne uporabe, saj jih po depilaciji samo spereš s toplo vodo in posušiš. Mešanica pa je v stekleni posodici s pokrovčkom, ki jo postaviš v toplo vodo (ne sme pa biti toplejša od 40 stopinj), tako da rata ta mešanica takega stanja kot je npr. med. Imaš pa vsebino za vsaj 5x depilacijo nog, če ne še za večkrat, ker se pri depiliranju že toliko prime na trak, da ni treba nanašati te mešanice na vse predele noge. Ker je že na traku, potem samo trak pritiskaš na nogo in poteguješ stran. Ni pa še zdaleč ne tako boleče kot je voskanje ali pa uporaba depilatorja. Potem pa noge samo umiješ z vodo in gre takoj vse stran, ni nič pocasto, tako kot pri voskanju, ko je treba potem še z prepojenimi robčki mazat, da gre sploh stran. Plus tega pa so vse sestavine čist naravne, ni nobene kemije zraven.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.5.2011 12:27:04   
jk09
Mene pa čež en mesec čaka porod in bi bila rada zrihtana, ko bom notri. Zanima me kako je z rdečimi pikicami in vraščanjem dlak po uporabi tega izdelka MOOM? Jaz imam namreč ful probleme z vraščanjem dlak pol ko spet zrastejo. Koliko časa pa zdrži ta stvar preden ti ponovno zrastejo?
Je uporabna tudi za bikini predel? Tam je najhuje ko ti po 2 dneh rata vse pikasto in boleče.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.5.2011 12:39:51   
tajtaja
Kako je možno, da ne boli, če vred z korenino potegneš ven dlako?
Lahko to katera potrdi?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.5.2011 14:59:05   
ruby19
Jaz sem Moom uporabila pred 14 dnevi, pa nisem imela nobenih rdečih pikic potem, za vraščanje pa je še prehitro govoriti, ampak mislim, da je problem vraščanja prisoten predvsem pri uporabi britvice. Problem naj bi bil rešen za 2 meseca, možno pa je da se že prej pokažejo dlačice, ki so bile prej že tik pred izrastjem in se torej še niso videle. Drugače pa kot že napisano, res niti približno ne boli tako kot voskanje ali pa uporaba brivnika. Tudi tako hitro potegneš, da te res nima čas boleti, sploh ker ni vosek, ki ga je pa potem še težko odstraniti. So pa dlake čedalje manj močne in manj jih zraste.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.5.2011 18:07:07   
malania
Ruby hvala za pojasnilo. Samo še nekaj me zanima user posted image Kako veš kdaj je 40 stopinj ko segrevaš? Maš kak termometer? Hvala

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.5.2011 20:15:59   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Kako je možno, da ne boli, če vred z korenino potegneš ven dlako?
Lahko to katera potrdi?


JAZ!
prvič svinjsko boli. pol drugič ze za 50 posto manj. zdaj, ko si pulim dlake na nogah ne čutim nič od nič.
res!.

plus tega jih je vsahič manj. in vsakič so bolj tanke.
zdaj sem se opogumila in osvajam nova ozemlja. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.5.2011 20:19:48   
*miska.mcc*
aja, pa ne uporabljam ne lističev ne voska, ne cukra. niti ne hodim h kozmetičarki.

stari dobri silk-e-pil.

niti ne vem več kako se napiše, ker je ze tolko star. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
20.5.2011 17:43:18   
ruby19
melania, vprašala si, kdaj vem da je 40 stopinj. Ne uporabljam termometra, ampak probam z roko. Saj ni treba, da je toliko toplo, lahko je tudi npr. 30 stopinj. Važno je, da ni več kot 40 (v tako vroči vodi tudi z roko ne bi zdržala, če bi probala). Jaz sem dala zaprto stekleno posodico, v kateri je pakiran ta Moom, v toplo vodo (približno 30 stopinj) za približno 5 min, tako da postane to sredstvo približno takega stanja kot je med, da se lažje nanese na kožo. Je pa res tako kot je napisala že *miska.mcc*, da je čedalje manj boleče, ker je dlak čedalje manj in niso tako močne kot na začetku ( v primeru, da si prej uporabljala britvico ali brivnik). Sem pa prej pozabla neki oment, in sicer prvič ko uporabiš to sredstvo Moom, morajo biti dlačice dolge približno 1,5 cm, da lepo uspe. Naslednjič pa so lahko tudi krajše, saj so mehkejše. Meni je zelo pomembno tudi to, da je to sredstvo naravno, torej da ni nobenih škodljivih substanc in da na koži ni reakcij.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
21.5.2011 1:01:27   
malania
ruby19 hvala! Trenutno še nimam izdelka, da bi prebrala navodila pa me malo firbec... user posted image
Sem pa prej hodila na voskanje (cca. 2x na leto - med poletjem), ampak mi je sedaj to opravilo zaradi pomanjkanja časa in oddaljenosti od kozmetičnega salona malo odveč...
Sedaj čakam da zrastejo, potem pa v akcijo user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
23.5.2011 18:33:00   
honey
Se pravi, da ta MOOM deluje na isti princip, kot vosek, samo da ga je lažje odstranit. To je vse, kajne? Vsekakor sem pa mnenja, da prvič boli karkoli si pač daš na dlake, da ti jih populi. Tudi vosek populi dlake s koreninami vred, naslednjič so dlake tanjše, mehkejše, manj jih je in posledično tudi manj boli. Jaz zdaj hodim že 2 leti redno na brazilsko depilacijo na 4-5 tednov in moram reči, da me skoraj ne boli več. Ja, čutim, ko potegne listič, ampak boli ne več. Da pa drži 8 tednov??? Nikakor. Razen, če ste res kakšne izjeme, ki vam dlake tako počasi rastejo. Ali pa, seveda, da počakaš, da ti po 8 tednih res vse dlake zrastejo in se potem podepiliraš. Dejansko si brez dlak nekje 14 dni - 3 tedne, potem pa se počasi že kažejo. Tako da mislim, da je potrebno še vseeno se redno depilirat enkrat mesečno, če hočeš doseči pravi učinek.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
24.5.2011 9:02:47   
Alex01
Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj postavila vprašanjeuser posted image
Odločam se za nakup depilatorja oz epilatorja. Pa me zanima, tiste, ki jih uporabljate, kaj priporočate (znamko, model).


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
24.5.2011 10:31:12   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj postavila vprašanjeuser posted image
Odločam se za nakup depilatorja oz epilatorja. Pa me zanima, tiste, ki jih uporabljate, kaj priporočate (znamko, model).




Se pridružujem vprašanju.

Jaz sem pa letos začela hoditi h kozmetičarki, ampak mi dlake ful, ful vraščajo. Pa ne vem, ali bi bilo bolje kak depilator?


_____________________________



(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
24.5.2011 11:04:16   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Se pridružujem vprašanju.

Jaz sem pa letos začela hoditi h kozmetičarki, ampak mi dlake ful, ful vraščajo. Pa ne vem, ali bi bilo bolje kak depilator?


Ne - po moji osebni izkušnji se po depilatorju še bolj vraščajo kot po voskanju. Žal. Jaz sem zato šla potem raje na laser.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.5.2011 11:05:25 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
1.6.2011 23:12:22   
malania
Evo. Javlja se še ena zadovoljna uporabnica MOOM-a. user posted image
Edino kar razmišljam je, da bi si v prihodnje poizkusila sama narediti maso..


_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
16.6.2011 17:54:30   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Oj, da se vam javim. Preizkusila sem to eko depilacijsko sredstvo MOOM (imajo ga v Sanolaborju, cena je 28 EUR, ga pa imaš za vsaj 5x depilacijo nog). Deluje na enak princip kot voskanje z lističi, le da neprimerno manj boli, odstrani celo dlako (s korenino vred), tako da je trajnejša depilacija, pa še nove dlake niso več tako močne kot če uporabljaš britvico. So pa izključno bio sestavine, in sicer bio trsni sladkor, bio kamilica, bio olje čajeve mirte in voda. Proizvajajo pa v Kanadi. Meni ful odgovarja in je do sedaj najboljše kar sem preizkusla, tako da lahko priporočim tudi ostalim.


Eno vprašanje. V katerem kraju si ti to kupila?
Jaz sem danes spraševala v Nm in nimajo. Je gledala tudi v bazo izdelkov (centralno skladišče za sanolabor) in tudi ni v bazi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?