|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam: prvomajsko pohodniško morje
8.3.2007 14:56:50   
sasa
živjo,
 
za prvi maj se odpravljamo na morje. lani smo bili na malem lošinju, kjer je bilo super: mesto za kavo, kosilo, kupovanje nogometnih slicic in en kup sprehajalnih in planinskih poti, po katerih smo šibali z našo takrat 10mesečnico v nahrbtniku.
 
tudi letos bi nekaj podobnega, a bi si želeli preizkusiti še kako drugo destinacijo. imate morda kako fajn idejo?
 
lp,
 
saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam: prvomajsko pohodniško morje
8.3.2007 15:01:39   
Zamima
Mi gremo na Vir tja kamor bomo šli tudi poleti user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam: prvomajsko pohodniško morje
8.3.2007 15:34:28   
Mojca20
Mogoče Mljet

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam: prvomajsko pohodniško morje
8.3.2007 16:39:51   
Kalamaki
Mi smo bili za prvonovemberske praznike na Pagu. Prehodili po dolgem in počez. Ampak čez Lošinj ga ni. A ste Osorščico prehodili? A ste šli od Sunčane uvale krožno pot okoli otoka? Kaj pa po vrhu do konca, kjer je razgled na Ilovik in naprej? Pa od Martinščice do Lubenic? Če ne, imate še dosti dela.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam: prvomajsko pohodniško morje
8.3.2007 21:39:41   
sasa
hvala punce. bom malo guglala.

k., vse smo prehodili, razen zadnje variante do lubenic. smo se vrnili na losinj se avgusta in je bilo k sreči večinoma oblačno. smo namreč veliko bolj pohodniki kot čevapčiči...

je pa tako, da gremo za 9 dni in vsaj vsak drugi dan bi radi hodili vsaj ene pet ur, če ne več:)

sa



(odgovor članu Kalamaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam: prvomajsko pohodniško morje
9.3.2007 18:28:10   
Primoza
Makarska riviera z Biokovim do 1750 m bi bil dober zadetek. Tudi Dubrovnik s Snježnico 1250 m je primeren.

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?