|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako sta se pa vidva spoznala?
7.6.2011 18:22:13   
katarincatinca77
Odpiram novo temo Kako sta se pa vidva spoznala, saj se mi zdi zanimivo, pa mislim, da bo tudi za druge oz. za vas. Lahko čist na kratko, lahko pa se seveda tudi bolj razpišeteuser posted image . Naj začnem pri sebi. Jaz sem svojega spoznala prek skupne prijateljice. Vedla je, da bi on rad spoznal kakšno punco, pa je skupaj z njim prišla na žur, kjer sva bile zmenjene. Ni mi pa prej nč povedala, kakšen da naju ima namen spoznat. Iz prijateljstva se je čez kakšen mesec razvilo več. Zdaj se poznava že deseto leto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
7.6.2011 20:57:23   
enea
Dobra tema, pa mislim da bo kar zanimiva za prebirat,...user posted image
no naj opišem,... spoznala sva se na plesu, preko mojega takratnega "tipa", ki pa to, kaj jaz vem, niti ni bil, no,...user posted image
šli smo tja do šanka na pijačo, pa je on skrivoma začel koketirat z mano,.. user posted image  meni so pa začeli že user posted image mrgolet po trebuhu,..user posted image čez par dni sva bila že uradno par, sedaj teče 13 leto kar se poznava, 25.5. je bilo pa 9 let kar je moj mož,..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
7.6.2011 20:59:12   
brina_3
Kot maturantka sem iskala po šoli aktivne športnike, ki bi mi izpolnili anketo na športno tematiko.
Eden iz med njih je bil tudi moj, ki me je kasneje "nedolžno"user posted image spraševal kako mi gre pisanje seminarske.
Skupen šport je bil razlog za pjačke..pjačke pa so prerasle v ljubezenuser posted image user posted image

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.6.2011 22:06:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brina_3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 7:03:42   
TDTP
Spoznala sva se preko moje sestrice, ki ga je takrat žurala z njim in njegovo družbo! Zvelkla naju je skupaj, ker sem si jaz morala priti malo sebi  - prej sem skoz čepela doma (razlog razpadla dolgoletna zveza in nevolja do spoznanja drugega tipa ha ha ha), on pa je iskal resno punco ha ha! In potem cel večer trobil, kako romantičen je npr: zvezdice na nebu, večeri v dvoje in bla bla, tako, da mi je šlo kar na smeh! No po končenem zmenku, ko sem bila že doma, pa mi je zazvonil telefon, da kako se je trudil, da je dobil številko itd. Ja, pa ja od sestre jo je pa res težko dobil, kajne! V glavnem, mislila sem si da to ne bo nič, a za družbo je ok! Sedaj pa sva že 10 leto skupaj, 2 leti poročena imava dva navihanca (punčko 3 in fantka 6), razumeva se super in če bi še enkrat živela bi si želela ravno takšnega moža!

p.s. Super tema - ko se spet malo spomniš tistih začetkov, ki ti pričarajo nasmeh na usta!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 7:31:09   
Luni
Se strinjam: SUPER tema!!!! Midva sva se spoznala na veselici (igrali so Čuki) 17 let nazaj. Bila sem v družbi treh prijateljic in en frajer je mene prišel prosit za plesuser posted image . Med plesom si je zapomnil mojo telefonsko (sem bila prepričana, da je še slišal ni) in naslednji dan me je poklical. 14 dni kasneje sva bila že noro zaljubljena, ves svet je bil sončen in takšen je še danes, ko sva poročena 15 let in imava tri prekrasne otroke. No, kakšen oblak nam včasih prekrije sonce, priznam user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 7:39:33   
Čebel@
midva sva se spoznala v moji bivši službi...jaz sem kruh prodajala,on ga je pa dostavljal...vsak dan je "lajal" name...enkrat sem ga imela pa "dost"...sem šla v garderobo,na listek napisala svojo telefonsko,mu jo dala v žep in rekla da naj me ogovarja izven službe...isti dan je prišel po mene v službo(ko sem končala),šla na pijačko in evo....7 let skupaj,3 leta poročena in 2 mladička
se pa velikokrat nasmejeva na to,ker on pravi,da mi je hotel uidet,pa sem ga "prisilila" da je vzel številko
mi je pa recimo super,da noben o drugem ni vedel nič(le ime),bila sva v delovnih oblačilih

je pa zanimivo,da sva od 1. dne vedla,da se bova poročila in da bova imela otročkeuser posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 8.6.2011 7:40:45 >

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 8:03:54   
ALWAYS LARA
na internetu na eni klepetalnici. po treh dneh sva šla na pijačo in v kino. iz kina sva se že držala za roke..od tega bo v petek 11 let :)

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 8:15:45   
november2010
V zboru kjer sem prepevala smo za en koncert rabili instrumentaliste in tisti simpatični bobnar, ki je prišel čisto po naključju, kot zamenjava ker en drug ni mogel, je zdaj moj mož :)

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 9:29:48   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

na internetu na eni klepetalnici. po treh dneh sva šla na pijačo in v kino. iz kina sva se že držala za roke..od tega bo v petek 11 let :)


Tudi midva sva se spoznala preko spletne klepetalnice. Takrat so ravno postale aktualne, pa sem si rekla, da bom malo pogledala... user posted image   Na pijači sva se dobila po ca. 1 mesecu, skupaj sva že 11 let, poročena 3 leta in imava malega fantka. So pa bile takrat te spletne klepetalnice čisto nekaj drugega kot danes...

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 8.6.2011 9:30:19 >

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 10:19:01   
kaboname
V bistvu se midva z mojim poznama že iz osnovne šole iz petega razreda saj je bil sosošolec mojega brata torej se poznama nekje okoli 20 let (leto gor ali dol), bila dobra prijatelja do vsega 10 let nazaj ko sma na kresu za 1. maj ugotovila da je le nekaj več, vmes pridela 2 pupi in drugo leto se nama obeta poroka, najini pupi pa bosta najini družici;;))))user posted image user posted image user posted image user posted image
Je pa zanimivost to da sta najina starša; njegov oče in moja mama bila v osnovni šoli sošolca in sta v klopi skupaj sedelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ; ne vem če se nista takrat že dogovorila da bosta otroke poparčkalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 10:33:33   
Nika v službi
V bistvu sva se gibala (in stanovala) v isti družbi že praktično celo OŠ in SŠ, bolj konkretno pa se je začelo, ko sem kot članica in ko-režiserka v ljubiteljski gledališki skupini iskala nadomestilo za glavno vlogo v Finžgarjevi "Verigi" (no, on takrat še ni vedel, da je to glavna vlogauser posted image ). Iz intenzivnega skupnega druženja se je počasi razvilo prijateljstvo in iz prijateljska ljubezen. Ki traja že 18 let, od tega bova septembra praznovala 14. obletnico poroke, naša mala miss pa gre takrat v 1. razred. Krasni spomini in čudovit zakon. Je res pravi in ga ne bi zamenjala.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 13:29:11   
ronja
Na faksu. Bili smo klapa, prijatelji in vsi ostali so vedeli, da sva si všeč, samo midva ne (sva bila najprej oba v zvezah). POtem čim sva bila (približno) fraj, pa sva tudi midva to ugotovila in potem ni bilo poti nazaj. mislila sva, da bova skup 1, max. 2 tedna, da bo to neka romanca. Zdaj sva skup 12 let in se poznava 13 let, imava pa več otrok kot sva računala tednov, hehe. Oba sva vmes odrasla in koevolucija je naredila svoje: dvomim, da bi lahko našla nekoga, s katerim bi tako klapala, znam bit težka...user posted image Zato res upam, da se bova lahko skup postarala, z njim se mi zdi to čisto fajn:). Pa vse se da zmenit, to je ful fajn - in če mu kaj ne paše, reče, ne pa da se kuja, to je sploh super.

Vsi naju zezajo že od začetka, virtualno in v resničnem življenju čisto enako, ker sva pač rada skup (milo rečeno neobičajno dosti) - ampak jaz ne morem pomagat, če pa se mi on zdi fajn - v bistvu niti nočem pomagat;). Saj imava oba svoje slabe lastnosti, samo so fajn kompatibilne, da drugega pač ne motijo toliko, vsak ma kdaj slab dan ali obdobje, ampak overall si ne bi mogla želet bojlšega. Mam srečo, upam, da jo/ga obdržim;).

To je bila definitivno moja najboljša odločitev v življenju (da sem z njim), tudi zaradi stvari, o katerih se mi takrat sanjalo ni - recimo da je super oči - vedela sem, da bo fajn oči, ampak ne pa da bo tako super oči, tega si sploh nisem predstavljala, da je lahko tako fajn;). Seks pač lahko prej stestiraš, tega pa neuser posted image . Tako da mislim, da sem svojim otrokom dala najboljše prav s tem - tako gene kot da sem jim izbrala najbolj fajn očija, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 13:39:38   
Katy78
ronja, spet tekmuješ, kdo bo imel najdaljši post? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 14:12:37   
ronja
Ma, ne, samo pogrešam ga. Glede nakladanja sem jaz itak izven konkurence, edino Frodo mi eš štih držiuser posted image . Kadarkoli hočem dat kak primer, da pri meni je pa tako, mi rečejo, da sem itak izvenserijska in da nima veze, kako je pri meni, ker pri drugih ni tako. user posted image Že celo življenje poslušam ta "argument".

< Sporočilo je popravil ronja -- 8.6.2011 14:13:17 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 14:33:39   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

na internetu na eni klepetalnici. po treh dneh sva šla na pijačo in v kino. iz kina sva se že držala za roke..od tega bo v petek 11 let :)


Tudi midva sva se spoznala preko spletne klepetalnice. Takrat so ravno postale aktualne, pa sem si rekla, da bom malo pogledala... user posted image   Na pijači sva se dobila po ca. 1 mesecu, skupaj sva že 11 let, poročena 3 leta in imava malega fantka. So pa bile takrat te spletne klepetalnice čisto nekaj drugega kot danes...


Tudi midva!! user posted image
S to razliko, da sva skupaj 8 let, od tega 3 leta poročena, z 2-letno punčko.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
8.6.2011 16:07:06   
Pigy
Midva sva se spoznala.....uh, praznovala sem kolegičin rojstni dan in to da sem samska in da zame moški ne obstajajo. Bile smo v diskoteki, fajn smo popile, kar naenkrat je pristopil do mene in mi v roke porinil bandidos, sem nazdravila z njim in se smejala in plesala okoli z drugimi- njega še pogledala nisem, samo vem, da vsakič ko sem imela prazno flašo mi je prinesel novo (kok je mel časa me opazovat) Potem sem ugotovila da sem ostala brez prevoza, je poklical kolega in me odpeljal domov in čez dva dni v službi ga pozdravim, on pa kot iz topa: a greš z mano na kavo. In itak da sem šla zaforo, čeprav sem vsem govorila, da z njim ne bi mogla bit nikoli, kr ni domačin in bla bla. Potem mi je povedal, da me je že neki časa v službi opazoval, kako sem pridna in bla bla bla, pa da me je prvič opazil ko sem v diskoteki plesala in  sredi plesišča padla na tla.  Sedaj sva skupaj srečnih 7 let in v pričakovanju prvega bebija.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
26.7.2011 23:22:42   
urshak
Tudi midva sva se spoznala v klepetalnici. Zgleda, da so bile leta 2000 zelo aktualneuser posted image Junija sva sklenila 11. leto, od tega 9 let poročena, imava 2 letno deklico.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
27.7.2011 9:31:40   
Nocturama
V študentskem domu. Prvo sem se ga bala, ker sem mislila, da je metalec zaradi dolge čupe (bila sem v neki čudni fazi, ko sem se bala metalcev user posted image ), nato pa smo enkrat v skupni kuhinji pekli palačinke in se zafrkavali... pravila sem neke glupe vice, od katerih so vsi prisotni obračali oči, on pa se je edini smejal - in to mi je bilo tako simpatično... Čez slabo leto od teh palačink in glupih vicev sva začela hoditi. Najina deklica pa je prišla na svet točno na najino 10. obletnico. user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
1.8.2011 22:35:07   
DeVilla
IZVIRNO SPOROČILO: urshak

Tudi midva sva se spoznala v klepetalnici. Zgleda, da so bile leta 2000 zelo aktualneuser posted image Junija sva sklenila 11. leto, od tega 9 let poročena, imava 2 letno deklico.


Klepetalnica je bila usodna tud zame... user posted image  

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
1.8.2011 22:49:14   
*miska.mcc*
uf....mam tud jst zanimivo zgodbico.....
samo bom v dolzini posta prekasala Ronjo...(ce se sppustim v pomembne detalje)..user posted image

jutr.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
18.9.2011 19:30:16   
ronja
Miš, to pa moram videt! Sprejmi izziv, hehe. POmembni detajli so sploh fajnuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
18.9.2011 20:37:40   
pelin
ooo Ronja kot nalašč si osvežila tole temo...midva imava jutri 13 obletnico poroke, februarja pa bo dvajset od kar naju je potegnilo skupajuser posted image ...kar ne morem verjet...
Spoznala sva se tistega daaavnega leta, ko sem kot odštekana mestna sedemnajstletnica počitnikovala pri kolegici katere starša sta bila oskrbnika in vodiča na enem izmed gradov pri nas...S kolegico sva pomagali čistiti grad, pripravljali poročno dvorano ob sobotah, ter pometali na tone riža...Meni je bilo vse na moč zabavno, posebej pa še dva konja, ki sta vlekla kočijo za  mladoporočence. Za ta konja je med počitnicami pomagal skrbeti zanimiv redkobeseden fant, ki je skoraj izgubil vse živce, preden je mene naučil jezditi...Po skoraj treh tednih lahko rečem, da sem se naučila zares dobro poljubljati, jezditi pa še danes ne znam pridauser posted image ...skratka ko je bilo počitnic konec in ko sem odmotovilila do neba zatreskana domov, še nisem vedela , da bo iz tega nastalo kaj resnega...Pa je...fant se je kmalu prikazal pred vrati in pridno hodil na obisk, dokler mu ni bilo treba v vojsko...K sreči v to našo Slovensko, kjer je skoraj vsako soboto lahko prišel domov oz. k meni.Med tednom mi je pošiljal pisma (oh uboga mladina ki ne ve  da je to nekaj najlepšega...vsi fejzbuki meili in mesiđi se lahko skrijejouser posted image )in me klicaril po telefonu...Skratka če nekoliko skrajšam... po končani vojski se je preselil k meni in do danes se mi ga še ni uspelo znebitiuser posted image ...Eh...zdi se kot pravljica, pa  seveda ni vedno tako...Tako kot sem jaz včasih v njegovih jeznih očeh verjetno videti daleč od Smrkete, je on v mojih  v tistih dneh precej blizu Gargamelu....user posted image Samo v večini časa je pa še vedno moj princ in jaz njegova nerodna princesauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
29.2.2012 19:55:16   
kimica86
Uhhh.. Res zanimiva tema user posted image

Z mojim sva se spoznala poleti, leta 2001.. Z mojo kolegico sva vsak dan hodili v center Ankarana (Adrio), se kopali, zvečer pohajali po parku itd.. Stara sem bila komaj 15 let.. Eno večer je bila neka "žurka" v takratni Pivnici (sedaj je tam bowling).. S kolegico sva se tam napotili, tudi njen brat (2 leti starejši od naju) je šel z nama.. Kup fantov je igralo namizni nogomet.. In s kolegico zapaziva enega fanta (oblečen v črne kavbojke, črno majico, obrit, s črno ruto na glavi, v roki pol litrska krigla bambusa, igra namizni nogomet).. In pripomnim jaz: poglej unega, je kot nek narkič..
Čez 3 dni popoldan mi zapiska gsm.. Dobim sms: Čau.. Tukaj xxxx.. Ne vem, če se me spomneš iz Pivnice, s črno ruto.. Sem komaj dobil tvojo številko.. Si mi všeč in rad bi te spoznal!! In v moji glavi: ajejj, uni narkič.. Ma kje me od vseh tistih tipov, lih on najde, ufffaaaa user posted image user posted image user posted image Ta je bila dobra user posted image user posted image
On je drugi dan (po srečanju v Pivnici) odšel s starši na dopust po Dalmaciji z barko.. In potem sva si 10 dni pisala in se je on odločil, da hoče nazaj domov, da me spozna, čeprav so imeli namen ostat dol še vsaj 10 dni.. In res, 3.8.2001 je prišel nazaj, njegovi so pa še 1 teden dol ostali.. Dobila sva se zvečer pred Pivnico, on je prišel s skuterjem.. Seveda sem jaz prišla z 2 kolegicama, ki sta odšli sami domov, mene pa je on peš pospremil do doma (slaba 2 km je od Pivnice do doma), on seje pa nazaj vrnil sam po skuter in odšel domov.. hehehe user posted image user posted image Namreč, moja mama se strašansko boji motorjev in bog hvari, da bi me videla na motorju, čeprav sem se potem skozi z njim vozila na skuterju, dandanes pa se voziva z njegovim cestakom (in ona ne ve prav nič.. hihihi user posted image ).. No ja, sedaj se ne peljem več..

In sedaj sva s tem narkičem skupaj že 10 let.. 3.8.2011 je bilo 10 let in letos sva svojo zvezo okronala še z malo punčiko user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako sta se pa vidva spoznala?
12.3.2013 13:06:25   
v3sn4
mi2 pa sva se spoznala v srednji soli... in full sma si dopisovala preko IRCa user posted image user posted image

in tako se je zacelo,traja se zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image in letos na najinih 10let dobiva najlepse darilo, naso user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Obutev za po hiši
muška

kakšno obutev nosite poleti za po hiši/stanovanju

copate (51%)

crocse (10%)

japonke oz. natikače (11%)

bosa noga (25%)

nogavice (4%)


Število vseh glasov: 518

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!