|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:21:58   
*alja*
ki jih slikate z digitalcem?

A jih date izdelat, al kam shranjujete? Ker na računalniku jih v nedogled nemoreš imet. Glih danes mi je napisal da je disk poln, kam pa zaj z njimi?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
14.7.2008 13:26:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:30:16   
puncica
ja dej jih na DVD al pa CD posnam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:31:22   
lukec
Zapečeš si jih na CD.
Pa je disk res poln zaradi slik? Jaz jih imam okrog 2500 in je to vsega skupaj manj kot 2 GB.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:31:25   
andrejka
Hej!
tiste slike, ki so nama najbolj všeč jih dava razvit, vse skupi pa potem zapečeva na DVD-je.
praktičnoin enostavno, pogledaš jih kadar hočeš pa še prostora ti ne jemljejo.
A.

_____________________________

17.11.06 se nama je rodila čudovita deklica Zoja
24.5.09 pa se nam je pridružil čudovit deček Gaber

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:37:50   
Anonimen
Najlepse razvijemo, sicer jih hranim pa na zunanjem disku, ker ima laptop samo 40GB prostora. 

(odgovor članu andrejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:38:42   
TRIŠ
Vse slike ki so mi všeč naredim ker drugi mediji niso večni in po parihuser posted image user posted image user posted image user posted image nimaš slike svojega otrokauser posted image

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 13:45:11   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Vse slike ki so mi všeč naredim ker drugi mediji niso večni in po parihuser posted image user posted image user posted image user posted image nimaš slike svojega otrokauser posted image


In imaš potem v paprinati obliki 5000 slik?user posted image Sej rabim še eno omaro sam za slikeuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 14:11:10   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Vse slike ki so mi všeč naredim ker drugi mediji niso večni in po parihuser posted image user posted image user posted image user posted image nimaš slike svojega otrokauser posted image


In imaš potem v paprinati obliki 5000 slik?user posted image Sej rabim še eno omaro sam za slikeuser posted image



user posted image ja to je pa slaba stvar digitalcev ker so skoraj vse lepeuser posted image .Res mi imamo posebno omaro za slikeuser posted image .Meni je še vedno lepše vzet v roke album in pogledat slikice,kot pa gledat za računalnikom.Stvar posameznikauser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 14:51:11   
kristinaj
na računalnik, potem razvijem in ko jih je dovlj še na cd

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 21:19:30   
Naja30
Veliko novejših imam na rač., potem jih dam pa na dva zunanja diska (ziher je ziher user posted image ), najlepše pa razvijem. S slikami so tudi filmčki.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 21:34:13   
Anonimen
Te digitalne fotke, razvite, scasoma lahko zbledijo, tako kot se lahko DVD unici. Tako da tudi razvite niso trajne. Sicer pa ja, mi bomo ravno zdajle dali raviz 500 slik, pa so samo od septembra lani do julija letos. Samo za psa imam dva albuma po 200 slik user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 21:37:06   
*Junona*
Js isto kot Naja3, le razviti jih še moram dat.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam si shranjujete slike??
14.7.2008 21:49:39   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Te digitalne fotke, razvite, scasoma lahko zbledijo, tako kot se lahko DVD unici. Tako da tudi razvite niso trajne.


Tole pa sigurno ne bo držalouser posted image .Slika je večna če je seveda narejena v dobrem foto studiu,drugače pa je če jih delaš samuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kam si shranjujete slike??
22.7.2008 14:40:13   
skokica01
Najboljše je da si najljubše slike natisneš, ostale pa shrani na CD. Dobro je, da si na 5 let narediš bacup na nov CD, ker imajo CD-ji omejen rok uporabnosti.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kam si shranjujete slike??
25.7.2008 9:05:42   
Nixxon
Nov notranji disk cca 500GB stane okoli 80€, zunanji 500GB disk pa okoli 90-100. In to priznane znamke (Western Digital).

Jaz imam vse slike na disku, ter redno delam na par mesecev backup na DVDje. V prihodnje mislim kupit zunanji disk in bodo slike tudi tam.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kam si shranjujete slike??
29.7.2008 14:13:09   
M1987
Jaz imam slike v albumu, ker je nek poseben čar, ko jih gledaš user posted image Drugače pa imam vse na CD-ju, lepo označene z datumi in po vrsti zložene. Isto fino. user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kam si shranjujete slike??
30.7.2008 11:01:05   
Jessy
Če ti crkne disc, kot je nam, ostaneš brez slik iz praznovanja drugega rojstnega dne. user posted image user posted image user posted image  Vedno jih redno pečem na CD-je, najlepše pa razvijem, edino takrat sem nekaj odlašala in zgodilo se je najhujše. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kam si shranjujete slike??
30.7.2008 16:42:29   
Felicita
Zunanji disk 250Gb, razvijam edino tiste, ki jih pošiljam na natečaje in razstave.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kam si shranjujete slike??
30.7.2008 22:36:11   
ninataja
Zunanji disk.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kam si shranjujete slike??
5.8.2008 17:37:40   
cukr07
Nekaj slik dam obvezno 1-2 krat na leto razvit, ostale pa zapečem na CD.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kam si shranjujete slike??
6.8.2008 14:39:17   
totimato
Na disku. Kopija na drugem disku. Že 2 leti se spravljam, da bom naredil še kopijo na par DVDjev.

lp

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kam si shranjujete slike??
6.8.2008 14:57:02   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Najlepse razvijemo, sicer jih hranim pa na zunanjem disku. 


enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kam si shranjujete slike??
10.8.2008 15:06:54   
Nikita***
Najbolj všečne razvijem, ampak to nanese na mesec zagotovo 50 do 100 slik. Ostale zapečem in upam, da jih ne uniči časuser posted image .... Ja, tudi jaz bom morala počasi razmišljati o posebni omari za fotografije. Ne morem se upreti temu, da jih ne bi zlagala v albume in čez čas pregledovala. Fotografije mi res veliko pomenijo in mi ni žal niti centa zanje. Res pa je, da tudi če se greva potepat ali za par dni ali ves mesec, nastane toliko fotografij, da z veliko težavo izluščim tistih 300 najbolj všečnih, ki jih vložim v album. Za vsak potep imam poseben album. Za ostale fotografije (z žurov, kar tako,...) pa drug album.
Ne, ne maram jih pregledovati na računalnikuuser posted image  in najbrž sem res čudna,  ko takole "kopičim" fotkeuser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kam si shranjujete slike??
10.8.2008 16:51:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

Najbolj všečne razvijem, ampak to nanese na mesec zagotovo 50 do 100 slik. Ostale zapečem in upam, da jih ne uniči časuser posted image .... Ja, tudi jaz bom morala počasi razmišljati o posebni omari za fotografije. Ne morem se upreti temu, da jih ne bi zlagala v albume in čez čas pregledovala. Fotografije mi res veliko pomenijo in mi ni žal niti centa zanje. Res pa je, da tudi če se greva potepat ali za par dni ali ves mesec, nastane toliko fotografij, da z veliko težavo izluščim tistih 300 najbolj všečnih, ki jih vložim v album. Za vsak potep imam poseben album. Za ostale fotografije (z žurov, kar tako,...) pa drug album.
Ne, ne maram jih pregledovati na računalnikuuser posted image  in najbrž sem res čudna,  ko takole "kopičim" fotkeuser posted image


Se podpišem. user posted image

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!