|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampi na hrvaškem
3.9.2007 12:09:44   
maja979
Mene pa zanima v kateri kamp na Hrvaškem se najbolj splača postaviti počitniško prikolico? Kamp naj bi bil urejen in ima dosti prostora za otroke (igrala ipd.). Za odgovore se vam v naprej najlepše zahvljujem!user posted image

Maja in Gregec

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 12:43:03   
puncica
Definitivno Straško na Pagu. Vsi wc-ji novi in urejeni, še za otroke imajo umivalnike in wc-je, previjalnico, plaža dolga 2 kilometra samih kamenčkov (na plaži ni gužve), senčka, igral polno, tud trambolin in tiste napihljive zadeve za skakat, gugalnice. Psi nimajo dostopa na plažo oz. so postavljeni znaki. Lahko jezdijo konjička, oslička,... Pa je zaprt kamp, tako da zunajih obiskovalcev ni. Imajo tud neke mini diskote al neki. Je pa to res velik kamp, skratka če bi postavila prikolico bi jo tja.

Veliko je družinic z malimi otroki in mi smo bili prezadovoljni tam. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 13:48:24   
bamby
Uf, na Pag bi bila pa kar dolga za čez vikend hodit user posted image . Po moje je maja979 misila za kamp kje v Istri, ali pa mogoče tja do Crikveniceuser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 13:50:57   
jagoda77
Krk Bunculuka, če ti je do FKK, sicer maš pa druge kampe tudi na Krku... si na otoku, pa še isto časa kot bi šel nekam v Istro.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 13:52:38   
viv_
V Fažani pri Puli je kamp Pineta, v borovem gozdu. Je nekaj igral, tik pred morjem ogrooooooomen travnik, plaža lepo urejena, s kamnčki.

Od kampa do Fažane je speljana lepa peš pot ob morju, krasno za sprehode. Blizu je tudi Pula in Rovinj.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 13:56:21   
maja979
kakšne so pa cene? na primer pavšal.
pa kakšen link prosimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 14:09:20   
MIN
v park umag ima 4 zvezdice sem bila letos na dopustu in je prva liga tako za otroke kot za odrasle pa še od meje je nekje 20 min. vredno ogleda

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 14:15:34   
Kinokija
Mareda Novigrad. pavšal od 1.300 do 1.800 EVR, imajo ogromno stvari za otroke.


(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 14:16:41   
maja979
mi smo namreč doma v kočevju in bi rabili nekej blizu kočevja, da greš lahko dol tudi čez vikend. to je pa krk in tja to crikvenice, ali pa istra (umag, in drugi kraji  okrog, ki jih najbolje ne poznam).
še enkrat havla za odgovore

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.9.2007 14:59:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja979)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kampi na hrvaškem
3.9.2007 21:43:01   
kukvasje
Mi smo že bili že drugo leto zapored v kampu Ježevac na Krku. Imajo igrala, sprehajalno pot skozi kamp, za čistočo je poskrbljeno...
Tukaj je link:
http://www.camping.hr/campInfo.aspx?id=109&j=SLO

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kampi na hrvaškem
5.9.2007 20:48:01   
skuštrana
Jaz pa ne bi dala prikolice v Istro. Men tam plaže in morje sploh nista všeč. Vsa tista trava- bljek. Dala bi jo na Krk, tam je morje res morje, ker otok je le otok.
Ježevac je ok izbira, meni je tam všeč.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kukvasje)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kampi na hrvaškem
5.9.2007 21:22:41   
maja979
hvala za predloge. jih zbiramo še naprej. a katera ve kje bi zvedla ceno za pavšal. oz. kako se to izračuna?

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kampi na hrvaškem
9.9.2007 9:29:46   
skuštrana
Maja, skoraj vsak kamp ima svojo spletno stran. Malo pobrskaj po netu pa boš našla. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kampi na hrvaškem
19.2.2011 4:35:54   
Kerensa*
Dubrovniški kamp je bil čisto OK lani. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kampi na hrvaškem
22.2.2011 14:45:57   
voznikvozniku
V Pineti pri Fažani je bila lansko leto cena pavšala 1.500 eur, kar je nekako najugodneje kar se lahko dobi na Hrvaškem: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=313. Za letošnjo sezono še niso objavili cen, bodo pa verjetno malce višje, tako kot vsako leto. Sicer ima kamp res lepo lego, parcele pod borovci, veliko prostora na plaži (sicer je bolj malo sence). Kot sem opazil, so si pavšalci lani vzeli kar veliko prostora, ga ogradili in uživali poletni mir. Slaba stran so sanitarije, ki so res že kar precej stare in pa pomanjkanje igral za otroke.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kampi na hrvaškem
22.2.2011 14:50:12   
voznikvozniku
Nekateri so predlagali Ježevac na Krku, ki je res lep kamp, ampak je temu primerna tudi cena pavšala in sicer od 2.050 eur  pa tja do 3.200 eur. Kamp je res super, blizu mesta, plaža je kamnita, s peščenim zalivom, sanitarije pa res noro lepo urejene. Za otroke imajo tudi posebne sanitarije s prilagojenimi umivalniki, školjkami in tuši. Ti ob plaži imajo tudi otroško igrišče z leseno ladjo: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=33 . Letošnjih cen še ni, bodo pa na celotnem kampu uredili brezplačen brezžičen internet, tako da boste lahko povezani z ringaraja forumom tudi na dopustu ;)

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kampi na hrvaškem
15.3.2011 19:57:43   
miha2010
Oj! Mene pa zanima če so kampi res tako polni kot pravijo, iščem namreč pavšal parcelo za letos. Sem pošiljala maile v kamp ježevac in so mi odgovorili da nimajo več prostora, enako je bilo v kampu Sirena v Novegradu. Ima kdo kakršno koli informacijo kako je s temi kampi so res tako zasedeni, kako priti do pavšala. Rada bi bila v bližini mesta in ne predaleč od slo za viken varjante,... hvala za kakršnokoli informacijo

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kampi na hrvaškem
16.3.2011 9:47:58   
andreja32
Jaz vem za Sireno.....kamp je res poln, povpraševanje pa veliko.27.03, se bo vedelo če je kaj frej, saj je do takrat potrebno vplačilo pavšala...
lp

(odgovor članu miha2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kampi na hrvaškem
16.3.2011 10:55:48   
skuštrana
Res je vse zasedeno. Moja prijateljica je klicala že oktobra pa so ji rekli da ni nič, je pa klicala v kamp Škrila na Krku. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kampi na hrvaškem
16.3.2011 14:42:07   
voznikvozniku
Kot vem je tudi kamp Glavotok na Krku že poln, vsaj kar se tiče pavšala. Problem je v temu, da vsak kamp samo določen del parcel odda v pavšal, drugi del pa ostane gostom, ki rezervirajo parcele za krajše obdobje.

Bo potrebno poizkusiti še v kakšnem kampu npr. Puntižela pri Puli ali pa Stoja, Stupice, mogoče imajo tudi še v Njivicah kaj prostora.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kampi na hrvaškem
18.3.2011 10:33:07   
Blond1
A dej? Glavotok je poln? Ja mi imamo prikolico tam že 4 leta in je božansko....Mir, narava, čista voda, skale, naravi zalivčki...Milina res!

Lep dan





< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 24.3.2011 8:52:07 >

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kampi na hrvaškem
18.3.2011 14:05:29   
bosukotu
IZVIRNO SPOROČILO: miha2010

Oj! Mene pa zanima če so kampi res tako polni kot pravijo, iščem namreč pavšal parcelo za letos. Sem pošiljala maile v kamp ježevac in so mi odgovorili da nimajo več prostora, enako je bilo v kampu Sirena v Novegradu. Ima kdo kakršno koli informacijo kako je s temi kampi so res tako zasedeni, kako priti do pavšala. Rada bi bila v bližini mesta in ne predaleč od slo za viken varjante,... hvala za kakršnokoli informacijo


Kaj pa mogoče kamp Lanterna ? Kakor mi je znano se tam da dobiti pavšal. Lp 

(odgovor članu miha2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kampi na hrvaškem
19.3.2011 10:47:25   
voznikvozniku
IZVIRNO SPOROČILO: Blond1

A dej? Glavotok je poln? Ja mi imamo prikolico tam že 4 leta in je božansko....Mir, narava, čista voda, skale, naravi zalivčki...Milina res!

Lep dan

Barbara
http://www.camp-oprema.si/




Smo preko facebooka enega tja poslal, pa je, kot je napisal, dobil eno zadnjih parcel: prav ste imeli ko ste nam svetovali ogled kampov na otoku Krk in res smo prikolico parkirali v prečudovitem kampu Glavotok,še sreča da smo dobili parcelo sedaj je kamp za pavšaliste poln

(odgovor članu Blond1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kampi na hrvaškem
23.3.2011 9:51:25   
neika
voznik, kako pa je s parcelami, imeli bi jo ob morju, pa ne vem, ali so dovolj ravne za postaviti večji šotor?

katere so lepše, Mare ali cona A?

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?