|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 10:42:59   
muška
Moja večna dilema user posted image  . Včeraj se peljem v mesto in zraven razmišljam, katere prehodne rožice bi posadila v teglce. Potem pa spet ja kaj pa za čez poletje? Pelargonije so res da najbolj hvaležne, ampak recimo, da sem se jih malo naveličala user posted image  , sulfinije oz. slovenke so rade ušive in ni mi všeč njihov vonj, bidens sem že imela in me nekak ni prepričal, verbene sem tudi že imela hm mogoče spet , .... večna dilema, kaj pa pa letos? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 10:44:57   
Udb
Se ne odločam vnaprej. Pridem v vrtnarijo in izberem.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 10:45:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  no jaz se isto sprašujem.

Umetneuser posted image jih ni treba zalivat, samo kaj, ko jih sonce dobi, pa pol grozno zgledajouser posted image

< Sporočilo je popravil Teja27 -- 12.2.2009 10:46:05 >

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 10:47:14   
muška
fuj, umetnih pa res ne! Živim v naravi, sredi travnikov in dreves, veš da si ne smem in niti ne morem privoščit umetnega šita user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 10:48:20   
higuys
na  balkonih nič. V vrtu pa mačehe (sadita jih mož in sin , vsako leto posebno obliko) , imam novo hruško - junijsko lepotico - ta je šla v park. Sulfinije gredo v viseče posode , te pa na štirikapnico , kjer imamo parkirane avte. Tako nam služijo še za senco. Drugače pa nam je mimoza že odcvetela user posted image  , mandelj tudi že cveti, češnje pa bodo v kratkem..

J a, pomlad je tu.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 10:49:49   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: higuys


J a, pomlad je tu.


Kje? pri nas je minus, pa sneg, pa to ....  Mimoza in datelj bi zdržala Pohorsko zimsko zmrzal?

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 11:03:32   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: higuys


J a, pomlad je tu.


Kje? pri nas je minus, pa sneg, pa to ....  Mimoza in datelj bi zdržala Pohorsko zimsko zmrzal?


Ankaran.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 12:50:29   
ajataja
jaz imam vsako leto surfinije na balkonu in oknih nikoli nisem imela uši in so prečudovite-menjam pa malo barve,da ni vedno isto in tudi letos jih bom imela-meni so najlepše.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 12:54:18   
tanikaa
Nič. Bomo nekaj zraven k bajti zidali pa se nimam namena jajčkat okoli tega ali mi bodo delavci kaj zlomili ali ne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 13:14:06   
Ula3
kaj pa begonije, jaz jih imam že nekaj let in so čudovite, nezahtevne, cvetoče do novembra, barve pa vse od bele, rmene, oranžne, rdeče...., pa še zalivat jih ni treba več ko dvakrat na teden.user posted image

Edina slaba lastnost, da ne marajo preintenzivnega sončenja!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 13:48:43   
bumerang
Po zadnji varjanti zelene in črne batate v kombinaciji z rdečo perjanko in rdečimi koralnimi ****sijami in rdečimi milijonskimi zvončki. Je pa še čas, da se še 100x premislim. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 14:02:17   
muška
ula3 begonije pri meni odpadejo, čeprav so mi prečudovite, imam balkon na žgočem soncu.  Bumerang za tvojo kombinacijo oz. rože pa prvič slišim. A je to viseče, stoječe, prenese žgoče celodnevno sonce?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 14:07:02   
bumerang
batate in milijonski zvončki viseči, perjanka in koralne f-u-k-s-i-j-e (a zdaj nam pa še rože cenzurirajo al kaj user posted image ) pa pokončne. Pri meni so na SZ legi je pa vse primerno tudi za sonce.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 12.2.2009 14:10:23 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 15:14:25   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Po zadnji varjanti zelene in črne batate v kombinaciji z rdečo perjanko in rdečimi koralnimi ****sijami in rdečimi milijonskimi zvončki. Je pa še čas, da se še 100x premislim. user posted image


Wou, bumerang, sej bi te prosila, če govoriš slovensko, pa si tako lepo povedala, da te prosim za slikovni materialuser posted image user posted image

Meni na balkonu (jaz vedno v teglčke posadim čebulice tulipanov) silijo ven že tulipani, na škatli so bili narisani beli, kaj pa bo (lani mi je iz enih semen rož zrastel paradižnik - tako da še ni nujno, da bodo tulipaniuser posted image ), pa se pustim presenetit. Tako da to bo prehodno.
Letos bom zopet kombinirala nekaj visečega in nekaj stoječega, recimo v beli in neki hm lavender barvi? Če bi sivko posadila v tegle, a to ima kdo izkušnje? Saj vem, da sem čudna, samo meni je čudovita.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 16:29:45   
bumerang
Jaz ti kar priporočam, da skočiš v knjižnico, in si izposodiš knjige Ruth Podgornik Reš (oz. si jih kupiš - pri meni so njene knjige oguljene), potem ti bo pa vse jasno. No, čisto vse ne, ker bo premalo korit za vse ideje. user posted image


Tole so njene slike:
milijonski zvončki (centralna rdeče cvetoča rastlina):
http://bp1.blogger.com/_m7Q3OTmlDdQ/Rr45RmVbpWI/AAAAAAAAAms/TZT9ICrFe5E/s1600-h/4.JPG

rdeča "trava" je rdeča perjanka:
http://www.misti.si/ruth/uploaded_images/3-758383.JPG

zelena in temno rdečevijola rastlina zrave, ki visita, sta batati:
http://www.misti.si/ruth/uploaded_images/2-779445.JPG

koralna f-u-k-s-ija
http://bp1.blogger.com/_m7Q3OTmlDdQ/SITyZ4gQwSI/AAAAAAAAK70/K50vDyEbAlw/s1600-h/DSC07185+%28Large%29.JPG

Nekaj takega bo letos samo da bo brez bele barve:
http://bp3.blogger.com/_m7Q3OTmlDdQ/SIZP3YQODmI/AAAAAAAALJk/Ix5Pj5KCSCs/s1600-h/DSC08018+%28Large%29.JPG


Več si lahko ogledaš na njenem blogu, se splača pogledat vse objave poleti in zgodaj jeseni:
http://vrtnarija-ruth.blogspot.com/

Kdor zna, zna!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 21:32:36   
muška
AHA zdaj pa vem kako se reče te zeleni "travi" , ki jo že leta občudujem po balkonih - batata user posted image    Sem šla prej malo guglat in sem ravno na ta blog naletela user posted image  .si moram malo časa vzet in si naštudirat pravo kombinacijo.Samo pri meni je res problem sonce, ker žge od jutra (od 10.00) do večera ko zaide.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
12.2.2009 21:50:56   
Gina
Še ne vem, še študiram. Pelargonije imam od lani v kleti, ap ne vem še a bodo prišle na vrsto al ne letos. F.u.k.sije imam tudi doma. Ruth imam tudi naštudirano, samo ona ima zelo zeleno kombinacijo rada. Meni bolj cvetoča potegne.

Bum, a milion zvončki so ti ok delali? Piše da so rizični. So pa lepi, se zelo strinjam.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 17:01:03   
bumerang
Ruth ima šele zadnja leta veliko zelenja, prej je imela tudi ona korita na metre pa še v dve vzporedni vrsti ponavadi.
Sem pa tudi jaz ljubiteljica trav in listja vendar mora biti vmes ena močno cvetoča rastlina ali pa dve srednjecvetoče, vse cvetoče pa mi ni všeč, mi je kičasto.

Gina, million bells so rizični, ker večina ljudi rastline preveč zaliva. Oni pa sovražijo "mokro nogo" pa prehitro jih ne smeš dat ven, ker jih hlad+mokro pokonča. Pa pazit moraš, da niso tisti, ki imajo korenine vpete v mrežasto tkanino, ker se ne razvijejo dovolj.
Jaz ponavadi pustim v koritu v zemlji plastične lončke in jih dam v korito šele v drugi polovici maja, prej jih imam pa v hiši.
Če jih nisi vajena, jih imej najprej eno leto v samostojnem koritu in na soncu, da ugotoviš, kako se obnašajo, potem pa drugo leto mešaj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 17:04:48   
kepa*
Uuuu, se je že začelo! user posted image Jaz sem tudi nekaj o rožicah včeraj razmišljala, ko je bilo tako lepo vreme.
Verjetno bom begonije, pa kako travco vmes. Nekaj čim manj zahtevnega, ker nas poleti kar dolgo ne bo doma, pa da ne sitnarim preveč drugim glede zalivanja.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 17:05:45   
kepa*
Aja, jaz sem lani imela milijon zvončke v dveh samostojnih koritih na soncu. Bili so čudoviti! 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 17:15:02   
bumerang
Pa hvala bogu, da se je že začelo. Mene že najmanj en mesec srbijo prsti in vsak dan moram po svojo dozo in pasem oči na internetnih predstavitvah vrtov. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 17:42:12   
Gina
O, kakšen link do intenetnih strani prosim. user posted image Jaz se tudi zadnje čase bolj nad knjigami pasem. Pa ne le rože, tudi zelenjava in ostalo....cel vrt. Joj, kolk fino. Upam da ne bo marca spet sneg kot lani. Pri nas pomlad pride pozno. Sicer telohi že cvetijo, ostalo pa je še pod zaplatami snega.

Jaz tudi ne maram kičastega. Zeleno vmes mi je všeč, kadar gre za kombinacijo cvetoče + zeleno, vendar samo ena zelena varianta. Tri različne zelene (zeleno rdeče) različice + ena cvetoča mi je pa kičasto. Samo Ruth ima kar dosti tega vmes. Mi je pa marsikaj tudi všeč od nje. Pa predvsem je super praktik.

Milion zvončke bom probala pa res v enem koritu, ap bom videla, kako se obnese. To je čist fajn ideja. Imam zelo sončno teraso. Edino nima strehe. A rabijo streho, so občutljivi na nalive?

Begonije imate za v polsenco, a ne?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 19:37:32   
bumerang
Jaz se bolj po vrtnicah pasem. Sicer grem bolj tako po sreči, nimam dosti strani shranjeni, vtipkam kakšno ali skupino v google, dam na slike pol pa prosto naprej. user posted image

Ne, milijon zvončki so fajn ravno zato, ker jih nalivi ne uničijo tako kot surfinije. Saj oni so v bistvu surfinije ampak z mini cvetovi. Samo ne jih pustit na kakšnem večdnevnem pomladnem dežju, ker bodo šli zaradi vlage. Poleti pa ni problema.

Begonije pa meni ne uspevajo, mi jih vedno burja polomi. Sem pa letos rekla, da moram preizkusit begonijo bonfire, prejšnja leta so mi jih vse pred nosom prodali.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
13.2.2009 22:32:14   
kepa*
Meni pa ravno ta begonija bonfire ni fajn delala lani. Sploh ni nič preveč bujno cvetela, tako da sem bila kar malo razočarana.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
14.2.2009 7:56:11   
bumerang
To glede "delanja" je hudo relativno, ker vsak živi na svojem koncu države in ima različne pogoje za rože.
Mene bolj zanima, koliko ima kaj lomljiva stebla. Ker druge samo pogledaš pa se že zlomijo. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?