|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako nazaj do mleka
13.8.2007 20:27:50   
vesna s.
jaz imam tezavo mali je star 5 mesecev in do zdaj sva se dojila kar naekrat mi je pa začelo manjkati mleka in je jokal pauser posted image jokal zato sva sla na adaptirano mleko ki ga ne mara oz noče potegnit po flaši kako nazaj do mleka da ga bo polno oz zadosti da bo obema prijetno user posted image

_____________________________

naša mala princesa Lea 11.08.2003
naš mali princ Marcel 05.03.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako nazaj do mleka
13.8.2007 20:32:53   
Maxica
Ga imaš zdaj sploh kaj?
Za več mleka je sicer treba čim večkrat pristavljat, ali pa si črpaj mleko zaradi laktacije. Pij sezamov napitek, veliko čaja, pa bo v nekaj dneh bolje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu vesna s.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako nazaj do mleka
13.8.2007 20:33:53   
piščanc
jaz sem povečala količino mleka tako, da sem po dopoldanskih obrokih vse preostalo mleko izčrpala. sicer je bilo itak samo za par ml, ampak potreba je pa bila. poleg koruze in sezama, ter veliko tekočine in počitka.

prvi dan sem po obrokih izčrpala samo 10-20 ml, naslednji dan pa že po 50ml. po treh dnevih je bilo mleka veliko več in mali se je najedel.

najprej ga podoji in potem dodaj flaško, če želi. vsak dan bo pil manj.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu vesna s.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako nazaj do mleka
13.8.2007 20:38:37   
vesna s.
kje lahko kupim sezamov napitek? ja mleka imam še nekaj za čez dan ga je zadosti zvečer je pa redno kriza! torej si ga naj po obroku začnem izčrpavat ven bo to tudi pomagalo ker si ne želim biti na flaši user posted image

_____________________________

naša mala princesa Lea 11.08.2003
naš mali princ Marcel 05.03.2007

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako nazaj do mleka
13.8.2007 20:45:14   
Anonimen
kje lahko kupim sezamov napitek?


Kar sama ga lahko skuhaš user posted image .

Sezam kupiš v trgovini, dodaš vodo in prekuhaš.

(odgovor članu vesna s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?