|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri od teh treh vozičkov??
21.9.2011 15:21:35   
21mateja21
lepo pozdravljene!
Sem v veliki dilemi in bi vas prosila za mnenja!!
Izbiram med tremi vozički in ne vem za katerega naj se odločim, vakega po svoje hvalijo jaz pa bi rada res realna mnenja, da mi kasneje ne bo žal saj ni tako poceni!
*Mothercare Spin Pram & Pushchair
*joolz
*mutsy


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
21.9.2011 15:58:59   
naja17
Navdušena uporabnica mutsy-a... Imaš tudi temo o mutsyih, boš hitr zbrala zmagovalca user posted image ...

(odgovor članu 21mateja21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
21.9.2011 20:58:28   
naja17
http://www.ringaraja.net/forum/mutsy-vozicki---prevelika-kolesa/m_3260876/tm.htm

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
21.9.2011 22:22:05   
Anonimen
Sama sem sicer (bila) uporabnica mutsy-ja in sem z njim zelo zelo zadovoljna ... sem pa malo obsedena z vozički (tako kot nekateri tipi z avtomobili) tako da sledim novostim itd. Zadnjič sem v trgovini testirala Spina in moram rečt, da me je presenetil ... fajn je izdelan, ta patent za zavrtet sedeža je res super. Potem Joolz je tut super narejen in ima to dobro lastnost (tako kot mutsy 4-rider, slider pa ne), da se športni del zloži skupaj z ogrodjem, kar je redkost pri vozičkih s školjčno obliko sedeža. No tu pa je negativna stran spina in joolza ... pač sama nisem zagovornica teh kalupastih sedežev, se pa vsak odloči kot je njemu prav.
Torej vsem trem vozičkom se vidi, da so v višjem cenovnem razredu, saj so zelo kvalitetno narejeni ... torej ni raznoraznih šklopotajočih zvokov pa plastičnega škripanja, kot pri nekaterih drugih opevanih vozičkih.
Od teh treh ima mutsy (4-rider) najbolj smotan način za nagibanje hrbtišča (sam ko se navadiš ni problema), a se odkupi z ogromno snemljivo nakupovalno košaro, ki jo ostaladva nimata ... tako na hitro user posted image
Aja, pa to je super pri vseh treh, da nanje pašejo ali MC ali Römerjeva lupinica, ki sta najbolje ocenjeni na testih, pa tudi največji sta (vsaj MC), tako da je otroček lahko dolgo v njej.

< Sporočilo je popravil Otika -- 21.9.2011 22:24:09 >

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
24.9.2011 19:35:50   
*Zvončica*
Še ena navdušena uporabnica Mutsyja tukaj. Kupili smo ga za našega prvega user posted image leta 2009, zdaj smo v pričakovanju novega člana, ki se bo ravno tako vozil v njem. Si sploh ne predstavljam da bi kupovala katerega drugega. Voziček je zelo lepo vodljiv, praktičen, ..., sicer pa ti je tako Otika že veliko napisala in na tistem linku od naje se boš tudi zelo dobro "podučila" o vozičku, tako da temu skoraj nimam kaj dodati user posted image .
Skratka želela sem napisati le, da sem super zadovoljna z njim in si ne predstavljam da bi ga menjala...

(odgovor članu 21mateja21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
26.9.2011 22:17:38   
21mateja21
je pa verjetno super na vseh terenih (asfalt, makedam, gozdne poti,....)??

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
26.9.2011 22:27:35   
Anonimen
.

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.9.2011 22:29:44 >

(odgovor članu 21mateja21)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
26.9.2011 22:29:21   
Anonimen
Ja za na kake ekstra koreninaste gozdne poti ni, samo za to boš pomoje težko tak voziček našla user posted image ... na ostalih terenih je pa super ... mi smo enkrat celo na 3/4 poti do Tamarja prišli, potem nas je pa preveč snega ustavilo user posted image . Smo ga pa mi v glavnem po utrjenih makedamskih potek vozili, pa tudi za po trgovinah je fajn, ker ga na mestu obrneš.

(odgovor članu 21mateja21)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
28.9.2011 20:41:47   
21mateja21
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri od teh treh vozičkov??
28.9.2011 20:51:11   
mayci
Meni so zelo všeč Mutsy-ji, pa tudi Mothercare Spin je ful luškan, samo je za bolj mestno vožnjo in le rahlo "peskaste" poti.. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu 21mateja21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?