|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako začet hujašt
11.8.2010 11:49:36   
alenkica
Kako ste začele, ste imela kakšno motivacijo, kakšen cilj?

Moram izgubit nekaj kg pa ne vem kje se lotit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 11:55:20   
Anonimen
Moja motivacija je da spet oblečm kiklce,k sm jih nosila pred prvo nosečnostjo. Lohk si pa tud rečeš,dokler ne shujšam 3kg, si ne pobrijem noguser posted image ... Sam jest se nebi lotila nobene diete, ampak bi spremenila način prehranjevanja. Drugač se nam pa pridruž, mi lih zdela hujšamo

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 11:56:49   
pety78
Začni pri vnosu zaužite hrane, nadaljuj pa pri rekreaciji in uspeh je zagotovljen. user posted image

Drugače pa si nalimaj na hladilnik eno sliko sexy mladenke v kopalkah, kateri močno zavidaš postavo in se boš prec ustavla, preden boš kaj ven vzela.

Se pa zna zgoditi, da se mož rahlo poredi...user posted image


_____________________________



(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 12:41:40   
Anonimen
Samo ena pot je: manj žret :-)

Sicer pa ima Pety dobro idejo... morda nalepiš zraven tiste bejbe s super postavo še sliko sebe v kopalkah ;-).
Takšna sem zdaj, takšna želim biti...

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 20:42:40   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Samo ena pot je: manj žret :-)

Sicer pa ima Pety dobro idejo... morda nalepiš zraven tiste bejbe s super postavo še sliko sebe v kopalkah ;-).
Takšna sem zdaj, takšna želim biti...



Hja...sam pol se zna zgodit, da ostaneš brez moža user posted image  če se bo tut on pri hladilniku obračal nazaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 20:52:36   
RAKICA1
Samo voljo moraš imeti in ti bo uspelo shujšati do idealne teže kot si želiš tako sem tudi jaz shujšala 23kg no sedaj po nosečnosi pa ponovno hujšam da pridem na idealno težo kot takrat ko sem shujšala bila

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 20:56:14   
katicka
meni tudi ne uspe shujšat pa da se ubijem. pričnem traja par dni in potem zopet popustim. pa bi morala ornk kg dol dobit pa ne morem.pa že sama sebi se gabim in ne vem več kaj naj naredim.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako začet hujašt
11.8.2010 22:40:59   
MiaSophia
Na tole vprašanje bi tudi jaz želela odgovor user posted image pa se nekak okol prenašam, ker še dojim, a glej ga vraga, zvečer bi se basala s kakšnim sladkim grehom, leviske, ki sem jih nosila pred prvo zanositvijo, pa me gledajo iz najvišje police v omari..Začaran krog in nobene taprave volje do pravilnega prehranjevanja. Dejmo naredit klub no user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako začet hujašt
12.8.2010 7:16:38   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

meni tudi ne uspe shujšat pa da se ubijem. pričnem traja par dni in potem zopet popustim. pa bi morala ornk kg dol dobit pa ne morem.pa že sama sebi se gabim in ne vem več kaj naj naredim.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


KATIKA lahko se nam pridružiš mi smo v ponedeljek začeli hujšati in nekaj nas je po porodu trenutno tudi samo voljo moraš imeti in bo šlo boš videla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako začet hujašt
12.8.2010 13:01:54   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Kako ste začele, ste imela kakšno motivacijo, kakšen cilj?

Moram izgubit nekaj kg pa ne vem kje se lotit.



Koliko je to nekaj kg 2, 5, 10,.... Drugače pa vsak mora tisto stvar, ki ga bo zmotivirala poiskati v sebi, ni to neki univerzalnega.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako začet hujašt
12.8.2010 13:18:53   
Lunca1
cilj je, motivacije pa ni user posted image user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako začet hujašt
12.8.2010 13:54:20   
RAKICA1
Če imaš cilj potem tudi motivacijo moraš imeti ter jo dobiti sama sebi moraš zadati kakšna želiš biti in kako zgledati.Drugač pa najbolš da se pridružiš kakšnim ki hujšajo in se naprej ženemo da pridemo do idealne teže

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako začet hujašt
15.8.2010 23:11:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Začni pri vnosu zaužite hrane, nadaljuj pa pri rekreaciji in uspeh je zagotovljen. user posted image

Drugače pa si nalimaj na hladilnik eno sliko sexy mladenke v kopalkah, kateri močno zavidaš postavo in se boš prec ustavla, preden boš kaj ven vzela.

Se pa zna zgoditi, da se mož rahlo poredi...user posted image



user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si dala na vidno mesto (ampak ne na hladilnik - bi še mož hujšal  user posted image user posted image user posted image , v delovni sobi pri pisalni mizi, kjer največ čokolade skrivnostno izgine) sliko sebe, ko me je nekdo taaak posrečeno slikal, da se je lepo videl moj podbradek, mlahave roke in šlaufi okoli trebuha  user posted image To je bila takrat dobra motivacija, se mi zdi,da bom tudi tokrat uporabila še to foro + hlače, ki so mi bile ok 3 mesece PO porodu user posted image , zdaj pa .. no, raje ne bi o tem.
Pa še prištulila sem za k eni skupini tu.
Motivacija? Ouuujeee! Uspeh? We shall see user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako začet hujašt
8.12.2010 15:50:54   
Martinčka
no jaz ima tudi precej za zgubit od poroda... cca 5kg bi bilo kar lepo:)

ampak sem se odločila da začnem januarja ko bodo prazniki mimo... tako sem vedno načeloma začela januraja in je bilo ok, tako da se vam kmalu pridružim pri hujšanju...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?