|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampiranje z 16 mesečnikom
17.4.2007 12:36:48   
tinkatonka
HOJ!

Ker zaradi nove službe poleti ne bom mogla vzeti dopusta, sem se odločila, da svojega sina pošljem na dopust z dedkom in babico. Onadva sta izrazila željo, da bi šli kampirat. Jaz sicer ne vidim problema v tem, me pa vseeno zanimajo vaše izkušnje kampiranja z majhnim otrokom.

Kje so prednosti in kje slabosti? Pa če me imate na kaj opozorit, bi bila res hvaležna.

A predlagate tudi kak kamp v Istri, ki ima plažo primerno 16-mesečenmu otroku?? Mora bit pa v Istri, da nama z možem ne bo predaleč, ko bova za vikend prišla k njim.

Hvala za vse nasvete.

Lp Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
17.4.2007 13:13:39   
blazka
Mi smo bili prvič z našim v kampu, ko je bil star 2,5 meseca, pa je bil tako priden, kot da ga ni. Samo jedel je in spal. Zgleda, da mu je ful pasal morski zrak.
Drugič smo šli z njim v šotor, ko je bil star eno leto. Notri smo mu dali zložljivo posteljico, pa je bilo prav fino. Edino dež nam je malo nagajal, ko moraš otroka notri v šotoru zabavat, ker je zunaj mokro.
Skratka, kampiranje je prav zabavno za starše in otroke!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
17.4.2007 13:29:08   
kalbo
Skratka, kampiranje je prav zabavno za starše in otroke!


Sam brez piva ne greuser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
17.4.2007 14:14:03   
beti 1
Ob solidnem vremenu ni panike, je prav zabavno, tako star lahko tudi že v spalki spi. Če bodo v Istri pa tudi slabo vreme ne bo problem, kak dan že preživiš v šotoru ali na kakem izletu, restavraciji, če bo pa dalj časa bodo pa domov prišli. Pa v hudi vročini zna bit problem počitek čez dan, če je šotor fejst pregret. Mi smo bli, ko je imel Žiga 7 mesecev, pa potem pri 19 mesecih, pa ni blo nobene panike. Edino v drugo smo kakce pobiral za njim po celem kampu, ker je seveda bil povečini brez pleničke.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
17.4.2007 14:27:12   
lex
Najprej sva kapirala z 6 mesečnikom, pa je bilo grozno. Ne zaradi njega, ampak zaradi vremena. Smo bili v Rovinju 8 dni in smo pobegnili domov, ker smo se samo 1 dan kopali.
lani pa smo bili na Rabu in je bilo fenomenalno. Žal letos ne bomo mogli v kamp, ker dobimo konec maja novega družinskega člana, drugače pa ne grem več kam drugam kot v kamp z otroki. Se mi zdi, da je najbolj svoboden. Še pri kolegih, ki so bili v apartmaju sem mogla skoz pazit, ker so bili avtomobili in stopnice povsod.
Aja drugače ima Rovinj lepo plažo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
17.4.2007 17:14:42   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


Jaz sicer ne vidim problema v tem, me pa vseeno zanimajo vaše izkušnje kampiranja z majhnim otrokom.

Lp Tina


Naš najboljši družinski dopust do zdaj je bil z šotorom user posted image . Smo bili, ko je bila hčerka nekje toliko stara  - 15 mesecev. Edina slabost je, da dežuje, zato je potrebno imeti dovolj velik šotor, če je potrebno en dan preživeti v njem.
Jaz sem absolutno zadovoljna; narava, družba, ponavadi zelo blizu morja, igrala za otroke....
Gremo letos spet.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
21.4.2007 22:49:23   
lumpy
Kaj pa dostinacije dobrih kampov za kampiranje z malčki ??????????

Da je dovolj sence, da je snažno...


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
21.4.2007 23:23:42   
Gina
Jaz hodim že vse življenje v kampe. Vmes smo poskusili z apartmaji, pa mi nekako ne potegne. Vse tri otroke smo ravno tako s seboj jemali od rojstva. Eden je bil star 1 mesec in pol, ko smo šli prvič, drugi pol leta, in tretji 3 mesece in pol. Z nobenim ni bilo problema. Edini dopust, od katerega nisem imela nič, ampak popolnoma nič je bil tisti, ko je bila hči, ki je bila brezkompromisno pogumna, radovedna in se ni učila na napakah, pa je pobegnila kamorkoli vsako sekundo in ki ni bila pri miru niti pol sekunde, poskusila je pa vse neumnosti tega sveta, je bil tisti, ko je bila stara dve leti. Fanta sta bila vedno prilagodljive sorte. Tako da če mene vprašaš, ej vse odvisno od konkretnega otroka, ker leta oz. meseci (16 si rekla) so res kar precej neugodna za dopust imet v pravem pomenu besede. Otrok se ima v bistvu vedno fajn, le starši se nimajo. Ampak če ti ne greš zraven, pač babi ne bo imela nič od dopusta, morda, ali pa tudi ne, če je otrok prilagodljiv in nenaporen.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
22.4.2007 23:48:53   
viv_
Še mi user posted image  Na glavni dopust hodimo izključno s šotorom in je super! Ves dan zunaj, na izi! Letos gremo spet, smo pa zaradi nove družinske članice kupili večji šotor user posted image


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kampiranje z 16 mesečnikom
22.4.2007 23:56:32   
Marogica
Ne vidim problema. Mi tudi že skoz kampiramo, ta starejši je bil star ca 2 meseca, ko smo bili z njim prvič v prikolici. drugače pa ne vidim nobene razlike. Kakajo še vedno v plenice, umivajo se s slano vodo(malo pretiravam..), imajo dosti prostora za igranje in predvsem NIČ kompliciranja z "dvorno" etiketo. Kaj potrebuje otrok drugega za prijetni dopust?

Sedaj upam, da bomo tudi BAGI-je navdušili...user posted image user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?