|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp san marino - Rab, Lopar
13.7.2009 20:04:28   
margot
Ali ste že kampirali v tem kampu?
Mi imamo 2 otroka (11 in 7 ). Je kamp primeren?
Kako je s senco ?

< Sporočilo je popravil viv RR -- 15.7.2009 8:28:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: san marino
13.7.2009 20:39:06   
hella
Če misliš na kamp San marino pri Rabcu - labin, smo bili lani mi tam. Senca je in je ni. Na sredini je skoraj ni. je pa tudi veliko parcel, ki ima senco samo so skoraj vse polne. WC-ji so čisti in urejeni, da o morju sploh ne govorim, zelo čisto je.Ker so v kampu bolj potapljači je mirno in čisto.
Nam je bilo všeč.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: san marino
13.7.2009 21:05:06   
margot
san marino Lopar (Rab)
Iščemo kamp ,ki ima senco ,pa da se kaj dogaja (za otroke ) in po možnosti ne skalnate plaže
vesela bom vseh predlogov


(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: san marino
13.7.2009 21:58:35   
hella
se opravičuje tisti kamp je sveta marina, malo sem pomešala. san marino je sama mivka, je pa res da otroci uživajo in ni skrbi

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: san marino
13.7.2009 22:04:54   
Anonimen
oj

res da je tega že ene 4 leta, k sm bla tam, pa se spomnim da je kamp na mivki, in saaaama senca-vsaj tam kjer sem jaz hodila. šla sem pač na kopanje tja in si ogledala kamp, ne pa celega k je veeeelik. tko no, saj pravim, ne vem kašn je celotn del kampa, tam k sm bla, so prikolice in šotori na mivki. spodaj so meli nekaj za podlago, ne vem pa kašna je mogla bit notranjost-mivka pa to. in ta dej, kjer sm bla, je skooooz v semci, tko da ne vem, kje se kopalke posušijo pa tko, aja, pa kašna je pol svetloba. ne vem no, meni lih ni. upam da se oglasi kdo ki ti bo bolje znal povedati.

LP

(odgovor članu margot)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: san marino
14.7.2009 11:23:07   
suzolinka
Kaj pa vem? Plaža in voda je super za manjše otroke. Tvoja dva bosta najbrž želela kaj bolj globoko vodo??? Tam je res do kolen 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: san marino
14.7.2009 21:45:06   
margot
imaš kakšen predlog?
-senca
-ne skalnata plaža
-urejen

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: san marino
16.7.2009 8:43:02   
suzolinka
Hmmm ... ne vem. Mogoče Padova III, ki je blizu mesta Rab, če se vam gre na Rab? Vseeno se lahko zapeljete do rajske plaže. Ali pa ste v Loparju in se vozite naokoli. Mogoče Mali lošinj - Čikat je fajn. velik, dokaj miren kamp, dosti sence, dobra klima, velko sprehajalnih poti, več različnih plaž (skalnata, kamenčki, mivka), dobra klima ...
Drugače pa poglej na  http://www.avtokampi.si/    sigurno najdeš kaj



< Sporočilo je popravil suzolinka -- 16.7.2009 8:44:38 >

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: san marino
17.7.2009 11:13:50   
rody
Za otroke ( mi tudi imamo 3,5 ter 6 let) zelo fajn, kamp urejen, plaža vredu:

Šimuni - Pag
Straško - Pag
Zaton - Zadar

če se še kaj spomnim ti še napišem, če pa te kaj zanima samo vprašaj

< Sporočilo je popravil rody -- 17.7.2009 11:14:12 >

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: san marino
18.7.2009 16:39:43   
margot
kakšne so cene v zatonu (na dan )

(odgovor članu rody)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: san marino
18.7.2009 16:40:35   
gabb
sdfsgs

(odgovor članu rody)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: san marino
20.7.2009 13:41:13   
Splišni
Ja, San Marino je čisto kul za otroke, malo manj za odrasle, ker imaš tisto k... mivko povsod, tudi tam, kamor gre še cesar peš. Ampak za otroke je mivka zakon.

(odgovor članu gabb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: san marino
22.7.2009 22:45:28   
zaliga
Kako je pa z senco, pa sanitarji so urejeni?
Mi gremo letos prvič in me je fulll strah user posted image


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: san marino
26.7.2009 14:58:48   
margot
Zanima me, ali imaš lahko avto zdraven šotora ,če nisi na parceli (v ceniku je navedeno - kamp prostor šotor+avto+elektrika???user posted image

Je kdo bil letos na Rabu ? So gužve v kampih ?

drugače pa KJE STE VSI ??? ste vsi na dopustuuser posted image

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: san marino
26.7.2009 15:55:53   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: zaliga

Kako je pa z senco, pa sanitarji so urejeni?
Mi gremo letos prvič in me je fulll strah user posted image



Sence je veliko, saj je kamp v bistvu v gozdu, sanitarije so v redu. Naj te ne bo nič strah, edino ne vem pa, koliko je kaj polno zdaj. Zna bit kar precej.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: san marino
26.7.2009 15:58:08   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: margot

Zanima me, ali imaš lahko avto zdraven šotora ,če nisi na parceli (v ceniku je navedeno - kamp prostor šotor+avto+elektrika???user posted image


Ja, avto imaš lahko na parceli, če je le prostor. Mi smo imeli šotor za eno škarpico ob cesti, ob parkirišču poleg receprice, pa smo imeli potem kar tam na parkirišču avto. Samo mi smo bili par dni lani, tako da nam je bilo vseeno, kje smo. Sicer je bilo pa čisto v redu tudi na tem prostoru.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: san marino
26.7.2009 16:17:11   
Splišni
Tule za tole škarpico smo imeli šotor, tako d aje bil kombi na parkirišču:

user posted image

Takole izgledajo tla, vse je več ali manj na mivki:

user posted image

Tudi tole imajo znotraj kampa:

user posted image

Tole igrišče je malo izven kampa, mi smo šli s kolesi do tja:

user posted image

user posted image

Plaža:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tukaj se pa vidi, da je kamp v gozdu:

user posted image


< Sporočilo je popravil Splišni -- 26.7.2009 16:18:49 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: san marino
26.7.2009 16:41:24   
margot
to ste imeli parcelo ali ste bili na šotorišču (tam kjer ni označeno od kod do kod je tvoje )
Problem je v tem ,da so baje parcele več ali manj zasedene ali rezervirane ,tako ,da bomo morali poiskat prostor na šotorišču( če ga bomo dobili )user posted image
če ne bi poiskusili Padovo III ,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: san marino
26.7.2009 17:02:43   
Splišni
Ne,ne, nismo imeli parcele.

Zakaj pa bi rada prav parcelo?

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: san marino
26.7.2009 17:17:13   
margot
zaradi avta. Nisem vedela , če imaš lahko avto poleg šotora ,če nisi na parceli

še bi te vprašala ,kater šotor imate (znamka )

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: san marino
26.7.2009 18:35:28   
Splišni
Ja, lahko imaš avto zraven, tudi če nimaš parcele. Tam okoli nas so jih vsi imeli.

Šotora imamo pa mi 2 in sicer en mali iglu 200 x 200 cm, in en večji šotor - tunel za 5 oseb Ancona 5. Ta je, če greš za dalj časa na eno mesto, prav super.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: san marino
26.7.2009 18:53:41   
margot
Ali nima ta šotor eno spalnico 120 cm .To se mi zdi malo ozko. Ali vam gre noter napihljiva blazina? vprašala bi tudi ,če je kaj zračen ?
Mi namreč kupujemo družinski šotor , pa se nikakor ne moremo odločit.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: san marino
26.7.2009 19:54:56   
Splišni
V spalnicah se da vmesna stena ven dat, tako da je mi nimamo in je potem vse skupaj široko 3 mestre in daš noter potem blazine po želji.
Je pa zračen, ja, ker je visok in je spalnica res prostorna. V ilguju nam je neprimerno bolj vroče. Ta je čisto nekaj drugega. Je pa ta šotor med manjšimi tuneli, po moje, ima samo 3 palice, zato se zelo lahko postavi. Prav fleten je.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: san marino
28.7.2009 19:05:29   
blazinca
Midava z možem sva se ravno vrnila iz Raba - kamp Padova III. Kamp je zakon. Primeren za otroke. Skoraj ves je v senci. Blizu mesta Raba. V Rabu je krasna tržnica - dobiš vse po normalnih cenah - tudi ribe. Z možem sva imela kolesa in sva prekolesarila ves Rab - zakon. Kar se tiče pa Loparja oz. san Marino - bila sva tam , sama mivka, voda do kolen do netavesti., po kampu je mivka , ko zapiha imaš vs v šotoru... Tudi jaz ima otroke ( so že odrasli), pa v ta kamp ravno zaradi mivke in pošastno nizke vode ne bi šla. Sva šla pa malo naprej od Rajske plaže v "dije zalivčke" - morje zakon, visoka voda (ampak je treba kar peš pa še nevarno za majhne oroke). Kar se pa šotorov tiče pa sem za velikega , zračnega - prostor se pa kar dobi z malo potrplenja.


 

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: san marino
28.7.2009 20:08:32   
margot
je velika gužva v Padovi

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?