|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam zalijati
13.2.2010 20:57:12   
čaki
zanima me, kam zalijate sobne rastline. do zdaj sem mela v navadnih loncih s spodstavki, sem zalijala malo v rožo, malo v podstavek-ampak rezultat: zemlja je bla zbita in kar bela, če sem v podstavek, pa je podstavk ful umazan. user posted image zdaj sem jih presadila- no tiste 3, ki mi še rastejo user posted image - v nove lonce, dala v tavelike okrasne posode, na vrh pa sem natresla une kroglice. ja kam naj zdaj zalivam? kar po kroglicah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam zalijati
13.2.2010 22:46:53   
Gina
Kako misliš, da je bila zemlja kar bela? Zemlja je sive barve, kadar se gor naseli plesen. Tisto je ful strupena reč in jo moraš nujno odstranit. Najbolje kar presadit. Škoduje ljudem v sobi, ki z rožo bivajo, pa tudi rastlini sami.

Če je zemlja zbita je lahko zato, ker je roža presuha ali premokra.

Tudi tile okrasni lonci v resnici za rožo niso preveč zdravi, čeprav so lahko zelo dekorativni in lepi. V njih se namreč zelo rada zadržuje voda in naselijo se ti uši ali pa tudi plesen. Včasih lahko pride do koreninske gnilobe, saj voda nima kam odteči, kadar jo je preveč. Skratka, če imaš te lonce, moraš biti še bolj pazljiv z zalivanjem, da ga je ravno prav, ne preveč ne premalo, če pa že izbiraš med tem dvojim, pa raje premalo kot preveč.

Zato jaz ne zalivam v podstavek, ampak direktno na zemljo. Tako tudi vidiš, kdaj priteče voda skozi. Če jo takoj popije, lahko še malo doliješ, če pa kar stoji v podstavku, pa nehaš zalivat. Če imaš okrasni lonec, težko gledaš na poden, si odvisen od občutka pri zalivanju.
Aja, fajn so tisti pobarvani glineni lonci, v katere se direktno sadi, pa imajo zraven enak pripadajoč podstavek. No, meni so fajn.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?