|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 8:09:20   
ksenjak
Iz različnih strani sem slišala različne stvari, in sicer o tem, kaj nam za naš denar nudijo v vrtcih. Sprašujem namreč za jasli. Ali pri vas sami prinesete plenice, robčke Pampers (ali kakšne druge), robčke za noske brisat,... Pri nas je potrebno čisto vse prinesti sam, sem pa slišala, da v nekaterih vrtcih ni tako. Aja, in kolikšna je cena za 100% oskrbo v vašem vrtcu - jasli in kje.
Mi imamo otroka v vrtcu Braslovče.

Hvala za vaše odgovore.

Lp Ksenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 8:13:12   
Marogica
O tem je bilo že nekaj tem napisanih. Mogoče poglej pod "vrtec", pa boš našla kaj.
Mi moramo v jasli prinesti vse: plenice, vlažilne robčke, robčke...
Za "naš" denar nudijo, vzgojo, varstvo, prehrano.

Smo pa iz MB

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 8:17:55   
Jančika_
Za ceno ne vem. Vasja je v vrtcu Zarja, enota Ringaraja (ja, heheuser posted image ) v Celju in nam ni treba prinesti nič - nobenih plenic, robčkov, skratka ničesar.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 8:20:31   
Baby
Mi mormo prinest v vrtec plenice drugega ne! Polna cena vrtca pa je nekaj čez 100 000 SIT - Radovljiški vrtci user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 8:40:58   
darjatimci
V jasli smo prinašali le papirnate robčke,plenic pa ne.Cene so različne,vendar nikjer ne bi smele biti 100% cene,ampak 80% cene programa naj bi bilo celotno plačilo,kar je pa manj pa je odvisno v kateri razred padeš glede na dohodek.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 8:43:44   
Mojca P.
Pri nas tudi prinesemo plenice in vsak otrok 1x mesecno robcke za nosek (in to cisto razumem, ker od prvega dneva vsi smrkajouser posted image ).
So nam pa na svetu starsev vrtca obrazlozili, da vsak vrtec pac od obcine dobi svoj budget in s tem razporeja po svoji presoji. V nasem vrtcu so dali prednost raznovrstni prehrani (za katero malo vec placajo) in se odlocili, da plenic ne bodo kupovali oni....in se mi zdi to cisti pametna ideja, ker pri prehrani se pa res ne morem pritozevat.
Smo pa iz Mb.

Moja necakinja pa hodi v vrtec Jesenice, tam pa dobijo vse (plenice, robcki:..) in se vse kompletno preoblecejo v vrtcevske pajace (kao,da ne bi svoja lepa oblacila zamazaliuser posted image ??)..i so res smesni v tistih znucanih zabicahuser posted image . Je pa prehrana ocitno manj raznolika, kot pri nas (ze pri malici se pozna, ko imajo vecinoma jogurt ali jabolka, nasi pa od melone, grozdja, domacih polnozrnatih keksov...).
P.s: Za polne cene obeh vrtcev pa zal ne vem.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 9:31:01   
muki1
Pri nas prinesemo vse: robčke, pleničke, kremo.... še za prtičke zbiramo denar 1x letno. Ekonomske cene ne poznam.
Edina ugodnost s finančne plati je ta, da ti odbijejo od cene, ko je otrok bolan.

Drugače pa je hčerki v novem vrtcu tak všeč, da mi je vseeno, kaj moram prinesti, da le z užitkom gre zjutraj tja in se ne joka. To mi odtehta vse, ker je bila prav težka na momente.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 9:31:11   
SaaS
V prejšnjem vrtcu nič, celo pleničke sem lahko zbirala.
V tem vrtcu zdaj, pa pleničke in papirnate robčke prinesemo sami.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 9:31:31   
Špacka
 
Pri nas prinesemo samo plenice, vse ostalo dobijo v vrtcu.
Polna cena jasli je 90.000 SIT, smo pa iz Posavjauser posted image



(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.10.2006 9:45:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 9:59:43   
vesna.com
Pri nas prinesemo papirnate in mokre robčke,pa vsak dan eno plenico v katero ti previjejo za domov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 10:02:03   
srki
V vrtec nosimo samo plenice, ostalo je vse tam. Polna cena za jasli je 90.000 tolarjev, rečem samo to, da za ta denar, ki ga plačam za vzgojo, varstvo in hrano, nudijo občutno premalo (OK, hrana je vredu, se ne pritožujem), saj se vzgojiteljice skoraj nič ne angažirajo in otrokom nič kaj novega ne pokažejo (ko se pogovarjam s puncami, ki imajo v vrtcu prakso in so bile kot otroci same v vrtcu, mi pravijo, da se od takrat ni čisto nič spremenilo!!!)

Nimam druge izbire, kot ga dat v ta vrtec. Ne odbijejo mi ničesar, tudi če je bolan, ne odbijejo tudi med počitnicami (avgusta, ko gredo vse gospe vzgojiteljice na dopust), ko vrtec kratkomalo za 14 dni zaprejo!!!, cena vrtca za mesec avgust pa znaša kljub temu 33.000 tolarjev!!! odšetejejo samo hrano, ki je itak tako poceni da se nič ne pozna pri plačilu.

Komaj čakam na roditeljski sestanek user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 10:02:42   
viv_
Pri nas smo prinašali svoje plenice, ostalega pa ne.

Nalin - v 2. starostni skupini so pri nas vsi brez plenic.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.10.2006 10:17:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
2.10.2006 10:20:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 10:33:21   
Pajaca
V jasli nosimo plenice, ostalo imajo tam.

Pri nas jih dosti kmalu po tem ko pride otrok v jasli dajejo na kahlce in pri 1.5-2 let (odvisno od otroka) so več ali manj vsi brez plenice čez dan. Nekateri jo imajo za spanje ali sprehod, pa še to redki. Pri 2.5 let so praktično vsi v vrtcu suhi.

Pri 14 mesecih tudi več ali manj vsi po vrsti sami jejo in hodijo na sprehode po okolici. Čist tamičkene pa vozijo v vozičku, a ker imajo samo 2 jih morajo hitro naučiti samostojne hoje.

Kaj jim poleg tega še nudijo pa ne bi, ker izleti so pri nas res redkost in šele lani so ko so starši malo zarobantili uvedli končni izlet pa še to samo za čist tavelko skupino. Po moje bi šli lahko tudi manjši???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 11:47:36   
Jančika_
Naš je v skupini 2-3 leta, 14 otrok, 7 jih je še v plenicahuser posted image . Pa sem mislila, da bo tam kak vzor našel...user posted image . Zaenkrat slabo kaže.

Hrano imajo pa kljub temu, da dobijo plenice tam, raznovrstno in dobro.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 11:52:07   
diva 4
Pri nas je v jasli potrebno prinesti plenice , papirnate robčke , vlažilne robčke in kremico.V drugo starostno skupino pa papirnate robčke.
Vrtec nam nudi pa obogatitvene dejavnosti , ki so po večini primerne za otroke druge starostne skupine in jih izvajajo vzgojiteljice same - zato so brezplačne.Te pa so - zlati sonček, predšolska bralna značka, otroška folklora, ciciban pleše, pevski zbor, glasbeno plesne urice, glasbeno instumentalna dejavnost, nemščina, računalništvo, likovno oblikovalni kotiček, pravljične urice, ciciban vrtnar, ciciban zeliščar, telovadba, aerobika za otroke, dramska dejavnost.
Na voljo pa imamo še 12 dodatnih dejavnosti oz. tečajev , ki jih izvajajo zunanji izvajalci in so zato plačljivi.
Našim otrokom se v vrtcu nonstop nekaj dogaja in sem s ponudbo in angažiranostjo vzgojiteljic resnično zadovoljna. 

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 11:58:29   
bskrle
Robčke in plenice smo prinesli sami, cena za jasli nekaj manj kot 80.000.
Slinčke imajo v vrtcu, kremice tudi.
Je pa vrtec s koncesijo, zato je dosti dejavnosti (miklavževanje, božičnica, končni izčlet ,s rečanej s starimi starši ...)

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 14:28:45   
nejcko
V  jaslih  je vse že vključeno v ceno, pri ta starejšem smo pa imeli tak dogovor, da starši vsakega otroka prinesejo en paket  (100 kom) papirnatih robcev. 

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
2.10.2006 14:29:56   
bajsek
Čav!

Mi mormo prnest plenice mokre in suhe robčke in kremco za ritko! Mal preden zmanjka, te obvestijo. dRgač sm z vrtcem zadovoljna (zaenkrat - hodmo šele 14 dni). Polna (100 %) cena je 110.000 - Vrtec medvedek enota Kresnička (v Kresnicah).
Res pa niso ravno enakopravni tile vrtci kokr vidm!!!!
lp

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
3.10.2006 7:13:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Srki, kaj a 14 dni je tvoj mali doma, pa vseeno polno plačateuser posted image user posted image user posted image

Aja sem pa pozabila povedat, da pri nas ne uporabljajo robčkov ampak rite čistijo z vodouser posted image



Ja, nalin, točno tako.

Vrtec vsako leto zaprejo od 31.7 do 16.8. Seveda naradijo anketo, kdo ima pošlihtano varstvo in ker je večina takih, vrtec lepo zaprejo, za tiste, ki pa nimajo varstva, pa imajo kao dežruni vrtec čisto v drugem kraju, kjer so seveda drugi otroci, druge vzgojiteljice, druge navade....si lahko predstavljaš otroke, kako jim je.

In pri ceni se to nič ne pozna. Oštejejo samo hrano, zato meni ni čisto nič več jasno, če je v to ceno vključeno kao varstvo ali kaj že, pa varstva sploh ni, če je pa otrok doma. Ma prav ena banda so pri nas, zato pa res komaj čakam na roditeljski sestanek, samo kaj, ko je večinom stašev samo tiho in kimajo, ko pa ven pridejo, pa šimfajo, namesto da bi takrat, ko je treba.

Joj, me to jeziuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
3.10.2006 12:40:18   
dana
Mi moramo prinest vsak dan pleničko za domov, pa jeseni 1x papirnate robčke - tako nam je bilo rečeno na roditeljskem, robčkov za brisanje ritke pa ne.

Polna cena vrtca, pride tam okroga 82.000.

Od cene odštejejo samo hrano, in to je bilo v meseceu avgustu, ko je manjkal 9 dni, nekaj čez jurjauser posted image . Če to računam pride hrana v vrtcu okrog 100 sit/dnevnouser posted image .

Jaz bi namesto brezplačnih vrtcov rajši videla, da je cena sorazmerna otrokovi prisotnosti v vrtcu, ne pa da ti odštejejo samo tistega jurja, če manjka 10 dni...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 0:08:13   
sanasan
vrtec otona župančiča (mb), enota lenka: jasli 1-3 let, prinesemo samo občasno paket 100 papirnatih robčkov, ko v vrtcu zmanjka zalogeuser posted image
moram pa pohvaliti vzgojiteljici, se zelo truditauser posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 15:21:12   
BarbaraE
Vrtec Črnuče - ekonomska cena cca. 94.000,00 - smo v jaslih in nam ni treba nič prinesti. Imajo pa pampers pleničke, lumpi robčke in hladilno mazilo. Vse to sem si lahko ogledala in uporabila, ko sva bili na uvajanju. user posted image  Robčke za brisanje noskov imajo tudi. Pa slinčke tudi tam dobijo, za vsak obrok svežega. user posted image  
Smo kar zadovoljni. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?