|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj za zajtrk 9-mesečniku
23.4.2011 23:24:46   
pupika_30
Sin bo kmalu star 9 mesecev. Zanima me, kaj vi vašim pri približno taki starosti daste za zajtrk.
Naš ponavadi poje ali jogurt ali skuto (kakšne 3 žličke), zraven pa cca pol banane in še kakšno drugo sadje zraven (jabolko, hruško, mango,... eno od teh) in pa 1-2 plasmon piškota.

Kak dan bi mu ponudila tudi kaj drugega, pa me zanima kakšna ideja, kaj mu date ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
24.4.2011 0:10:55   
sunny24
Jst sem moji dajala flašo mleka ali pa kako mlečno kašico ala čokolino, keksolino, milupa s sadjem oz skuhan gres.

Ti pa kar tle odgovorim glede juhe...Lih enih 9 mesecev je imela, ko sem ji jo prvič dala in jo še zdej obožuje...Je pravi juhaholik...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
24.4.2011 9:29:57   
aelail
Ponavadi kakšen čokolino včasih ji za spremembo dam maslo z marmelado ali kakšen topljeni sirček zraven
pa v malo skodelico malo toplega mleka ji je ful všeč.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
24.4.2011 13:52:49   
sanelaa
Čokolino, frutolino, kesolino........skuto s sadjem, jogurt z muslijem, corn flakes (koruzni kosmiči, jih prej v fajn vroče mleko ali vodo namočim in jih potem zmešam s kakšno skuto ali jogurtom), ovsene kosmiče namočene v melku, jogurtu.......kruh v mleku, kruh in sirni namaz, kruh z maslom in marmelado, ...........skratka, že kar veliko stvari.


(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
25.4.2011 9:52:27   
ribica.
a jim dajete navadno mleko? Jaz mojega 9mesečnika sicer še dojim, amapk bova kmalu prešla na navadno mleko, kolikor bodo večje potrebe. Zaenkrat se za zajtrk doji.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
25.4.2011 23:19:41   
pupika_30
naš je žitne kašice za večerjo
kaj pa vaši jedo za večerjo?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
26.4.2011 18:21:01   
morje2011
Moja je jedla pri 9m skoraj vse.Ne komplicerat z hrano.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
28.4.2011 13:20:41   
deveta
Naša načeloma tudi je vse. Po drugi strani pa nič (vsaj za zajterk). Zajterkov skoraj nimamo. Oz. jih imamo ampak glede na količino zaužite hrane bi prej rekla da imamo nek mali prigrizekuser posted image user posted image .  Par požirkov kakega žitnega napitka (kravjega mleka se niti ne dotakne), košček kruha na katerem ne sme bit nič namazano, velikosti 2x2 cm in če imam  srečo še dvakrat vgrizne v jabolko. Včasih poje do max 5 žličk ovsenih kosmičev v žitnem napitku, ki pa mora bit mrzel in ne topel. Pa kak košček banane. Prepečenc ali kak hrsek pa poje skoraj cel.
Pri 9 mesecih pa sploh ni zajtrkovala. Sem jo podojila preden sva vstali in nato sem ji okoli 10ih dala sadno malico. Pred deseto pa ni odprla ust. Pa še te sadne malice (ko se je odločila da le bo nekaj malega pojedla) je pojedla ekstremno malo.  če svaprišli na 70 g je bilo že ogromno.user posted image

(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
28.4.2011 14:50:02   
ninkica
Moja tamala je stara 10mesecev in pol in je skoraj vse.Za zajtrk ji skuham ali gres,mlečni riž,polento z mlekom,keksolino,čokolino.Vsak dan ima drugačen zajtrk ravno tako večerjo.Pri malicah ji kombiniram sadne malice,jogurte,skute,kruh namazan z sirčkom,palačinke(samo iz rumenjaka)z domačo breskovo marmelado..
Jo pa še dojim.Zjutraj preden vstaneva se podoji potem pa še zajtrkuje.
Je zelo pridna za jest in rada je.user posted image

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj za zajtrk 9-mesečniku
28.4.2011 14:50:46   
ninkica
sem ji pa uvedla domače kravje mleko po 10 mesecu tko kot mi je rekel naš P.

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?