|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hrani) ?
13.11.2006 21:45:06   
Anonimen
pozdravljene!

glede na to, da sem skoraj ves dan v službi  se bojim, da imam preslabo prehrano in bi to lahko škodovalo moji pikici. zanima me kakšne vitaminčke in dodatke k prehrani uživate ve nosečke??? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
13.11.2006 21:50:57   
facka
Jst sem uživala od začetka folno kislino, drugače se pa pozanimaj pri ginekologinji, kaj je priporočljivo od kupljenih dodatkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
13.11.2006 21:59:01   
frufru
Ko sem bila še v službi sem jedla centramed mami, ki so prilagojeni potrebam nosečnic, kar mi je zelo ustrezalo zaradi različnega urnika in neredne prehrane. Tudi krvna slika (hemoglobin) je bila v redu, nobenih krčev (pomanjkanje magnezija)

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.11.2006 9:27:21   
ronja
Jaz sem do zdaj jemala samo Tifol, danes pa sem prešaltala na Centramed mami, ker sem nekaj bolana in bi mi dodatni vitaminkoti prav prišli...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.11.2006 11:23:59   
s u g a r
haj

jaz jem od herbalife multivitamine, omega3 in antioksidante. To sem jedla ze prej in sem dodala le folno kislino.

Drugace pa ce jes sadje in zelenjavo, v normalnih kolicinah ne da se samo s tem bases mora tudi zadostovati, pri meni je bila hrana velik problem ze od otrostva, tudi na zacetku je bila ampak je zdaj bolje kot je bilo.

Lepo nosecnost ti zelim.



_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.11.2006 12:15:39   
Eca
Jaz sem že pred nosečnostjo jemala od Amway-a Daily tablete, ki imajo vse vitamine in minerala. Imela sem vedno slabo kri in s temi tabletami sem si jo popravila. Sedaj v nosečnosti sem dodala Tifol in B kompleks. Mi je pa g. svetovala tablete ELEVIT pronatal, ki bi naj bile za nosečnice. Ko pojem svoje, bom začela s temi. Dobijo pa se v lekarni.

Lp, Eca

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.11.2006 12:22:39   
manetka
Najprej folno, potem pa Centramedmami, ki pa folno že vsebuje. Meni se zdi, da so tile vitamini kar fajn, sploh, če si za hrano izbirčen tako kot jaz.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.11.2006 12:29:45   
ancka1
Tudi jaz jemljem Centramed mami, pa zavestno malo več sadja in zelenjave pojem kot prej.


_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.11.2006 18:58:47   
najina pikica*
tudi jaz sem delala celo nosečnost pa nisem jemala nobenih vitaminov...sem se pa na veliko poslužvala zelenjavi in sadju.....moraš si vzeti cajt za obrok hrane!

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
15.11.2006 10:18:33   
smotka lonib
Jaz v nobeni nosečnosti nisem jemala nobenih vitaminov v obliki tablet, razen tablete Tifol v prvih treh mesecih in magnezijeve tablete zaradi otrdelega trebuha. Ker sem nora na solate in sadje, mislim, da dobim dosti vitaminov. S solato me oskrbuje mami, ki jo ima na svojem vrtu. Če ne bi marala zelenjave in sadja, bi potem tud jaz jemala vitaminske tablete.

Lep pozdrav !

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
15.11.2006 10:38:29   
Freycha
Tudi jaz sem šla v Lekarno po Tifol oz. Centramed mami, pa mi je v lekarni bolj predlagala Elevit, ki je multivitaminski pripravek z minerali in tudi folno kislino vsebuje......

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
15.11.2006 10:57:37   
dorina
Jaz že dalj časa uživam Centramed mami (že par mesecev pred nosečnostjo sem začela zaradi slabokrvnosti). Poleg tega pa ogromno sadja in zelenjave, pa prisilim se, da vsaj 2x na teden jem meso, ki ga drugače ne prenašam ravno najbolje.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
15.11.2006 16:41:36   
pocka
Na začetku sem jemala folno, zdaj pa ELEVIT pronatal, ki naj bi vsebovale vse potrebne vitamine. Pijem pa še magnesol šumeče tablete in pojem ogromno mandarin, ker mi trenutno najbolj pašejo od sadja.

LP, Pocka


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
15.11.2006 17:26:55   
Jelenche
jaz tudi ELEVIT po novem (prej CENTRAMED MAMI), so mi v lekarni povedali, da ima ELEVIT veliko večjo vsebnost folne kot centramed mami. Zato sem zamenjala.

drugače pa seveda veliko zelenjave in sadja

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
15.11.2006 19:50:15   
*sonchek*
Tudi jaz jem ELEVIT (čeprav je dražji od Cntramed mami, mi ga je svetovala g.), zraven pa skušam pojesti čimveč sadja - pomaranče, limone itd.  user posted image

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
20.1.2007 17:28:26   
katipi
Pozdravljene! Nobene ne bi rada prestrašila, vendar po tabletih elevit sem dobila hudo alergijo, jemala pa sem jih samo dva dni. Prej sem jemala centramed mami in je bilo ok.Sedaj jemljem samo tifol in omega 3 za nosečnice. Alergija je trajala cel teden (koprivka) in še sedaj se mi pojavi kakšna lisa. Hudo je ker zelo srbi, peče in pika, vzeti pa ne smeš ničesar!!!

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
20.1.2007 21:00:26   
Anonimen
Elevit pronatal in veliko sadja - predvsem mandarin, ker drugega ne spravim doluser posted image

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
28.1.2007 19:52:06   
Anonimen
Kaj pa ELEVIT in TIFOL?? Lahko to dvoje skupaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
5.2.2007 14:11:59   
monika22
Pozdravljene!
Meni je moj ginekolog rekel naj kupim B - complex. Ali je katera od vas že jemala te tabletke? Kakšne izkupnje imate z njimi? user posted image
Drugače pa sem nabavila tudi Tifol tabletke, katere vsi ful hvalijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
5.2.2007 17:37:41   
Anonimen
Centramed mami in Omega-3, ker ne jem nobenih rib ali podobnega. Pa vsaj en obrok sadja na dan in en zelenjave.

Srček user posted image 8t5d

(odgovor članu monika22)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
14.2.2007 18:55:51   
ALJA75
Jaz jemljem ELEVIT pronatal, lekarničarka je razložila, da vsebuje dovolj folne kisline + ostalih potrebnih vitaminov.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
28.2.2007 20:34:51   
summergirl
Tudi jaz jemljem Elevit. Ker vsebuje poleg drugih vitaminov in mineralov tudi veliko B vitamina, mi zdaj ni niti več tako slabo. Vendar naj zraven tega ne bi jedel nobenih drugih vitaminov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
1.3.2007 10:32:07   
TANTRA
Tudi jaz Elevit ki ima dvojno dozo folne k. kot tifo..Piše v navodilih da poleg ne smeš jemati nobenih drugih vitaminov....

(odgovor članu summergirl)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
6.3.2007 18:21:36   
matea1
ELEVIT pronatal - vsebuje dovolj folne kisline in ostalih vitaminov.
Jemljem ga že cel mesec in nimam kakih čudnih reakcij.

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kakšne vitamine vse uživate (dodatke k hr...
6.3.2007 21:58:25   
guppy
Pred zanositvijo sem jemala Tifol in Centramed mami, ko pa sem zanosila pa Tifol, zdaj pa ELEVIT Pronatal. Ta mi zelo paše, ker ima ogromno vitaminčkov in nekaj mineralov.

Punce, ne jemat tega skupaj s Tifolom - Elevit ima dovolj vsega, tako kot so pisale že punce pred mano.

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?