|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri kamp?
31.5.2010 8:49:44   
felicia
Odločamo se med temi kampi in ne vem kam bi šli. Gremo pa s prikolico, pomembno nam je da je vsaj mali košček plaže peščen ali vsaj drobni kamnenčki. Imamo pa triletnika in 5 mesečnika. Kakšne imate kej izkušnje?

torej:

Kamp Indije http://www.arenacamps.com/hr/Kampovi/Indije

Kranjski kamp http://www.pdrustvo-vodnik.si/

Kamp Medulin  http://www.arenacamps.com/hr/Kampovi/Medulin

Kamp Stoja http://www.arenacamps.com/hr/Kampovi/Stoja

< Sporočilo je popravil felicia -- 31.5.2010 8:51:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri kamp?
31.5.2010 11:37:47   
voznikvozniku
Po mojem prideta v poštev samo Kranjski kamp in kamp Medulin:

Kranjski kamp ima majhen peščen zaliv, to je bolj mini slovenski kamp sredi Istre in je urejen v "družinskem vzdušju".
Kamp Medulin je res zelo velik, veliko se dogaja, na samem začetku pa je peščen zaliv.

V kampu Indije in Stoja pa je plaža večinoma skalnata, Stoja sicer ima na začetku na levi strani prodnat zaliv, Indije pa so večinoma skalnate.

Mogoče pri izbiri pomaga kakšen video posnetek narejen lansko leto v vseh teh kampih npr. Kranjski kamp: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=89

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri kamp?
31.5.2010 14:12:08   
felicia
ja sej sem že gledala video posnetke na tej strani, me bolj zanimajo konkretne izkušnje, če jih kdo ima?

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri kamp?
1.6.2010 12:43:51   
voznikvozniku
Saj sem gori napisal konkretno izkušnjo glede plaž, ker pa greste s prikolico, pa ne vem če boste v Kranjskem kampu sploh dobili prosto parcelo, tako da vam glede na željo po peščeni plaži ostane samo še kamp Medulin, ki ima kar veliko sence.

V tem kampu je tudi tako, da je nekaj sanitarij obnovljenih, nekaj pa ne, zato je pri rezervaciji parcele potrebno omeniti, da bi želeli biti bližje tistim prvim.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri kamp?
2.6.2010 18:10:21   
felicia
kako pa je v medulinu kampu glede sanitarij, pa če se da dobit prostor, pa senca. Pa še to ali je glasen kamp ali je bolj umirjen, pa kako je s sprehajališči ali je kakšna urejena potka primerna za voziček?

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri kamp?
3.6.2010 10:34:25   
voznikvozniku
Vse se da dobit, dokler ni zasedeno, morate razumeti, da bi vsi radi imeli parcelo v senci, tik ob plaži, zraven pa še prenovljene sanitarije. Zato boste morali zelo hitro na recepciji narediti rezervacijo parcele. Če je ne boste imeli, boste pač morali vzeti tisto, ki bo na voljo na dan vašega prihoda. Je pa večji del kampa pod borovci in z vseh strani je obdan z morjem, tako da nikoli ne boste več kot 200 -300 metrov od morja.

Kar se tiče sprehajanja, pa je to eden večjih kampov, po katerem so urejene poti. Sem naredil pot iz google eartha, po celotnem kampu je pot dolga kar 3,2 km, tako da mislim, da bo to dovolj za vsakodnevni sprehod user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri kamp?
20.6.2010 17:13:42   
mala maja
mi smo bili zadnji dve leti v kampu Indije in mi je kar hudo ker letos navijajo za drugam. Super miren kamp, vse pri roki, plaža pa tud super.
je pa peščena plaža in miren zalivček. lahko plavate na otok ali pa se plejete s čolničkom, tam je pa mivka. Edino za sprehajat zvečer ni ne vem koliko. V samem kampu dovolj samo drugače pa ne.

< Sporočilo je popravil mala maja -- 20.6.2010 17:22:40 >

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?