|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kater ležalnik?
5.7.2009 11:19:10   
anika87
Ojla!

Zanima me kakšen ležalnik imate za dojenčke, da ste zadovoljne z njim. Kupila sem namreč ležalnik Lemi v Baby centru. Zgledal mi je v redu, nisem iskala ne vem kakih funkcij, le toliko, da imam malega kam dat, da ni skoz na kavču, da si ga lahko nesem v kuhinjo... Ker se mi zdi, da je drugače samo na rokah ali pa spi na kavču v dnevni sobi, v posteljico ga dajem samo ponoči.
Ležalnik mi je zgledal v redu, ko pa sem dala Nejca notri, sem ga hotela naštimat v čisto ležeči položaj in, ko sem ležalnik spustila v zadnji položaj, da bi ležal, se vse skupaj še čisto malo nagne in se mi zdi, da ima glavico nižje od ritke. Ko pa je eno "prestavo" višje, pa mi včasih zleze dol in se mi zdi, da je kar nekako sključen notri.
Ležalnik bom jutri nesla nazaj in zamenjala za drugega, zato me zanima katerega priporočate, kakšnega imate ve? V katerem je dojenček lepo v ležečem položaju, da ni glava nagnjena nižje od rite?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 11:20:48   
Anonimen
Nobenega.

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 11:21:42   
anika87
Nisem vprašala ali ja ali ne... če nimaš pametnega odgovora, mi ne rabiš niti tega pisat. Hvala vseeno!

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 11:29:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Zanima me kakšen ležalnik imate za dojenčke, da ste zadovoljne z njim.


Z nobenim nisem zadovoljna.
A sem zdaj odgovorila na tvoje vprasanje user posted image user posted image

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 11:41:38   
anika87
No ta odgovor mi je bolj všeč, samo mi ga še utemelji prosim. Katere ležalnike si sprobala in zakaj nisi zadovoljna. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 11:45:07   
tassika
jaz sem kupila peg peregotovga, sicer ga z otrokom še nisem sprobala, samo se mi zdui kar ok, tudi ko ga daš v ležeči položaj je še vedno glava nad ritko. Evo imam pa tega.

http://soncek.si/si/peg-perego-melodia-otroski-gugalnik-z-glasbo-in-rocajem-za-prenasanje-papaia-kolekcija-2009-i10932.shtml

Rabljenega sem kupila za 80 eur.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 12:18:22   
ksenija12
Mi smo imeli babybjorn in smo bili zelooo zadovoljni z njim! Čisto preprost, trije različni nakloni in to je to.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 12:24:13   
Lu
Jaz sem imela od ABC in je bil tudi ok.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 13:10:43   
bskrle
mi imamo chiccovega, star vsaj 8let. Na začetku je spala le v njem - pod naklonom 15 stopinj,  kot v porodnišnici.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 14:16:04   
botrca
Mi smo kupili od baby welta in smo bili super zadovoljni. Zdaj ga ima moja sestra oz. moj nečakuser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 14:23:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

jaz sem kupila peg peregotovga, sicer ga z otrokom še nisem sprobala, samo se mi zdui kar ok, tudi ko ga daš v ležeči položaj je še vedno glava nad ritko. Evo imam pa tega.

http://soncek.si/si/peg-perego-melodia-otroski-gugalnik-z-glasbo-in-rocajem-za-prenasanje-papaia-kolekcija-2009-i10932.shtml

Rabljenega sem kupila za 80 eur.


super je - mi smo mel tud tega in je kul

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 21:12:36   
ROŽICI
ja jaz se še tudi nisem odločila kateri lezalnik bi kupila.zanimiv mi je ta http://www.bolha.com/oglas383039786/izdelki-za-varnost-prenosni-otroski-gugalnik
ne vem a ima katera izkušnje s tem?


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 21:37:11   
pigor
V rutarju majo v akciji chiccotovega, z lokom in igračkami za 50€. Drugače mislim da je okoli 80. Dober nakup če mene prašaš.

Doma imamo istega, le da je druge barve in kupljen v AT.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kater ležalnik?
5.7.2009 22:56:03   
VRTNICA84

Mi smo tudi meli tega od Peg Perega in smo bili full zadovoljni z njim. Pa še glavica nikoli ni bila nižje od ritke.


_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kater ležalnik?
6.7.2009 0:09:29   
Muca83
IZVIRNO SPOROČILO: pigor

V rutarju majo v akciji chiccotovega, z lokom in igračkami za 50€. Drugače mislim da je okoli 80. Dober nakup če mene prašaš.

Doma imamo istega, le da je druge barve in kupljen v AT.


Ja, jaz sem bila v soboto tam (v Lj) in sem zasledila tele ležalnike v akciji in je eden romal z menoj domov. Kako se bo obnesel bom pa videla. user posted image So pa ostali samo še štirje - 3 svetlo modri in 1 bolj v rdečem. Tako, da če katero zanima naj pohiti.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kater ležalnik?
6.7.2009 6:41:38   
Hope2
Imeli smo enega, firme ne vem, nakloni so se dali štimat, hkrati je bil lahk gugalnik, imel je tudi podlogo za manjše dojenčke... pa sem prve mesece totalno proti ležalnikom, kasneje po 3 mesecu pa malček sploh ni hotel bit not,hvala boguuser posted image . Užival je na tleh in s tem sem tudi jaz bila najbolj zadovoljna. Spat ga pa ne bi dajala not za noben denar, noben ležalnik, pa naj še tolk stane, ali je tolk prehvalnjen, ni ok za malčkov razvoj. 

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kater ležalnik?
6.7.2009 8:38:20   
Nyah*
Mi pa smo imeli Brevi Baby Rocker, za oba otrocka, pa je se vedno kot nov, full fajn, ima lok z igracami, naklon 3 stopenjski,..., res full fajn. Pa sem bila tudi proti na zacetku, a je prav prisel, sploh pri prvi, ta manjsi pa ni bil zadovoljen notri...





(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kater ležalnik?
6.7.2009 13:00:01   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

... in se mi zdi, da ima glavico nižje od ritke. Ko pa je eno "prestavo" višje, pa mi včasih zleze dol in se mi zdi, da je kar nekako sključen notri.



Podobno je bilo pri našem ležalniku - zadevo sem zelo enostavno rešila tako, da sem hčerko dala ležat ravno obratno (glavico tja, kamor grejo nogice), nisem se pa ubadala z zapenjanjem, ker na začetku itak samo leži in ni bojazni, da bi se otrok prevrnil. Ko pa se začne že premetavat, pa lahko že dvigneš tudi naklon. Drugače, če pa v BC ne boš našla kakšnega drugega (primernega) ležalnika, lahko pri njih kupljeno blago zamenjaš tudi za darilne bone - tako sem jaz že večkrat naredila.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kater ležalnik?
6.7.2009 13:01:52   
aygo
Mi smo imeli za ta prvo od Fiscer Price, tega, ki se da kasneje spremenit v stolček-gugalnik, nosilnost ima do 20 kg, pa ga bomo kar obdržali še za drugega otročka. Saj sigurno, da ležalnik ni za non stop, je pa vseeno nepogrešljiv če greš npr. obešat perilo in ne moreš bit tistih 10 minut z otrokom v istem prostoru. Enostavno ga daš v ležalnik in si ga neseš zraven.

Evo to je ta, samo da ga imamo v drugi barvi. Tudi nakloni se dajo spreminjat.

http://www.mytoys.de/jsp/popups/mt_product_largepicture.jsp?gbild=http://images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Store/de/images/170/27/1702791-l.jpg

So mi pa zanimivi tudi takšni swing ležalniki na spodnjih linkih, samo je pa slabost teh v tem, da zavzamejo veliko prostora in jih ne moreš kar povsod nosit.

http://www.kidslandusa.com/images/product/zoom/Fisher-price-starlight-papasan-cradle-swing_K7924-1.gif

http://www.fisherpricetoddlertoysreview.com/wp-content/uploads/2008/10/rainforest-swing.jpg

http://parentinguru.com/wp-content/uploads/2008/11/gracoswing.jpg


< Sporočilo je popravil aygo -- 6.7.2009 13:18:18 >

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kater ležalnik?
7.7.2009 9:32:46   
anika87
Hvala punce. Saj vem, da se ne priporoča non stop ležalnik, ampak mi ful prav pride, sploh ko mam kuhinjo v spodnjem štuku, ostale prostore pa gor. Si ga dam na mizo v kuhinji in sva skupaj, ko grem recimo jaz jest, pa tut ko bom kuhala bo verjetno prav prišel, saj ga bom mela poleg sebe (zaenkrat še kuha ati user posted image user posted image user posted image ).

No šla sem zamenjat, vzela sem tega in zaenkrat mi je super:
user posted image

Hotla sem vzet PP melodia, pa so meli samo zelenega, pa mi ni bil lep...



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu aygo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kater ležalnik?
7.7.2009 12:13:25   
tassika
hihi anika meni je pa ravno zelen ful lep in ga tudi imam samo model 2008 ki nima pikic notri ampak je cel zeleno sivuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kater ležalnik?
12.7.2009 17:26:11   
lananai
Mi tudi imamo zelenega Peg Perego Melodia. user posted image Smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kater ležalnik?
4.2.2010 15:05:56   
smuki
Mene pa zanima, če ima katera tale ležalnik:
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stajice-hojice-lezalniki-gugalniki/brevi-leZalnik-soft-z-igralo/55808011250558007

Mislim, da je ta ležalnik tudi namenjen novorojenčkom, vendar se mi zdi, da se ne da čisto v vodoravni položaj (mogoče se mal posede potem, ko je dete not).

Kakršne koli izkušnje??



(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kater ležalnik?
4.2.2010 20:22:05   
vaney
anika, točno tega na sliki imamo mi in smo bili zeloooo zadovoljni, mali je 3 mesece podnevi najlepše spal notri in mu je ful ustrezal...tudi zdaj drugič ga bomo uporabljali, če bo le user posted image hotel biti notri

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kater ležalnik?
11.2.2010 16:26:38   
zmajcica14
Babybjorn je baje ful super! Poznam 2, k sta res zadovoljna.
Mi smo imeli enega sposojenega, ga bomo v drugo pa sigurno nabavli.
Pa baje, da so prek Amazona cenejši!!! Poglejte.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?