|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam za novo leto 2012
24.9.2011 18:58:01   
zahtevni
a ima kdo kakšno idejo kam za novo leto 2012?nekaj smo razmišljali o najemu koče na pohorju ali rogli,ima kdo izkušnje in kakšno ugodno varianto za najem?lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam za novo leto 2012
24.9.2011 19:21:48   
Anonimen
Mi gremo za 3 dni v Bohinj v hotel ... smo bili že 2 leti nazaj in je bilo super ... letos samo upam, da bo vsaj 1m snega user posted image

(odgovor članu zahtevni)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam za novo leto 2012
24.9.2011 20:29:38   
Medea10
Se mi zdi super ideja kakšna koča na Pohorju. user posted image   Nimam pa nobenih informacij glede tega upam, da ti bo znala katera druga svetovat v tej smeri

Mi ne gremo nikamor, no mogoče grem jaz v porodnišnico. Vrjetno bo tud lepo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam za novo leto 2012
24.9.2011 22:25:17   
jumper81
če vas zanima najem apartmaja na rogli je tu kontakt 041 576 752.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam za novo leto 2012
27.9.2011 21:04:02   
st1nina
Hello, mi smo se prijavili v tiposteljni apartma v moravske toplice. Bolj kot sneg nas zanimajo toplice:)
Marca smo bili v Portoroških termah, na začetku novembra gremo v en čist hud, na novo odprt hotel v Rovinju, za novoletne počitnice pa moravske.
Mi sicer še nismo bili, so bili pa naši prijatelji in zelo pohvalijo.


(odgovor članu jumper81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam za novo leto 2012
28.9.2011 9:39:02   
majčica1508
st1nina.......a to greste v Monte Molinija v Rovinju....user posted image user posted image

mi bomo za novo leto kar doma,zdaj v kratkem imamo namen iti v toplice...katere nimam pojma

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam za novo leto 2012
28.9.2011 10:19:30   
Tutan
Pojma nimam user posted image Letos smo sicer imeli v planu najem ene kočice (Pohorje, Kranjska gora, mogoče kje v Au), pa ugotavljamo da smo malo pozni za ugodne najeme, eni imajo pa precej začinjene cene in za to cene dobimo 3dnevni polpenzion v kakšnem boljšem hotelu v Au... potem pa spet primerjamo cene in lahko načeloma namesto za 3dni za novo leto, februarja smučamo kar cel teden user posted image , pa še namakamo zraven v bazenih...

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam za novo leto 2012
28.9.2011 13:31:35   
st1nina
Majčica 1508... ne, mi gremo v hotel, ki se imenuje Lone in je zraven Monte Molinija.
Lani, ko smo bili v Rovinju, tega hotela še ni bilo, odprli so ga letos pred nekaj meseci. Meni zgleda prav TOP in se že veselim, odšetavm dneve.
Z možem sva nekaj let nazaj (ko sva se poročila) šla v plesni tečaj, in od takrat ni bilo priložnosti, da bi obiskovala plesne urice. Sedaj pa bova to izkorostila v Rovinju, saj ponujajo takrat, ko so plesne ure za odrasle hkrati delavnice za otroke.  
Si ti bila v Monte Moliniju?


(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam za novo leto 2012
28.9.2011 15:21:26   
majčica1508
Ne nisem bila še v tem hotelu,odkar imava otroke so apartmaji zakon
no za kake prvomajske se ne branimo hotelov....v hotel z 5 zvezdicami in našo navihanko,misija nemogoče
nas vržejo venuser posted image user posted image ........

tudi sami gremo rajši kam v Kranjsko enkrat po počitnicah zimskih,ko so cene res sprejemljive
Je pa res,da doma je najlepše

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam za novo leto 2012
28.9.2011 21:12:38   
st1nina
Ja, tudi mi smo bili poleti na morju (Rab - Lopar) v apartmaju, in bomo šli drugo leto ponovno.

Za krajše, nekaj dnevne počitnice se imamo v hotelu super. Tudi jaz sem najprej razmišljala, če je ta hotel primeren za našo družino, ker je malček precej aktiven, ampak je na koncu prevladala cena:). Malo bomo kombinirali aktivnosti, ki jih takrat ponujajo za starše, otroke, od hotela do centra mesta je super sprehod,...ravno tisto kar rabimo.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam za novo leto 2012
29.9.2011 15:55:36   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: st1nina

Ja, tudi mi smo bili poleti na morju (Rab - Lopar) v apartmaju, in bomo šli drugo leto ponovno.

Za krajše, nekaj dnevne počitnice se imamo v hotelu super. Tudi jaz sem najprej razmišljala, če je ta hotel primeren za našo družino, ker je malček precej aktiven, ampak je na koncu prevladala cena:). Malo bomo kombinirali aktivnosti, ki jih takrat ponujajo za starše, otroke, od hotela do centra mesta je super sprehod,...ravno tisto kar rabimo.


kolk pa pride na dan

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam za novo leto 2012
29.9.2011 16:04:59   
st1nina
Mi gremo za tri noči in sem plačala 140 € na osebo x 2. Dobimo pa tudi zajtrk in večerjo, kar se mi zdi špica.
Malček ima brezplačno (mislim, da imajo tako vse agencije).


(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam za novo leto 2012
30.9.2011 8:20:59   
majčica1508
140evrov na dan al je to za 3 dni na osebo..........ker,če je za 3 dni je zelo poceni za tak rang hotela
no skratka,vi maksimalno uživajte

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam za novo leto 2012
30.9.2011 17:43:54   
st1nina
Ja, men se tudi zdi ful poceniuser posted image user posted image user posted image , ker je za tri nočitve na osebo, pa se zajtrk in večerjo dobimo za ta denar.
Sem gledala uradne cene in so okoli 300 € na sobo z zajtrkom,... Tako, da ja super. In hvala se bomo potrudili, da se bomo imeli maksimalno lepo. Tudi vi uživajte,...


(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?