|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pa z boki??
3.5.2005 22:42:07   
teja21
punce kako je z boki po porodu?? ali se zožijo nazaj na tolikšno širino kot so bili pred???
kajti meni so se razširilr kar 10cm, pa sem noseča 21t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako pa z boki??
3.5.2005 23:15:32   
ribica.
Jaz med samo nosečnostjo nisem opazila, da bi imela kaj širše. Po moje so se mi kosti razširile med samim porodom, ker zdaj niso ravno na mestu - so bolj na ven.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako pa z boki??
3.5.2005 23:52:07   
Annny
Ojla,
tema o tem je nekje spodaj- preberi še tisto, če boš našla kaj novega;)
Zase ti lahko povem, da se mi boki niso čisto nič spremenili in da lahko oblečem ista oblačila, kot pred nosečnostjo..
Mogoče je pa odvisno od ženske, ne vem??
Lp

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako pa z boki??
4.5.2005 7:44:52   
darjatimci
Ja z boki je pa tako zdaj v nosečnosti se v bistvu le rediš in to lahko po porodu izgubiš,ampak pri porodu pa se nas večina raztegne to pa ti nikoli ne gre nazaj kosti so pač kosti.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako pa z boki??
4.5.2005 13:12:58   
špelica
Nobene spremembe!Samo špeh!

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako pa z boki??
4.5.2005 13:16:33   
dory
Pri meni nobenga speha,pac pa so se mi boki razsirili..ni vec tko kot prej...pa racunaj da nisem rodila po naravni poti..se dobro :)

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako pa z boki??
4.5.2005 22:37:41   
cleopatra
pr men je isto kot pred nosečnostjo, sam še tri kilce je treba dat dol.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako pa z boki??
5.5.2005 9:54:25   
karmy
jzt nism mogla oblečt nobenih hlač po porodu... :(( sm na obseg bokov se mi pa zdi da se nism nič razširla... sm prejšne hlače oblekla predn sm zanosla, pa so mi čist ulite.. v bokih... samo v bokih... če začnem govort o stegnih se bom začela jokat.. sam špeh.. :((

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako pa z boki??
5.5.2005 20:31:57   
mehurčica
Po skoraj 16 mesecih po porodu(CR) imam še vedno dosti širši obseg okoli bokov.:((

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako pa z boki??
9.5.2005 23:21:01   
Skabi
Po vsakem porodu so sši boki še bolj narazen, pa celulit tudi :((

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kako pa z boki??
16.5.2005 13:06:26   
SU
Sicer sem že oblekla "stare" hlače nazaj, ampak gre malce bolj na tesno-samo okrog bokov. Malce so se mi razširili že med nosečnostjo, potem pa se je še špehec nabral gor. Edine strije, ki sem jih fasala med nosečnostjo so na bokih... :(:grrr: LP, Saša

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?