|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako nazaj v svojo posteljo?
16.3.2006 20:29:25   
Anonimen
naša duša je po cepljenju postala druga oseba. imela je reakcijo - zatečeno nogico, vrjetno tudi bolečo, vročino in sitnost, ampak v tem dobrem tednu od kar je od tega je postala tudi nekam jokava, predvčerejšnim je spet imela vročino pa včerej tut še mal in karnaprej neki pojokava. tut name je ratala kr nekam tu mač navezana kar prej sploh ni bla..ji je blo mar zame. no seveda smo mel probleme s spanjem ponoči že prej, vendar se je vzgoja odvijala v njeni postelji, tut jokat sva jo pustila več noči p ani kej dost zalegl. mislm da sva ji s tem celo priskutila njeno pojstlo. zdej pa ko je bla bolna je pa začela cvilit da hoče v najino posteljo in seveda smo se je usmilili. no zdej pa ne vem več kako nej jo navadm da bo spet kot prej od rojstva spala v svoji postelji, sej ko jo samo približam se začne zvijat in dret kot jesihar. zvečer zaspi v najini postelji sama, pol jo preloživa v njeno in spi tja do ene 1h pol pa k nama in do jutra pri nama. naj povem da sem že čist polomlena, sej z njo ne morem spat, sploh pa zdej ko me še ta veliki nosečniški trebuh ovira.

upam da ste se prebil skozi vse nakladanje ... user posted image  torej, kako jo navadit nazaj na njeno posteljo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
16.3.2006 20:35:52   
pegy
Ko boš kaj ugotovila še meni sporoči user posted image ,mi imamo 6 letnika in 15 mes, k se zjutraj oba zbudita v najini pojstelji smo čisto polomnjeni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
17.3.2006 6:12:55   
Lunca1
Po moje najbolje, da jo daš kar v njeno in pri tem vztrajaš. potem se bosta pa šli, katera bo prej popustila.user posted image

(odgovor članu pegy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
17.3.2006 7:39:01   
muki1
Kaj pa če bi njeno posteljico prinesla čisto zraven k vajini? Potem v bistvu spi pri vama, ampak v svoji posteljici,pa ko jo enkrat navadita na ta sistem, počasi odmikata posteljčko user posted image
Pri nas je otroška soba še nekje v oblakih, tak da druge variante ni,kot da spi v spalnici. Pa smo pač na ta način rešili situacijo in že dalj časa opažam, da se kar sama prestavi v svojo posteljico, ker tudi ona med spanjem rabi svoj prostor.
No, so pa seveda še dnevi, ko se zbudim z njeno nogo na obrazu user posted image .

Lep pozdrav.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 17.3.2006 7:42:51 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
17.3.2006 8:48:43   
saratanja
!Hola!

Tole s spanjem je res problem. Pri nas smo problem stalnega zbujanja reševali s tem, da sem si njegovo posteljico potegnila čisto na svojo stran in sem ga potem, ko je kaj sitnaril samo pobožala, mu pobrala dudo..... Vse to je nekako še šlo, dokler ni začel zelo intenzivno sanjati in je tudi v sanjah jokal in govoril. Začelo se je dogajati, da sem ga v spanju tolažila in ga s tem samo zbudila.
Pred mesecem smo ga končno preselili v njegovo sobico in to že kar v pravo veliko posteljo. Sobo, še posebej okoli postelje smo mu razobesili množice njegovih pliškov, pa velikega Pooh-ja nalimali na steno ob vzglavju, pa zvezdice, kravice in pujske....smo ga že mesec dni po malem prej pripravljali na to sobo in posteljo.... In zdaj po letu in pol končno doživljamo občasno noči, ko jih cele prespi. Res pa je bil pogoj za to, da mu je posteljica in sobica zeeeelo všeč in se dobro počuti notri.

Če nimate možnosti urediti posebej otroško sobico, poskusi malo preurediti njeno posteljico, pa dodati kakšno igračko, kakšno novo priljubljeno risbico, pojočo lučko.... In se z njo veliko pogovarjati o tem, kako ji bo lepo spati med njenimi priljubljenimi stvarmi, pa kje bosta spala mami in oči, klje pa bo spančkala ona..pa kako bo lahko poklicala, če bo potrebovala kaja..... no pri nas vsekakor  pogovor zelo veliko pomaga. pa zjutraj se potem vedno skupaj pockljava v njegovi ali pa moji postelji.... tako za nagrado:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
17.3.2006 12:01:00   
bini
uf kako te razumem... samo predstavljaj si, da imam jaz še za 6 tednov večji trebuh user posted image  in da poleg izsiljevanja trenutno naša mala doživlja še neke vrste nočne more in se zbuja spet po vsaj 5krat tudi če spi v najini postelji - možu se sploh ne pusti potolažit sredi noči, tako da sem se do poroda predala in sem pač nočni animator jaz user posted image
na tihem komej čakam da grem rodit, da se bom vsaj tiste 3 dni naspala - kaj bo pa potem ko pridem domov in ob nočnem dojenju, si pa rajši sploh ne predstavljam in samo molim in molim da nas morda čaka neko presenečenje in vsaj ne bo težje, če že lažje neuser posted image

nisem ti dala nobenega predloga, čeprav tud mi poskušamo z raznimi fintami, ki pa palijo samo včasih - da vzame igračke, da ji pojem do nezavesti 'pika poka', da ji pripovedujeva pravljice... vse lepo in prav, ko bi se mala že končno spet enkrat hotla zadovoljit z nesrečnim očijem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
4.4.2006 9:40:57   
Zarja2
Mi smo dali od sina posteljo zraven najine, tako da je kot ena veliiiika postelja vse skupaj ratalo. Tamala pa tako spi v kinderbetu poleg nas. Ko bo pa sinek dovolj velik da bo razumel kaj mu razlagamo bomo pa rekli poglej tvoja mala sestrica pa že sama spi, kako je pridna....upam da bo zaleglo... Bomo videli.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako nazaj v svojo posteljo?
4.4.2006 11:21:09   
Anonimen
ja zarja pr ns je zdej isto. in fajn spimo vsi. ma novo pojstlo med steno in najino pa mamo skupno ležišče :)

(odgovor članu Zarja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?