|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri hotel v Umagu ok?
19.10.2008 11:03:31   
rainbow
Ojla!
Sem bila prepričana, da bom našla kak post o tem, pa je vse zbrisano, tak da moram pač vprašat, ker vem, da ste dosti hodili po Umagu, kateri hotel je fajn? Pa da ima kak bazen z ne hladno vodouser posted image

hvala vnaprejuser posted image  in lepo nedeljouser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
19.10.2008 11:05:46   
rija
rainbow, to kar iščeš je v Sol Umaguser posted image
Smo bili tudi v Sol garden Istra, samo mi ni bil pol tak všeč kot prvi.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
19.10.2008 11:15:50   
Anonimen
Sem bila prepričana, da bom našla kak post o tem, pa je vse zbrisano


Ni zbrisano, samo izbrati moras, da ti ispise poste za zadnjih 180, 365 dni,...
Jaz bi ravno tako izbrala tale Sol, je takoj zraven morja, blizu centra, pa dobre tortice imajo :). 

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
19.10.2008 11:29:16   
rainbow
Mič hvalauser posted image  za info

Rija, hvala; mi bi potrebovali 2 sobi, ali ono družinsko. Moram malo raziskat.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
19.10.2008 12:46:10   
total
Mi smo bili lani februarja v Sol Garden Istra in smo bili zelo zadovoljni...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
19.10.2008 21:11:02   
rainbow
sori, da gnjavimuser posted image

gledam in gledam, in nič ne vidim, če imajo ti hoteli samo sobe z pomožnim ležiščem ali kake družinske sobe tudi?????? Kdo ve??  Ker moji punci nista več dojenčici (3,5 + 5 let)

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
21.10.2008 21:52:16   
bilbo
Village v SOL Istri ima družinske sobe

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
22.10.2008 8:02:13   
ella2006
Sol garden istra ima v depandansi družinski apartma.
Za 1 maj smo bili v hotelu, kjer smo imeli veliko sobo z king size zakonsko posteljo, pomožno ležišče za tamalo in otroško posteljico za tamalega pa je bilo še dovolj prostora v sobi.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
23.10.2008 22:16:15   
rainbow
Hvala, punce, sva se zdaj odločila za Novigrad, hotel Maestral. Bomo videli, kako bouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
23.10.2008 22:50:08   
enkratna
Moj mož, turistični agent (oz. kot včasih reče, da je "prodajalec sanj") pravi, da sta se dobro odločila, to je najboljši hotel tam. Da je isti rang kot Umag, le da je bazen večji. v Umag pa naj bi imeli boljšo hrano (več izbire, raznolika hrana).

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
27.10.2008 20:31:58   
rainbow
Hvala, Enkratna, za tole insidersko infouser posted image  upam, da bo voda v bazenu ok. Pa bo že. Hvala še enkratuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
6.11.2008 8:31:31   
ella2006
Meni osebno je Sol Garden Istra boljši hotel od Maestrala v Novemgradu,sobe so večje in bolje urejene za mene, pa tudi hrana je veliko boljša.
Za 1 november pa smo bili v Sol Coral v Umagu in mi je spet nekako Sol Garden Istra bolj všeč.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
7.11.2008 10:51:23   
carmelita
Sol Umag bistveno boljši kot Maestral. nikakor isti rang. Sobe so v Maestralu dosti manjše kot v Sol Umagu, hrana v Sol-u tudi na dosti višjem nivoju. Ogromnokrat spala, jedla... v omenjenih hotelih, jih res dobro poznam.
So pa za družine v Umagu sigurno najprimernejše sobe v Sol Garden Village, poleg tistih res velikih ( ena jih imenuje družinski app, gre pa za povezano sobo), so še boljše tiste velike na vrhu, seveda če hočeš imeti oba otroka ob sebi v sobi. imaš eno veliko posteljo 200*200 in eno 120*200, pa še vedno full prostora. slaba stran je ta, da nisi v centralni stavbi, so jedilnice in bazena kašnih 50m, če je dež je malo zoprno z otroci.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
7.11.2008 10:56:57   
ella2006
Carmelita,

V Sol Garden Istri so v glavni stavbi (v hotelu) tudi dovolj velike sobe za 4 člansko družino - preverjeno.

(odgovor članu carmelita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
7.11.2008 16:23:46   
carmelita
ja, saj so velike. samo kaj ko pa večina ljudi hoče še večje ( dosti dolgo delam, da vem da praktično samo za prespat rabijo vsaj predsedniško suito).
v primeru, če hoče nekdo več prostora, so v anexu pač večje.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
23.12.2008 20:49:31   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Hvala, punce, sva se zdaj odločila za Novigrad, hotel Maestral. Bomo videli, kako bouser posted image


Ali veš, kakšna je temperatura vode v notranjem bazenu?

Letos smo bili za 1. maj v Sol Umag in je bilo res super, le voda je bila prehladna za namakanje z 2,5-letnikom (28°C).

Za drugo leto je v igri Maestral, ampak bi voda morala biti bolj topla zaradi dojenčice.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
24.12.2008 8:36:36   
ella2006
To tebe skrbi ali tamalo moti, ker naša tamala je pri 1 letu pozimi veselo čofotala in plavala v Atlantiku pa je imel salabih 20C. Oziroma je nemoti hladna voda.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
26.12.2008 19:56:47   
*bubi*
Mene skrbi. user posted image  je zdaj stara 3,5 mesecev, tako da bazenov sploh še nismo sprobali. Maja bo stara 8m.


Sem našla v enem katalogu - 28° bi  naj bilo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri hotel v Umagu ok?
26.12.2008 20:00:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*
Letos smo bili za 1. maj v Sol Umag in je bilo res super, le voda je bila prehladna za namakanje z 2,5-letnikom (28°C).



hmmm...moj mulči se je v tem istem hotelu kopal pri 4 mesecih, pa se je meni zdelo noter obupno vroče in voda pretopla...mali je bil repeč ko puranuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?