|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako do dohodninske...
2.4.2008 14:05:15   
Udb
...odločbe za 2006??? Ker sem namreč nesla papirje za vpis v vrtec, pa mi je rekla, da bom potem rabila odločbi za 2006 - za izračun plačila. No, in sedaj seveda iščem ta čudež - moževo sem takoj našla, moje pa nikjer. A se da to kje dobiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 14:06:46   
Šarki
Ponovni izpis odločbe dobite na podlagi vloge na izpostavi oziroma davčnem uradu, kjer ste vpisani v davčni register.

tole mi je vida povedalauser posted image


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 14:06:50   
Anonimen
A sami si pa ne morejo pridobiti podatkov?

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 14:07:07   
mojsoncek
Najbolj enostavno bo, da na vlogi za znizano placilo vrtca oznacis, da ta podatek pridobijo sami. Drugace pa pojdi na davcno pa jo bos tam dobila.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 14:11:19   
Udb
Najlepša hvala vsem!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 14:35:54   
smigli
Jaz sem se kar po telefonu zmenla, da mi davčna ponovno pošlje izpisek.

lp

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 15:22:14   
petra a
če označiš da si jo sami pridobijo,lahko traja tudi mesec dni,da dobijo iz DU,to pa pomeni,če imaš vrtec prej kot čez mesec,se zna zgoditi,da plačaš polno ceno in ti nato pri naslednjem obračunu trgajo stran...meni se to lih ne zdi,zato sem sama poiskala in nesla na Občino...kopije drugače lahko dobiš na DU

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako do dohodninske...
2.4.2008 23:32:02   
blustar
To so tudi meni povedali pri oddaji vloge za vrtec. Lahko sami pridobijo podatke od davčne, samo to lahko precej traja. 

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?