|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 12:15:33   
*sweety*
ponavadi gremo kolegice za rojstne dneve same ven ga malo žurat, nekaj pojest  in potem naprej. Letos pa praznujem 30 -tko in bi naredila malo drugače kot ponavadi. A imate kakšno idejo kam jih naj povabim.
Če bi to bilo poletje bi naredila en velik piknik, sedaj pa je zima, stanovanje imam majhno + dva otroka in se moramo nekam dati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 12:18:52   
frutka_
Ker bom za svojo 30-ko švicala v porodnišnici jo bom prestavila za nedoločen čas. Sicer pa ne vem od kod si, da bi lahko svetovala fajn plac. Meni so najljubše piknik variante v vseh variacijah. Z muziko, ognjemetom, odbojko, bazenom, pijačko, jedačo,...
Ker si omejeno glede vremenskih neprilik bi jaz družbo kam povabila. Na kmečkega ali pa v kakšno gostilno na večerjo, na kakšne koktejlčke v fini lokal....user posted image

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 12:37:49   
muki1
Uh, jaz sem se ga nažrla na naši terasi v krogu nekaj najljubših mi ljudi in sem na koncu imela en izpad, potem sem šla bruhat in spat user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 12:39:29   
Volga
Jaz se ga pa sploh ne spomnim. Verjetno ni bil nič kaj posebnega.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 13:45:22   
Naja30
No jaz bom tudi nekje na pol poti v Rim user posted image  ko me bo prehitela 30-ka. Če ne že tak, pa z velikim trebuhom komaj premikajoče se.user posted image  Tako da za enkrat bomo šli družinsko z mojimi in njegovimi starši na kosilo, ko pa vse odrodim in oddojim, pa bo sledil kakšen fajn žur, piknik varianta.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 13:48:36   
amalija
Mi2 s prijateljico bova šli na vikend razvajanje v toplice user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 13:59:48   
tajtaja
Jaz upam, da bom štirideset praznovala bolj pametno, ker trideset je vse nekaj v megli....pa le zakajuser posted image .  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 14:02:26   
sayuri
Najprej sem razmišljala o vabilu najbližjih v gledališče. Potem pa kart nisem dovolj dobila user posted image . Na koncu sem povabila ožje sorodnike (mama, ata, tast, tašča, bratje, sestre, pa od moža sestra) v mehiško restavracijo na kosilo. Bilo je po mojem okusu, ker ne maram žurk, plesov, harmonke, pijančevanja, norenja in podobno.....

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
4.3.2008 15:56:54   
JanaB
Tri prijateljice smo skupaj organizirale piknik v neki koči na dolenjskem. Rojstne dneve imamo raztresene čez celo leto ampak praznovanje smo naredila v juniju, ko je vreme super za take zadeve. Imamo veliko skupnih prijateljev tako, da je bil en velik žur.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
5.3.2008 12:41:22   
NATAŠI
ko so imele moje kolegice 30 smo šle na bowlling in je bilo super user posted image  user posted image  .. meni pa še manjka tako da svoje izkušnje še nimam user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
6.3.2008 18:49:32   
Sulfinija
Midva pa imava letos oba z možem 30.Midva boma en drugemu pripravila presenečenje,jaz bom prva na vrtsi ker ima moj aprila.moj pa zame junija.

Jaz sem naredila vabila jih bom razposlala,rezervirala plac v gostilni kajti v stanovanju ni dovolj placa.Povabila bom le njegove brate,sestro z družinami ter njegovo mamo pa svoje starše in naj bo skupno 19.Za hrano sme se zmenile juhe,plošče,priloge,kava in torto z velikim ognjemetom.Mož bo na jutro ko bomo špli na kosilo le zvedel,da gremo pred gostilno ga bodo ostali vsi pričakali.Ko pa vstopimo v gostilno ga bo na mizi čakala 30.vrtnic,torta z ognjemetom in darilo zlarta verižica in novi mobil telefon.To bo moje presenečenje za moževih 30.let.

Kaj bo pa on meni pripravil pa vam povem junija.jaz si želim ali zlato ogrlico ali pa razvajanje za vikend paket v kakih toplicah.Pa nobeno praznovanje,samo ziher se potem ne bo pustil in in mi presenečenje vrnil v dobri meri.

LPuser posted image

< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 6.3.2008 18:50:15 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
6.3.2008 18:52:08   
Anonimen
30. rojstni dan je bil najhujši dan do sedaj v mojem življenju in je edini do sedaj, ki ga nisem praznovala, vse kar sem imela od tistega dne je bilo polno user posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
7.3.2008 5:48:36   
m76
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

30. rojstni dan je bil najhujši dan do sedaj v mojem življenju in je edini do sedaj, ki ga nisem praznovala, vse kar sem imela od tistega dne je bilo polno user posted image .




Moj tudi.          Teden pred mojim 30 roj.dnevom mi je umrl oče.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
5.1.2009 21:31:10   
suzanica
jaz sem ga preživela na operacijski mizi. posledice prooda.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
9.1.2009 3:17:26   
mojca345
pod deko na postelji z dragim....a ni to najlepš ? men je to esencialni del odnosa......ne mislim seksa....crklanje....user posted image ...pa besede......

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
9.1.2009 9:41:07   
botrca
Lani sem imela 30 r.d. ampak ga nisem nič praznovala, ker smo na tisti dan pokopali mojo teto, svak je imel na tisti dan prometno nesrečo in mojemu možu je umrl stric. Noseča ( v 7. mesecu) sem vse to presenetljivo dobro prenesla.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako ste oz. boste praznovale 30 rojstni dan
9.1.2009 12:16:11   
slovenka
Jaz imam tudi letos 30 - ampak proti koncu leta. Mami pa 50, ata 55, babica je ravno imela 80. Pa druga babica, če bi bila še živa, bi imela 90 letos. Smo kar na devetko od zadaj v familiji... user posted image Kako bomo praznovali, pa še ne razmišljam...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?