|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj zdaj?
2.1.2009 9:27:42   
maya2
Naša 2,5 letnica se je zelo lepo odvadila pleničk, pol leta kasneje pa mi je spet začela kakat v hlačeuser posted image user posted image . Ne tko vsake toliko, ampak redno vedno le v hlačeuser posted image , to traja zdaj že en mesec, na začetku je nisem nič kregala ali komentirala, potem pa mi je bilo dovolj in sem jo seveda tudi okregala, da mora povedat. Nič pa ne pomaga. Zdaj sem ji kar dala nazaj plenice, ampak me to res moti. Ali ima katera kakšno idejo? Ne vidim nobene razlike od prej, nobene večje spremembe, ....

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj zdaj?
2.1.2009 15:25:28   
TomTaylor
Jz sem tudi odprla temo in imam identičen problem. Nasveta nimam pa nobenega. Mi smo ji tudi dali nazaj pleničko, ker za 3x dnevno preoblačit in prati pa resnično nimam ne živcev in ne denarja...Ampak po drugi strani se mi pa zdi, da pozna razliko kadar ima na sebi pleničko in kadar ne, tako, da kljub vsemu mislim, da plenička ni dobra ideja...Ne vem pa ne...
Mi je pa resnično v tolažbo, ko vidim, da nismo edini s takim problemom in predvidevam, da gre mogoče za takšna "obdobja", ki bodo minila, le siliti jih ne smemo preveč ali jih kregati.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj zdaj?
2.1.2009 18:10:15   
Gina
Jaz ne bi dala nazaj pleničko. Pleničko ste prerasli. S tem ji sporočaš, da ji ne zaupaš in da je strašno narobe, če ima kdaj vmes krizo, ter da naj bo spet "dojenček". Počakaj raje da mine. Lahko jo vprašaš vmes, če jo tišči kakat. Mogoče se tolko zaigra, da pozabi na kakanje. Vse sorte je lahko. Najboljše je biti malo potrpežljiv. Pa vztrajaj da mora kakat na stranišče ali kahlico ali kakorkoli ste že navajeni. Otroci so sposobni več kot mi mislimo, samo problem je, ker mi starši hočemo vse takoj in popolno. Tako pa to ne gre.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj zdaj?
2.1.2009 19:29:47   
TomTaylor
Hvala Gina, si potrdila moje dvome glede pleničke. 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj zdaj?
2.1.2009 21:28:51   
maya2
ja tudi meni ni ravno dobra ideja, ampak včasih ne gre drugačeuser posted image Bom tudi jaz še vztrajala, zdaj 2 dni je imela pleničko, pa je v polovici primerov lepo povedala.... sem pa opazila da je npr. ko smo bili na obisku povedala, doma pa ne user posted image . Sem jo pa že večkrat dala na wc, pa ni bilo nič po minuti k sem jo nazaj oblekla pa se je pokakalauser posted image Jo bom jutri spet pustila brez pa da vidim.... 

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj zdaj?
3.1.2009 10:06:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Sem jo pa že večkrat dala na wc, pa ni bilo nič po minuti k sem jo nazaj oblekla pa se je pokakalauser posted image Jo bom jutri spet pustila brez pa da vidim.... 


Joj, mene pa to tako razjezi, da rajš moža pošljem da jo preobleče. user posted image Pišuka, 5 minut sedi na stranišču, ji dam pleničko gor, je pa čez minutko pokakana...user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj zdaj?
3.1.2009 18:20:44   
Nončika
Mi smo to obdobje uspešno premagali. naša je cca 2m kakala v hlačke. res, da je bilo poletje in je bilo dosti lažje. smo ji vedno govorili, da naj le lepo pove kdaj ji je za kakat. nič ni pomagalo. večkrat smo leteli proti kahlici, a se je nesreča pripetila tik pred vrati. naenkrat pa se je obdobje kakanja v hlačke samo od sebe končalo. user posted image user posted image user posted image

to je le obdobje. bo minilo. jaz ne priporočam pleničke. pol boš dete do konca zmedla in bo kje še nazadnje začela lulat v pleničko.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 13:11:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj zdaj?
4.1.2009 13:23:03   
Mišni
Čimmanj komplicirat, magari pleničko nazaj, če tako kakanje gre brez problema. Ker potem, ko bodo blato začele zadrževati, potem biste imele šele probleme. In to take, da bo iotrok v bolnišnici pristal. Iz tega lahko nastanejo resnično veliki problemi, ko otrok več ne kaka sploh, ne v  hlačke, ne v pleničko, ne na kahlico. Nikamor.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?