|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaki
20.11.2009 14:45:41   
marjetica8
Mi smo doma iz primorske in imamo ogromno kakijauser posted image ! Pa me zanima, če katera ve, če bi lahko 6. mesečnemuuser posted image že ponudla kaki? (GH uvajava od 5. meseca)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaki
20.11.2009 15:14:09   
silvy
Ti kar ponudi kaki. Daj najprej malo in opazuj, čebo kakšna reakcija. Načeloma je kaki zelo zdrav sadež. Poznam dva nedonošenčka-dvojčka, ki sta zrastla na kakiju. Nora sta bila nanj.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaki
20.11.2009 15:18:03   
mama_milchy
jaz naši dam kaki za jest, samega ali v kombinaciji s skuto in ji je full dober; no te dni je bila stara 8mesecev ma ga je že neki časa; daš in opazuješ pol reakcijo,

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaki
20.11.2009 15:31:12   
marjetica8
Hvala punceuser posted image ! Mu bom dala - se mi kr zdi da bo nor nanj, ker je tak sladkosnedekuser posted image !

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaki
20.11.2009 17:19:58   
Katy78
Kar daj mu ga. Sem zadnjič brala, da ima ogroooomno vitaminov. Vitamina A ima več kot jabolko, vitamina C pa ima primerljivo s citrusi. Jaz mu ga dam samega, ali pa zmešanega z navadnim jabolkom, pa v skuti in jogurtu ga tudi obožuje. user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaki
20.11.2009 17:27:35   
Tanja_
Jaz sem ga pa naši(6 mesecev) dala, je pa dobila rdeče pike po vratu, tko da se ga zdej ne upam nekaj časa. Ma sem prov žalostna, ker ga je s takim veseljem mazala. Pa že tako ali tako je pozimi ful omejitev,kaj od sadja lahko dobi.Pa še banane ne mara.Zdej pa še kakija ne smem.

< Sporočilo je popravil Tanja_ -- 20.11.2009 17:29:24 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaki
20.11.2009 19:07:27   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Kar daj mu ga. Sem zadnjič brala, da ima ogroooomno vitaminov. Vitamina A ima več kot jabolko, vitamina C pa ima primerljivo s citrusi. Jaz mu ga dam samega, ali pa zmešanega z navadnim jabolkom, pa v skuti in jogurtu ga tudi obožuje. user posted image


ja kaki ma ful vitaminov. Pa za oči je zdrav. Jutri mu ga bom probala dat, pa bomo vidli kaj bo. Skute še ne papava, z jabolkom ali samega bova pa probalauser posted image !

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaki
13.12.2009 0:34:38   
Biba Buba
Nas je bil takooo navdusen nad kakijem s skuto. Z jabolkom pa se nismo probal.

S katerim sadjem se kombinirate kaki??

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaki
13.12.2009 0:53:06   
nejcko
Jaz sem tudi dala svojim kaki. Ta srednja ga je imela zelo rada, ampak jo je ful zvijalo po njem (stara je bila cca 5 mes), ta mala, prvič ga je jedla pri cca 10 m, pa nima nobene reakcije in ga ima tudi zelo rada.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 13.12.2009 0:55:04 >

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaki
13.12.2009 15:40:27   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Nas je bil takooo navdusen nad kakijem s skuto. Z jabolkom pa se nismo probal.

S katerim sadjem se kombinirate kaki??


Jst mu ga dam s skuto, z jabolkom, včasih mu nardim kr kašico: jabolka, kaki, kiwi in malo rižolinota namočenega v mleku. Tud z jogurtom mu ga dam včasih. Najrajš ma to mešano kašico z rižolinomuser posted image !

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaki
13.12.2009 22:33:23   
Urska09
Marjetica, omenjaš kivi. Koliko je pa tvoj otroček star? Naša je skoraj 10 mes., pa ne vem ali bi ali ne bi....user posted image Zaradi C vitamina. Ker ima zelo občutljivo kožo in ima takoj vneto ritko.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaki
14.12.2009 12:08:50   
mini86
do gdaj se bo pa dalo dobit kaki.mi še ne uvajamo sam pomoje bi biu nš naudušen pa mi je ful škoda..a mislte da če bi ga stlačla z vilico al pa s paličnim da bi ga loh dala v skrinjo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaki
14.12.2009 20:20:01   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Marjetica, omenjaš kivi. Koliko je pa tvoj otroček star? Naša je skoraj 10 mes., pa ne vem ali bi ali ne bi....user posted image Zaradi C vitamina. Ker ima zelo občutljivo kožo in ima takoj vneto ritko.


Hvala da si tole napisala...jst pa gledam zakaj ma vneto ritko. Zal nisem vedla da Cvitamin povzroca vneto ritkouser posted image Star je 7.5 mescov. Smo doma na primorskem in mamo doma kaki, kiwi in podobno sadje. Pa sem mu enkrat dala cist malo in je bil FUUUL navdusen. Pol sem ga pa mesala s kakijem, skuto, jogurtom itd...se mu je vnela ritka par dni nazaj, jst sem pa fanta obtozla, da ni vidu da je kakal in ga ni pravocasno previluser posted image Ne bom vec dala...res Hvala da si povedala! Upam da se ritka pocajtauser posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaki
14.12.2009 20:22:43   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

do gdaj se bo pa dalo dobit kaki.mi še ne uvajamo sam pomoje bi biu nš naudušen pa mi je ful škoda..a mislte da če bi ga stlačla z vilico al pa s paličnim da bi ga loh dala v skrinjo..


ne vem, ce bi aki zamrznla...ne poznam nobenga ki bi zamrzoval kaki. Se ga pa da fajn posusit. Moj oce je to enkrat pocel, pa je fajn ratalo. Ne vem pa kaksen je postopek. Bom vprasala, pa povem, ce te zanima.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaki
14.12.2009 20:50:12   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8


IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Marjetica, omenjaš kivi. Koliko je pa tvoj otroček star? Naša je skoraj 10 mes., pa ne vem ali bi ali ne bi....user posted image Zaradi C vitamina. Ker ima zelo občutljivo kožo in ima takoj vneto ritko.


Hvala da si tole napisala...jst pa gledam zakaj ma vneto ritko. Zal nisem vedla da Cvitamin povzroca vneto ritkouser posted image Star je 7.5 mescov. Smo doma na primorskem in mamo doma kaki, kiwi in podobno sadje. Pa sem mu enkrat dala cist malo in je bil FUUUL navdusen. Pol sem ga pa mesala s kakijem, skuto, jogurtom itd...se mu je vnela ritka par dni nazaj, jst sem pa fanta obtozla, da ni vidu da je kakal in ga ni pravocasno previluser posted image Ne bom vec dala...res Hvala da si povedala! Upam da se ritka pocajtauser posted image

Malenkost user posted image Če ne bo pomagalo, je bil pa vseeno fant kriv user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaki
14.12.2009 21:34:51   
mini86
ja lahko mi poveš..me prov zanima..prvič slišm..sj pomoje tud nebi biu uredu pol odtajan..za kaj se pa loh posušen kaki uporablja..rito maži iz praško pasto pa bo..sm tud js pozabla k dojim in sem en dan spila 3 kozarce limone+pomaranče pa je blo že rdeče..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaki
17.12.2009 20:44:03   
marjetica8
Evo, sušenje kakija: Ga pobereš še nezrelega - da je že lepo oranžen, ampak ne čist mehek. Potem ga narežeš na krhlje in posušiš. Moj oče ma eno tako mašino za sušenje sadja, drgač pa pomoje lahko tudi kako drugače sušiš...malo poglej v kako knjigo kako se to dela...in to je touser posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaki
17.12.2009 20:56:16   
mini86
super, sj mi mamo tud tako posodo za sušenjeuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaki
12.2.2010 21:22:11   
PC Baby
Kako pa date kaki otrokom? Ga z vilico pretlačite, ali zmiksate, ai kako? Naš ima 9,5 mesecev in jutri ga dobi prvič user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaki
12.2.2010 21:35:54   
miska2004
Mene tud zanima, na kakšen način date kaki... Čeprav jaz ga nisem več dobila, sadjarček, kjer kupujem sadje, pravi da je s kakijem konecuser posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaki
12.2.2010 21:50:38   
Urska09
Odvisno, katerega imaš. Navadnega (mehkega) sem jaz samo z nožem grobo sesekljala. Pretlačila ga boš težko, ker je vlaknast. Kaki vanilija pa moraš zmiksati, če je trd, če je pa že zelo zrel in mehek, ga pa lahko z vilico pretlačiš. Ker je kaki zelo sladek sadež, ga jaz običajno mešam z jogurtom ali skuto, včasih pa tudi z jabolkom.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaki
13.2.2010 9:46:28   
PC Baby
Evo probali in uspešno prestali user posted image
Sem imela kaki vanilija in sem ga naribala z unim steklenim ribežem v kašico in jo vmešala v skuto. Ma ne da je zmazal, ampak še jokal, ker je zmanjkalo user posted image

Hvala punce.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaki
13.2.2010 19:08:44   
mini86
joj js bi mu tud dala kaki pa ga nikjer več ne najdemuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaki
13.2.2010 19:46:26   
marjetica8
Ja kolkr jst vem, vanilija se še dobijo v kaki trgovini (če se ne motim, sem ga vidla v eurospinu), une ta navadne sem pa vidla na Lj tržnici, k sem bla glih en dan tam.Drugje jih pa ni več, tudi nam so zgnili, kar jih nismo pojedli...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaki
13.2.2010 22:11:18   
Marja81
Na koseški tržnici jih majo še zelo veliko (LJ),

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?