|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp straško pag
8.1.2012 9:09:39   
ašun
Pozdravljeni.
Letos za dopust smo si omislili kampirane v kampu straško. Pa gledam malo po netu in sem že na veliko forumov opazila, da je treba parcelo rezervirati. Kakšne izkušnje pa imate vi z tem?
Sama namreč nisem bila nikoli v tem kampu in se mi niti sanje ne, kje naj bi parcelo rezervirala,če nam bo tam sploh všeč.

Zelo vesela bi bila, če bi mi lahko kdo predstavil kamp iz prve roke. Zanimajo me kamp prostori v tekstilnem delu kampa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp straško pag
8.1.2012 19:25:58   
luna_25
Hej!
Mi smo bili lani v tem kampu in nam je bilo ful všeč, enkrat smo bili v hiški drugič pa pri kolegih v prikolici in to v top sezoni. Najboljše parcele so bile vse zasedene in kamp je bil ful povn, nisem pa enkrat naletela na umazan wc, le malo je problem z toplo vodo sploh zvečer, ko je povpraševanje večje. Je pa res da moraš za dobro parcelo razerverat že eno sezono prej. Tako da kar hitro rezerviraj. So pa dobre tiste parcele, ki imajo vodo, odtok in elek. mislim pa da so takšne parcele prve tri oz štiri vrste od morja.
Lep dopustuser posted image



(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp straško pag
8.1.2012 21:50:14   
Anonimen
Straško je zakon! Tudi letos jo bomo najbrš tja maširali z našim šotorom ... edina ampak res edina pomanjkljivost mi je to, da se ponoči slišijo Zrče ... sploh če imajo kak žur na plaži user posted image

(odgovor članu luna_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp straško pag
10.1.2012 17:07:47   
ašun
Otika, pa boš rezervirala parcelo? Kater termin pa greste?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp straško pag
10.1.2012 19:05:20   
Anonimen
Lani smo jo rezervirali v začetku februarja pa smo za naš termin dobili zadnjo v prvi vrsti za morjem ... gremo pa ponavadi pred začetkom glavne sezone.

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp straško pag
13.1.2012 5:27:57   
ašun
ponudili so mi parcelo 233. Mogoče kdo ve, kakšna je...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp straško pag
13.1.2012 7:28:22   
Anonimen
Lani smo bili na 265 in smo tam mimo hodili na WCje ... se mi zdi, da je 233 lepo senčna, plažo ima blizu, tudi wcje, gostišče je pa ravno prav oddaljeno, da se ne sliši krožnikov in zvečer muzike, samo na pivo/sladoled/pico pa lahko v momentu skočiš user posted image ... na splošno mi je bil v celem sklopu kampa ta del najbolj všeč ... izogibaj se enino parcel 232 in 263, ki sta pa na živem soncu. PA saj je obstajal en link, ko si šel s puščico na parcelo, pa ti je pokazalo sliko parcele ... bom probala najti.

Eto, našla: http://www.turno.hr/map.swf ... edino preoštevilčili so parcele iz predlani na lani, tako da bo treba malo primerjat staro in novo karto ... 233 je mislim da stara 191 ... torej na zgornjem linku se s z miško postavi na parcelo 191 in se ti bo odprla fotka parcele.


< Sporočilo je popravil Otika -- 13.1.2012 7:38:15 >

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp straško pag
13.1.2012 8:22:55   
bačko
Kamp Straško je zakon. Mi smo bili v mobilni hišico in je bilo enkratno. Vse je lepo urejeno in čisto. Ne bo Vam žal če bos te šli. 

< Sporočilo je popravil bačko -- 13.1.2012 8:23:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp straško pag
13.1.2012 16:18:44   
ašun
Evo, sem kar rezervirala parcelo 233 0d 30.7.do 8.8.
Če bo še kdo isti termin tam, bi bilo fino,če bi kakšno kavo skupaj spili. Tako, kar pofočkajte se ;)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp straško pag
3.3.2012 7:31:50   
anchika
tudi mi gledamo za ta kamp in se ne moremo oločit. Imamo 4 male otroke in se bojim da  bo preveč hrupno oziroma da ni  miren kamp  za nas

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp straško pag
3.3.2012 7:32:25   
anchika
kako pa plačaš rezervacijo

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp straško pag
3.3.2012 9:27:43   
Anonimen
V samem kampu je zvečer zelo mirno. Sploh po 10 uri. Je družinsko orientiran.

Plačaš pa z nakazilom na njihov račun.

(odgovor članu anchika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp straško pag
3.3.2012 17:15:31   
anchika
smo se odločilai da Straško ni za nas. Imamo preveč majhne otroke in tam  se na vsakem koraku  nekaj dogaja za nas preveč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp straško pag
3.3.2012 17:24:57   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Kamp Straško je zakon. Mi smo bili v mobilni hišico in je bilo enkratno. Vse je lepo urejeno in čisto. Ne bo Vam žal če bos te šli. 


Enako. Lani smo imeli 2 hiški za 2 družini. Otroci so bili stari 2x5 in 2x2leti. Vse super. Zvečer je bil mir, vsi smo super spali. Je pa res, da smo imeli hiške na delu kampa, kjer je otroško igrišče in je kar nekaj oddaljeno od "žur" placov. Če si nastanjen drugje, pa je lahko tudi bolj hrupno. Letos gremo spet.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp straško pag
3.3.2012 17:27:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sazi
Letos gremo spet.

Mi tudi ... imamo že rezervirano parcelo user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp straško pag
7.3.2012 16:29:06   
ašun
Otika, kater termin pa imate rezerviran.Mogoče se srečamo kje na igralih ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp straško pag
7.3.2012 16:34:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ašun

Otika, kater termin pa imate rezerviran.Mogoče se srečamo kje na igralih ;)

Konec junija gremo ... komaj čakam!

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp straško pag
29.3.2012 14:14:50   
voznikvozniku
Tudi mi prihajamo letos po 3 letih spet v kamp Straško - sem videl, da bo spet veliko novega..se že veselim brezplačnega tenisa, ke rbodo baje vsa igrišča za goste kampa gratis: http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=1&ID=569

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 14:43:06   
jankika
Nujno rabim pomoč! :)

Ponudili so mi parcelo v gold zoni št. 1569. Ali mi ve kdo povedati ali je v tam senčka in kakšen je ta del kampa? Je mogoče preveč hrupno in koliko so te parcele oddaljene od morja? Gremo namreč nekje med 23.7 in 10.8 in sklepam, da je takrat kar gužva verjetno? Nisem še bila v tem kampu in se mi ne sanja kam naj se obrnem user posted image Ali imamo kaj možnosi za dopit fajn plac s šotorom tudi če ne rezerviramo? V katerem delu kampa je najboljše, da se lotimo iskanja placa?
Se opravičujem za tolikoo vprašanj user posted image

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 16:40:58   
Anonimen
Ja tam je ene 3-4 minutke do plaže za hodit, promenade ni mimo, tak da bo tam ljubi mir, če je pa točno na tej parceli senca pa nevem ... prosi jih, da ti pošljejo fotko parcele. V visoki sezoni boš pomoje brez predhodne rezervacije dobila parcelo samo če boš imela srečo, v tistem zelenem delu kjer ni parcel (kjer so na karti drevesa narisana), se bo pa tudi brez rezervacije kaj našlo, samo tisto je pa že kar daleč od plaže in WCjev, pa pipe z vodo takoj zraven tako kot na parcelah.

< Sporočilo je popravil Otika -- 28.5.2012 16:42:33 >

(odgovor članu jankika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 17:00:07   
jankika
Hvala Otika!
Torej bi bilo še najboljše, da rezerviram.... Slikico so mi poslali, ampak je malo težko razbrat kaj in koga, razen da so tam neke oljke user posted image A se da tu gor pripopat sliko, da bi povedala tvoje mnenje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 17:03:42   
Anonimen
naloži jo na shrani.si in potem link pripopaj sem gor.

(odgovor članu jankika)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 17:09:40   
jankika
user posted image

Upam, da dela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 20:12:36   
suzolinka
Za moje pojme je lušna parcela (dovolj sence). PA tudi mirna. Edino do WCja je dolga.
Tule si lahko pogledaš kje ste http://www.kampstrasko.com/pdf/CampStrasko-Map.pdf

(odgovor članu jankika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kamp straško pag
28.5.2012 20:31:20   
Anonimen
Ja lušna parcelca pa do poletja bo še pokošena user posted image
Skratka čisto na levi vidiš eno škarfico in desno pod drevesi je šeena ... no med tema dvema pkarficama je vaša parcela ... konča se pa tam, ko malo sliko povečaš, vidiš nekje sredi slike korito s pipo ... no od makedamske cestice pa do tega korita sega ... sence je kot vidiš dovolj user posted image

(odgovor članu suzolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?