|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 10:45:11   
soncica01
do sedaj sem dajala svoji punčki ki je stara dobrih 11 mesecev samo 1 čaj - bio zeliščni čaj za dojenčke od 2. tedna naprej (Holle) pa ga ni z nekim veseljem pila.

Sedaj ko je pa že velika :)) bi ji rada zamenjala čaj, recimo kakšnega sadnega, da bo več spila, pa me zanima katerega predlagate oziroma uporabljate?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 10:58:40   
kristinaj
jaz našim dajem od hippa otroškega zeliščnega, ter planinskega v filter vrečki in bebe čaj prav tako v filter vrečki.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 11:05:44   
bambika
Naša je sicer stara 10.mesecev,pa pije od teekane otroški čaj,planinski takega kot pijemo
mi,pa kamilice.
Sem ji probala dat sadni čaj pa sploh ni hotla pit.Tk da bo še en čas očitno pila otroški čaj.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 11:18:44   
tt79
Katerikoli filter čaj, razen črnega, zelenega....

samo ne tistega v granulah, ker je presladek.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 11:23:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Katerikoli filter čaj, razen črnega, zelenega....

samo ne tistega v granulah, ker je presladek.

Tako ja .

Naši dajem od 1001 cvet Bebe zeliščni čaj v filter vrečkah (brez sladkorja) in ga zelo zelo rada pije.

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 11:34:45   
nejcko
Vsakega, ki mi pod roke pride, razen pravega čaja (črnega, zelenega itd.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 13:56:15   
SaaS
Jaz tudi mislim, da lahko različne. Ne zelenih in črnih.
Sadne, tudi zeliščne. Moja dva imata rada planinskega, sicer sta zdaj že 3 in 5 let.

Jaz svojim instant čajev nisem nikoli dajala. Pravzaprav nisem niti poskusila, sem tu brala da so tako sladki in nisem videla potrebe po teh sladkih čajih.

Lahko delaš filter vrečke ali pa tudi ne. Jaz še raje skuham tak čaj, ki ni v vrečkah. Zavreš vodo, preliješ, pustiš in precediš. Če imaš čajnik je pa še toliko enostavneje.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 14:00:09   
Anonimen
No samo da vprašam, ko je že ravno tema ... jaz ji čaja ne prekuhavam ... odprem pipo in pustim kako sekundo dve, da res vroča priteče in potem dam v lonček eno vrečko čaja, jo prelijem z vročo vodo iz pipe in pustim stat kakih 5 minut in če se je že tolko shladilo, da je za pit ji dam ... a je to kaj narobe, ko berem da tu vse kuhate. Sebi namreč tut tako čaj delam kot njej.

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 15:01:14   
dushka
Jaz sem nekje prebrala, da nesme pit čaj, ki vsebuje tein.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 15:32:52   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: dushka

Jaz sem nekje prebrala, da nesme pit čaj, ki vsebuje tein.


Ja, to so črni, zeleni čaji.
Sadni in zeliščni pa teina nimajo.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 15:35:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

No samo da vprašam, ko je že ravno tema ... jaz ji čaja ne prekuhavam ... odprem pipo in pustim kako sekundo dve, da res vroča priteče in potem dam v lonček eno vrečko čaja, jo prelijem z vročo vodo iz pipe in pustim stat kakih 5 minut in če se je že tolko shladilo, da je za pit ji dam ... a je to kaj narobe, ko berem da tu vse kuhate. Sebi namreč tut tako čaj delam kot njej.
po mojem ni narobe. Midve imava večkrat tak čaj, sploh ko se nama mudi, pa niama cajta še vode prekuhavat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 16:03:26   
SaaS
Jaz tudi mislim, da ni narobe. če ne zavreš vode. Saj hladno vodo iz pipe tudi verjetno pije... Razen. če ni 2 meseca stara, v tem primeru bi pa jaz prevrela.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 16:14:12   
Anonimen
Ne ni 2 meseca stara user posted image ... čez par dni bo že 14 mesecev. Ja zarad vode res itak nima nič bit, ker tut sam vodo iz pipe pije pa zvečer ji tut AM samo s toplo vodo iz pipe naredim ... sam zarad čaja samega sem mislila, da če mora bit res z vrelo vodo prelit, če se takrat kake dodatne snovi iz posušenih zelišč izločijo in to ...

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 16:19:13   
Katy78
Jaz tudi za čaj ne prevrem vode ampak dam vodo iz pipe. Dam mlačno in ne vroče, ker ne vidim smisla, itak jo moraš potem shladiti. Mu pa dajem kar čaj v granulah od Hippa, ampak že ves čas dajem granul pol manj, kot pišev navodilih - ravno toliko, da se čuti, da ni navadna voda.

Za AM pa jaz vodo še vedno prekuham. Ne me vprašat zakaj, moč navade verjetno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 16:34:25   
SaaS
Za sam čaj itak ni dobro da ga damo v še vrelo vodo. Dobro je da se malo umiri in potem prelijemo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 16:37:00   
Anonimen
No potem pa kulj user posted image

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 20:41:11   
Urska09
Jaz bi pa samo nekaj vprašala, brez slabega namena. Zakaj svojim otrokom pravzaprav sploh dajete za pit čaj? Zakaj pa ne navadne vode? Res sprašujem iz firbca, ker meni namreč ni nikoli padlo na pamet, da bi tamali kuhala/pripravljala čaj za pit. Jaz natočim vodo iz pipe in to je to. Tudi vsi ostali doma pijemo za žejo izključno vodo. No ja, kadar me zebe si res skuham kakšen čaj...

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
11.1.2010 21:03:15   
Anonimen
Za to, ker men je topla voda nekaj zelo nefinega za pit, zdaj pozimi mi pa niti na misel ne pade da bi ji dajala hladno vodo ... eto, za to user posted image

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 7:36:15   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Jaz bi pa samo nekaj vprašala, brez slabega namena. Zakaj svojim otrokom pravzaprav sploh dajete za pit čaj? Zakaj pa ne navadne vode? Res sprašujem iz firbca, ker meni namreč ni nikoli padlo na pamet, da bi tamali kuhala/pripravljala čaj za pit. Jaz natočim vodo iz pipe in to je to. Tudi vsi ostali doma pijemo za žejo izključno vodo. No ja, kadar me zebe si res skuham kakšen čaj...


Jaz pijem izključno vodo in sem jo tudi tamalemu začela dajati ampak je bil sposoben da tudi po 2 dni ni naredil niti požirka. Ko pa sem mu na 2dcl vode dala eno čajno žličko čaja (po navodilih bi morala biti 1 žlička na 1 dcl vode), da je bilo komaj čutiti, da ni sama voda, pa z veseljem popije. Saj ali pa če bi mu sok zelo razredčila, ampak kaj, ko ga nimam navade imeti doma. user posted image  Sicer je merilo št. polulanih plenic in da če bi bil fajn žejen, bi tudi vodo pil, ampak glede na to, koliko on prešiba in prešvica, se mi vseeno zdi fajn, da vsaj malo spije, ne pa da v 2 dneh ne naredi niti požirka.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 7:51:32   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

No ja, kadar me zebe si res skuham kakšen čaj...


Pa saj si sama odgovorila. Ja, zato.
Pa tudi včasih, ko me ne zebe, rada spijem topel čaj.  

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 7:57:01   
Anonimen
do katerega meseca pa je treba vodo prekuhavat?

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 8:37:07   
Anonimen
Men je P rekel da do 6. meseca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 9:28:40   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Za to, ker men je topla voda nekaj zelo nefinega za pit, zdaj pozimi mi pa niti na misel ne pade da bi ji dajala hladno vodo ... eto, za to user posted image

Tudi meni ne. Ker je tudi sama ne maram. Pa še za želodec ni priporočljiva. Ne pozimi ne poleti. Vedno natočim rahlo mlačno vodo - približno sobna temperatura.
Me pa še nekaj zanima. Ali potem čaj ves čas pogrevate, da pije toplo tekočino? Jaz namreč naši ponudim vodo najmanj vsake pol ure. To pomeni, da bi morala vsake pol ure pogrevati čaj oz. kuhati svežega? Sicer se hitro ohladi na sobno temperaturo. V čem je potem fora? Ker najbrž v termoski tud ne moreš imeti ves dan istega čaja....ali pač?
Še enkrat: res ne kritiziram, samo zanima me, ker dosedaj mi še na misel ni prišlo, da bi ji kuhala čaje.

Katy, to se mi zdi pametno, da si prešaltala na čaj, če noče vode. Sploh, če toliko prešiba in verjetno res rabi.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 9:44:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Ali potem čaj ves čas pogrevate, da pije toplo tekočino?

Ko ne pije je flaška oz. lonček vedno na toplem radiatorju odložen in čaj ostane lepo topel.


Ker najbrž v termoski tud ne moreš imeti ves dan istega čaja....ali pač?

Zakaj pa ne? Takrat ko je bolj mraz in topel čaj tut z mojim pijeva (ga gredo večje količine) ga pač naredim v čajniku, pa zjutraj skuham cel pisker in ga cel dan vsi pijemo ... saj čaj ni AM ki ga moraš vsakič frišnega naredit.

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kateri čaj otroku staremu 11 mesecev?
12.1.2010 10:51:52   
Petka09
Jaz tudi naši kuham čaj že od prvega mesca dalje. 1001 cvet, v filtru, brez sladkorja, BEBE čaj.

Samo ga pa nikoli ne pogrevam. Zjutraj ga skuham za cel dan in potem ji ga ponujam vsake pol ure. Je pač sobne temperature.

Vode tudi naša ni marala... Pa sem ji večkrat probala dat, da ne bi čaja kuhala, pa potem ni nič spila. Ko pa sem prešaltala na čaj, je pa rada pila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?