|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pridete čez mesec???
20.1.2012 13:27:59   
stračatela

naj najprej povem da sva oba zaposlena jaz sicer z minimalno pačo,trenutno delam na 4ure zaradi varstva,mož ima malo vejo plačo.pa vseeno komaj pridemo čez mesecuser posted image najbolj me skrbi kako bomo poravnali vrtec za nazaj ko dobimo odločbe.
nevem kje sploh se da kaj prišparat?hrano itak kupimo najceneje ,oblačila samo za otroka ker pač hitro preraste,pa še tam gledam na vsako ceno?a je pri vas podobno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 13:40:42   
pebs
Mi smo štiričlanska družina ( dva odrasla, dva majhna otroka). Mož ma mal bolj plačo, sam velik pufov, jest sm brez šihta. Na konc mesca lohk prišparam kakšne 50 evrov. Sm se ful naučila bit šparovna. Hrano ful premišljen kupujem, grem v več različnih trgovin (imam vse na dosegu 3 km in sevede čas, ker nimam šihtauser posted image ).Pralni prašek delam doma, kruh pečem doma, ozimnico doma, poleti imamo vrt, velik hodmo peš (bolj za zdravje, pa še prišparamo bencin), U glavnem bolj skromno žvimo, pa upam,da ko dobim šiht bomo isto, ker se mamo čist fajn,pa nč nam ne manjka. Polet si pa vedno privoščmo enotedenski dopust.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 14:21:37   
Anonimen
Pebs..... neznam ti opisat kok si me spravla v dobro voljo ker zdaj vem da nekje v sloveniji živi družinica ki je z majhnim zadovoljna in se ne pritožuje in se imajo zelo lepo. Stračatela tebi pa tole: ja, težko je dandanašnji preživet z minimalnimi plačami, toda vsaka stvar je za nekaj dobra, čeprav se ti morda sedaj zdi da temu ni tako. pojdite v manjše stanovanje, varčujte z elektriko vodo. oblačila za otroka pa kupuj v Kiku. za njega ki hitro rase bojo super za vaju pa tudi ker so poceni. in niso nekvalitetna. no ja kakor katera. vsake toliko pa pomisli tudi na ljudi v revnih državah k nimajo niti za kruh da o vodi ne govorimo. je pa res mi smo če lahko rečem razvajeni v primerjavi z njimi in imamo večje potrebe, na žalost.

treba je iti na lov za nizkimi cenami pa bo vse ok. Ihope so.
nekega dne boš delala na 8 ur ali pa zamenjala službo in boste na zeleni veji.

(odgovor članu pebs)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 16:37:25   
mini86
Stračatela tebi pa tole: ja, težko je dandanašnji preživet z minimalnimi plačami, toda vsaka stvar je za nekaj dobra, čeprav se ti morda sedaj zdi da temu ni tako. pojdite v manjše stanovanje, varčujte z elektriko vodo. oblačila za otroka pa kupuj v Kiku. za njega ki hitro rase bojo super za vaju pa tudi ker so poceni. in niso nekvalitetna. no ja kakor katera. vsake toliko pa pomisli tudi na ljudi v revnih državah



ma deeej prosm te no..o revnih državah bi lahko razpravljali..pač jo je zanimalo če je še kje kdo v podobni situaciji kot ona..
tvoj komentar je pa resuser posted image user posted image
ponavadi nebi nič pisala ampak si res ne morem pomagat..
pa mislim da se ona ni pritoževala ampak potožla..
ma res nam nadaljevala..

zate stračatela..ja še obstajajo take družine..moj ima tudi kr dobro plačo ampak kredit, js še en izpit do diplome in že dalj časa iščm neuspešno službo..
nimamo bog ve kaj-lačni pa nagi pa tudi nismo..
moj dela zarad tega dva šihta, posledično se manj vidimo..konec meseca včasih ne damo/ne zmoremo dati nič, včasih se pa kej najde..
si pa tudi kaj privoščimo ker sem mnenja da zaradi enega kosila zunaj ne bomo imeli nič več in nič manj..je težko-sploh ker je možnost prizidka in trenutno to ni izvedljivo..ampak guramo naprej in boš videla stračatela tudi vi boste..

< Sporočilo je popravil mini86 -- 20.1.2012 16:38:59 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 17:00:57   
stračatela

kar se tiče stanovanja smo v hiši v svojem nadstropju,tak da me najbolj jezi oz. sem razočarana da kljub temu da imava oba službe in ja nakupujem v kiku si ne mormo privoščit nič in je vseeno treba gledat na vsak evro.jezi me ker ne glede na to a mam šlužbo al ne si ne moremo nič privoščiti

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 17:03:25   
stračatela
lott-saj to pravim da neglede kolk gleadam na cene je vseeno težko.da bi kupla npr. hrano al pa oblačila malo višjega cenovnega razreda mi še na misel ne pride

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 17:17:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: stračatela


in ja nakupujem v kiku

Meni se zdi, da za Kik velja stavek: Imam premalo denarja, da bi tak poceni kupovala.
Parkrat sem nekaj tam kupla in razen otroških stvari, ker jih tak hitro prerastejo, ni računice. Stvari se uničijo zelo hitro in spet moraš kupit. Npr. sp. del trenerke. To sem jaz testirala. Ali jih v Kiku, Mani ali NKD kupiš po12 eur 3x na leto, ali pa na razprodaji v Hervisu eno malo boljšo za cca 40 eur. Tisto iz Hervisa imam vsaj dve leti, tiste druge pa največ 6 mesecev. Tak da po moje tudi tu malo razmisli.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 18:51:48   
pebs

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: stračatela


in ja nakupujem v kiku

Meni se zdi, da za Kik velja stavek: Imam premalo denarja, da bi tak poceni kupovala.
Parkrat sem nekaj tam kupla in razen otroških stvari, ker jih tak hitro prerastejo, ni računice. Stvari se uničijo zelo hitro in spet moraš kupit. Npr. sp. del trenerke. To sem jaz testirala. Ali jih v Kiku, Mani ali NKD kupiš po12 eur 3x na leto, ali pa na razprodaji v Hervisu eno malo boljšo za cca 40 eur. Tisto iz Hervisa imam vsaj dve leti, tiste druge pa največ 6 mesecev. Tak da po moje tudi tu malo razmisli.

Ja, se čist strinjam s tem. Jest sm ene parkrat kupla za tamaledve cunje,pa so se res hitr uničle.

Stračetela, vem da si v težki situaciji, sej vsake tolk časa si vsak rad kakšno malenkost privošč, al pa saj za otroka. Pa sej bo, jest mam ful raj poletje,ko zimo, ker za nas, pa še za koga je to ta ,,bogat,, letni časuser posted image (regres,pa vračilo dohodnine).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 20:21:15   
Lara28
Jaz pa se ne strinjam z vama glede Kika... sem že za sina kupovala stvari, ko je bil dojenček v Kiku, takrat še čez mejo, ker ga pri nas še ni bilo... nobena stvar se ni uničila, preden je prerastel... pa perem otroške stvari v glavnem na 60st in dajem vse v sušilec. Tudi zdaj mu včasih kaj tam kupim, samo za večje je manj izbire. Za tamalo pa tudi kupim tam, dobila sem veliko stvari od kolegic, prav tako iz Kika, NKD; Mane, vse je ok. Nič slabše od npr. HM ali CA. Poleg tega za otroka ni ravno dovolj ena trenerka na sezono, ampak jih rabi vsaj 5-6 in to je potem veliko denarja, če kupuješ firme.
Res pa je, da zase ali za možanisem še nikoli kaj pametnega videla, pa grem vsaj 1x mesečno tja.

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 20:47:46   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Lara28

Jaz pa se ne strinjam z vama glede Kika...

Saj sem napisala, da razen otroških stvari. Za tiste pol leta ali leto dni otroške stvari vzdržijo. Se mi tudi zdijo bolj kvalitetne kot oblačila za odrasle. O trenerka sem pisala, da so zanič... pa tudi poletne majice. Iskreno... je bil čas, ko nisem bila najbolj pri denarju, pa sem si v teh treh trgovina nabavla nekaj poletnih stvari. Nikoli več. Tako malo kot sem imela denarja, danes nobene te stvari več nimam. Eno sezono so vzdržale. Raje sem se odločila, da si na akcijah in razprodajah kupim kakšno Espritovo ENO majico, pa Benetonovo Eno, pa St. Oliver ENO... verjemi, da jih imam še danes in so vse še za nosit. Je par let od tega... To je zame pravi nakup oblačil, če nimaš denarja user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.1.2012 21:49:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako pridete čez mesec???
20.1.2012 23:22:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: stračatela

sem razočarana da kljub temu da imava oba službe in ja nakupujem v kiku si ne mormo privoščit nič in je vseeno treba gledat na vsak evro.jezi me ker ne glede na to a mam šlužbo al ne si ne moremo nič privoščiti


Nehaj se jezit in nehaj biti razočarana.
Ko se boš naučila uživati v tistem, kar kupiš, bo tudi več za "privoščiti si". Vse se začne (in konča) pri kruhu in v glavi.

(odgovor članu stračatela)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako pridete čez mesec???
21.1.2012 20:00:32   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: stračatela

sem razočarana da kljub temu da imava oba službe in ja nakupujem v kiku si ne mormo privoščit nič in je vseeno treba gledat na vsak evro.jezi me ker ne glede na to a mam šlužbo al ne si ne moremo nič privoščiti


Nehaj se jezit in nehaj biti razočarana.
Ko se boš naučila uživati v tistem, kar kupiš, bo tudi več za "privoščiti si". Vse se začne (in konča) pri kruhu in v glavi.

Jaz jih pa čisto razumem, da jamrajo. Resno jih občudujem, nekateri čarajo, da preživijo. Jaz nisem v takem položaju, imam luksuz v primerjavi s povprečjem, ampak veliko ljudi okoli mene ga nima. Tudi moji bližnji. Situacija je pa taka, da sem lahko hitro na istem, ker se ne dogaja nič, da bi se stanje izboljšalo. Imamo firmo, ki smo jo tako BTW odprli, ker se nihče noče pustit izkoriščat, za neke povprečne plače si se moral ful borit, kregat, pogajat... Tvojega dela nihče ne ceni. Moj je delal na vodilnih položajih po firmah, kjer so še v vskai firmi lastniki vse pokradli. Je dene redkih na položaju, ki se je boril za delavce. Vseeno so se dogajale grde stvari. Ljudje so delali samomore, jih je zadela kap, eni so imeli prometne nesreče (preutrujenopst...)... Se je delavce zelo izkoriščalo, pa tudi moj je zbolel zaradi truda, da se bi kaj spremenilo, ker se je v odnosu lastnikov do zaposlenih bolj malo... Zato smo mi začeli na svoje, pa da bi omogočili nekaterim, ki so se res najbolj trudili (vsem tako ne moreš pomagat), vsaj dostojno življenje. Zdaj je pa tako - kličeš neko firmo ****, da bi npr. kupil nek material, pa bi ga plačal 100% avans, pa jim je še telefon dvignit odveč. Ko plačaš, zamudijo rok, pošljejo vse narobe, včasih so še pa tečni... Grem v trgovino, hočem kupit npr. pipo, sam ne vem preveč o tem, sam vem, da je bila neka akcija na internetu, pa se trgovki niti sanja ne, kaj imajo gor objavljeno. Ponudi mi eno varianto trikrat dražjo, pa se ji še pogledat ne da, kaj imajo še drugega. Pol ji rečem za kako malo bolj ugodno varianto, ker se itak prek ebaya dobi bolj ugodno, pa mi reče - ja pol pa kr naročte. Ja halo, a se ne bi potrudila prodat in poiskat neko varianto? Ne mi rečt, da se ne da, sem našla potem enega strica, ki ve kako se prodaja in sem dobila isto ceno v Sloveniji, pa še zaslužili so. Stric je vedel, kako se dela, drugi so se pa tresli, ker so se bali izgubit službo z minimalno plačo (pa itak brezposeln s tremi otroki s socialno in otroškimi boljše skozi prideš...).  Plače so pa itak fuj, ne vem kako si lahko kaj privoščijo - plača, ki jo je imel moj pred leti in je bila v višini direktorske že in sva živela oba z eno plačo, je zdaj za eno osebo premalo, tako so šli stroški gor... Resno. Tako, da se tolažit s tem, da moraš bit z malim zadovoljen - to so si po mojem politiki izmislili, da nas lahko nate...jo. user posted image Sem navajena, od malega, ne na ne vem kak luksuz - sam da bi me kdo prepričal, da moram bit zadovoljna s tem, da me izkoriščajo, medtem ko drugi grebejo in grebejo, me pa ne bote na***

Pa BTW tudi sama kupujem v Kiku kdaj... Ni ne vem kaj, je pa včasih tudi OK. Včasih mi je čist OK, če imam eno stvar samo par mesecev. Ko ene trgovine imajo res fore... Sploh kar reklamirajo v kakih trgovinah - bunda za 350 eur, pa take user posted image Nisem nora.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako pridete čez mesec???
21.1.2012 20:05:48   
Lara28

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lara28

Jaz pa se ne strinjam z vama glede Kika...

Saj sem napisala, da razen otroških stvari. Za tiste pol leta ali leto dni otroške stvari vzdržijo. Se mi tudi zdijo bolj kvalitetne kot oblačila za odrasle. O trenerka sem pisala, da so zanič... pa tudi poletne majice. Iskreno... je bil čas, ko nisem bila najbolj pri denarju, pa sem si v teh treh trgovina nabavla nekaj poletnih stvari. Nikoli več. Tako malo kot sem imela denarja, danes nobene te stvari več nimam. Eno sezono so vzdržale. Raje sem se odločila, da si na akcijah in razprodajah kupim kakšno Espritovo ENO majico, pa Benetonovo Eno, pa St. Oliver ENO... verjemi, da jih imam še danes in so vse še za nosit. Je par let od tega... To je zame pravi nakup oblačil, če nimaš denarja user posted image


Se opravičujem, sem površno brala....za odrasle se pa strinjam tudi jaz.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako pridete čez mesec???
23.1.2012 15:00:33   
Anonimen
js nism rekla da se pritožuje niti nisem odgovorila na tak način. moj ma minimalno js pa nism zaposlena. Pa nama gre. in nama nč ne manka. popolnoma nič!!!!!!! kdo je pa reku da dejmo razglablat o revnih. Dej zamisl se mal

(odgovor članu stračatela)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako pridete čez mesec???
25.1.2012 19:15:08   
nananaja
Poglejte, minimalna plača je danes zakonsko skoraj tako visoka, kot jo je imel moj mož ob poroki, jaz pa sem imela takrat sprva štipendije, po tem pa eno leto porodniške v višini polovice takratne minimalne plače (512 bruto je bila minimalna plača). Res je, da tudi midva živiva v enem nadstropju hiše, ki sva ga dobila od staršev, a je hiša potrebna velikih investicij, ki so najin strošek.

In kako smo se preživljali? Ja nismo si privoščili luksuza in vlaganj v stanovanje, smo pa vseeno odšli na dopust, pri kupovanju stalnih dobrin nismo imeli težav, ampak moram reči, da se velikokrat čudim, kakšne zneske eni dajejo za nakupe. Mogoče so trpeli nakupi oblačil, za otroke smo sicer veliko dobili starega od moje sestre. Skratka nam ni manjkalo. Ne morem si pomagat, da ne bi to povedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako pridete čez mesec???
25.1.2012 19:32:04   
Kliki
midva imava skupaj kar soliden znesek za mesec. samo mora moj prišparat za 2meseca čez poletje k nima biznisa tko da živiva s povprečjem. Položnice+kredit za stanovanje+kredit za avto=cc 1300€
Pri hrani prišparava tako da greva enkrat tedensko v šoping in takrat kupiva malo več.Če pa še kaj rabiva za dom pa dobro premisliva kje bova kupila.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako pridete čez mesec???
27.1.2012 6:51:59   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: stračatela

sem razočarana da kljub temu da imava oba službe in ja nakupujem v kiku si ne mormo privoščit nič in je vseeno treba gledat na vsak evro.jezi me ker ne glede na to a mam šlužbo al ne si ne moremo nič privoščiti


Nehaj se jezit in nehaj biti razočarana.
Ko se boš naučila uživati v tistem, kar kupiš, bo tudi več za "privoščiti si". Vse se začne (in konča) pri kruhu in v glavi.


No,to mi je pa hudo všečuser posted image

Se podpišem ,če smemuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako pridete čez mesec???
29.1.2012 14:02:01   
kajalin*
Eh cela študija in polno nasvetov katere cunje so kvalitetne...Tisti, ki zna dobro kupiti je vseeno katero znamko kupuje. sama kupujem povsod kjer najdem kaj ,ki mi odgovarja. imam pa določene principe npr. v Mani ali H&M ne kupim skoraj nič po redni ceni, ker se mi je že zgodilo da je bilo čez kak dan vse to v akciji po smešni ceniuser posted image  Nimam v omari nbene cunje več let stare ne glede na znamko, ker se enostavno naveličam oz. ne nosim več in dam naprej. Zato mi je vseeno če majčka iz NY zdrži samo eno sezono. je pa dejstvo, da so cunje hudo ceneje od hrane in, da jih ne potrebuješ vsak dan kupovati,kar je drugače za kruh in mleko...

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako pridete čez mesec???
30.1.2012 1:14:07   
bardy
Midva imava skupaj okoli 1000€ dohodka,ko plačamo vse obveznosti nama ostane tam okoli 250€...od tega gre za bencin(mož vsak dan naredi 120km do službe in nazaj),hrana,plenice...... kako pridem čez mesec? Nimam pojma...čaram...rešujeva situacijo potem z regresom in ko dobi dohodnino nazaj...

Upam da bo kmalu bolše...in bo tudi zame kakšen šiht,ne pa da samo prošnje pošiljam in še odgovora ne dobim nazaj,kaj šele šihtuser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako pridete čez mesec???
30.1.2012 2:15:01   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: bardy
Upam da bo kmalu bolše...in bo tudi zame kakšen šiht,ne pa da samo prošnje pošiljam in še odgovora ne dobim nazaj,kaj šele šihtuser posted image

Ne bo boljše. Bo slabše. Ker državni aparat (in vse zaposlene v njem) mora nekdo preživljat!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu bardy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako pridete čez mesec???
10.2.2012 8:09:43   
Poka

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: bardy
Upam da bo kmalu bolše...in bo tudi zame kakšen šiht,ne pa da samo prošnje pošiljam in še odgovora ne dobim nazaj,kaj šele šihtuser posted image

Ne bo boljše. Bo slabše. Ker državni aparat (in vse zaposlene v njem) mora nekdo preživljat!


Ni to zaradi tega, res pa da se preveč na določenih področjih zaposluje po vezah, pa se še dodatno troši, problem je pa v tem, da bi mogli ustvarjat pogoje za gospodarstvo, pa jih ne in itak že nič ne dela kot bi moglo, itak da bo vse propadlo, pa tudi ljudje ne znajo razmišljat podjetniško, tisti ki pa znajo, je pa zelo težko uresničit - moraš imet kombinacijo hude pameti, hudih vez, vztrajnost tako, da je malo komu dana, živce, pa da ne govorim... Pa zadržvat se moraš, da koga kdaj ne počiš trikrat na nekam, da te ne toži, pa ti vse pobere...

Jaz se res čudim enim, pa to dobesedno životarite - glede na to, da še s precej višjimi dohodki, ni nek luksuz živet... Trenutno sem v situaciji, ko sem mogla sprejet eno službo (imamo firmo, pa vsi, res vsi ko jih poznam, so brezposelni in tisti, ki se lahko se še zaposli drugje) in se ne morem nekaj pogajat, ker je taka vrsta ljudi, da pa res ni problem najt drugega (na znanje in izkušnje se požvižgajo, čeprav ti dajo vedet, da moraš bit nadčlovek), izkoriščanje kjer se da - itak... Podpišeš pač pogodbo, pa a se boš pritožil? Na srečo samo še dokler ne odplačam kreditov, potem mi je pa vseeno... Če imaš kredite, si zasužnjil samega sebe :) Hvačla bogu, za toliko pameti, da se nisem za 30 let user posted image user posted image user posted image

Smo pa dobesedno v taki situaciji, da se lahko bojimo drug drugega, itak še vsak samo zase skrbi, kraj, ropov, je toliko, da je že loterija, če te ne doleti... To s poštami je že smešno, mi ni treba niti brat, ker vem, da so kako oropali user posted image A kdo mogoče išče službo - v zlatarni?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako pridete čez mesec???
10.2.2012 12:58:40   
Colt
Poka, eno zelo neprovokativno vprašanje. Od kje misliš da prihaja denar za plače javnega sektorja? Namig---> gospodarstvo crkava, 140 000 delavcev je na cesti. Še enkrat tolko jih je brez šihta! Mar denar za plačo javnega sektorja/delovanje države, raste na drevesih? Premisli malce v tej smeri. Jaz razmišljam vsakega 15ega! Sedaj pa me lahko križate :D

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako pridete čez mesec???
10.2.2012 21:42:47   
Anonimen
midva o kreditu lahko samo sanjava, še 2 tisoč evrou za avto nočeva vzet ker mava slabe plače. 1300 evrou za stroške??? midva oba skup nimava takega dohodka

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako pridete čez mesec???
11.2.2012 9:22:59   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lara28

Jaz pa se ne strinjam z vama glede Kika... sem že za sina kupovala stvari, ko je bil dojenček v Kiku, takrat še čez mejo, ker ga pri nas še ni bilo... nobena stvar se ni uničila, preden je prerastel... pa perem otroške stvari v glavnem na 60st in dajem vse v sušilec. Tudi zdaj mu včasih kaj tam kupim, samo za večje je manj izbire. Za tamalo pa tudi kupim tam, dobila sem veliko stvari od kolegi babycee izc, prav tako iz Kika, NKD; Mane, vse je ok. Nič slabše od npr. HM ali CA. Poleg tega za otroka ni ravno dovolj ena trenerka na sezono, ampak jih rabi vsaj 5-6 in to je potem veliko denarja, če kupuješ firme.
Res pa je, da zase ali za možanisem še nikoli kaj pametnega videla, pa grem vsaj 1x mesečno tja.


jaz tud ne,..
od maelga cunje so lepše kot tiste iz baby centra ki so bile tudi 10X več,
tudi moje hlače in majce so ok,...
tako da se včasih sprašujem če govorimo o isti tgovini

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?