|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 9:53:38   
travica
prijavla sem se za neko delovno mesto
prišla v drugi krog, kjer so povedali koliko je plača
ker imam na sedajšnjem delovnem mestu enako plačo in več ugodnosti, me delovno mesto za katerega sem se prijavila ne zanima več
glede na znanja in izkušnje predvidevam, da me bodo za to delo izbrali - kako jim povedat da ga ne želimuser posted image
poslat mail, poklicat po telefonu ali počakat na zadnji razgovor in povedat tam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 10:02:22   
hektorina
Maš več opcij, jaz na tvojem mestu bi počakala na zadnji krog in malo "handlala", če se da in šele potem povedala, da ne bo nič...

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 10:57:08   
nestea
Malo si se zaštrikala, ampak sedaj poskusi iztržiti več iz tega - če misliš, da imaš dobro pozicijo, postavi svoj predlog višine plače, jaz bi to vsekakor storila v osebnem pogovoru. Če pa si ne upaš, odpovej po uradnem mailu. Srečno.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 11:38:11   
TRIŠ
Poveš da želiš večjo plačouser posted image

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 12:32:52   
liliana
Glede na to, da si se odločila, da za tisto plačo, ki so ti jo ponudili ne boš delala, se pač pogajaš za višjo plačo.....če pa oni od svojega ne odstopijo, pa delo enostavno zavrneš......

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 13:59:16   
nestea
pojasniš, da si pričakovala večjo plačo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 15:58:48   
potepinček
Jasno jim povej cilje oz. v primeru, da ne pridete skupaj se zahvališ in poveš, da morda pa kdaj drugič Pa srečno!

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
3.3.2010 22:39:05   
travica
ej, hvala vam
sem jih mislila njaprej po telefonu skenslat, pa vidim da je res bolje da se še enkrat osebno tam prikažem. Nikol ne veš kdaj bomo spet skup prišli.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
4.3.2010 15:17:54   
nenka7
travica, nikar po telefonu, ker je brezosebno in ne boš vidla, kakšna je reakcija. ker vprašanje, če za večjo plačo nebi dela celo sprejela, je tako? torej pusti do konca, potem pa pač povej, da si pripravljena delo sprejeti pod pogojem, da greš na boljše, kar je itak logično, vsak bo razumel, da ne menjaš službe, ne da bi šla na boljše. in če jim je v interesu, te bodo povprašali za koliko bi delo sprejela. torej, tudi to moraš razčistiti, za koliko pa bi menjala, ker za 5€ razlike sigurno ne in če se jim gre, da bi te dobili, boš morala povedati številko. tako da jo imej v glavi, kaj je zate še sprejemljivo, da menjaš. morda pa dobiš službo IN boljšo plačo, nikol ne veš...

pa vso srečo!!

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako povedat, da ne sprejmeš dela
5.3.2010 12:40:53   
travica
ja, so me glede plače že na 1. razgovoru vprašali. Zdaj pa je njihov bruto tako visok, kot sem jaz neto pričakovala user posted image
Ja saj, če menjaš službo pričakuješ, da greš na boljše in vsi delamo za denar. Pa če bi bila samo plača... se je teba tud v drugi kraj vozit (zdaj sem lahko šla s pecikom v službo), pa večja osebna odgovornost, ogromno službenih poti,...
No bom pa začela zdajšnjo službo cenituser posted image

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?