|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri rižolino
22.11.2006 14:50:45   
*karina*
Mojemu sadjeljubcu bi na vsak način še za večerjo ponudila kaj pa ne gre. Katero firmo rižolina kupujete oziroma katere druge žitno mlečne kaše so všeč "prefinjenim" jedcem za večerjo? Pri nas smo kupili že tri in nobena ni bla ok. Mogoče zato, ker so bile vse take, ki se mešajo z adaptiranim mlekom, ki je bljak??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri rižolino
22.11.2006 15:44:47   
tati2
Tud jaz sem kupla že velik teh kašic in nobene ni hotela ne za večerjo niti za zajtrk. Kupila sem tudi tisto v dm - ju, ki se meša z vodo pa je tud ni marala, sam dve žličke je pojedla pa ni več  odprla ust. Tko da ne vem bom čez kak teden spet probala.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri rižolino
22.11.2006 17:08:24   
Anonimen
Pri nas je najraje  imela Frutolino(meša se z vodo, samo jaz sem ji ga mešala kar z mlekom)

(odgovor članu tati2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri rižolino
22.11.2006 20:17:27   
Katrin
Naša user posted image  ni marala nobenega, ne glede na to, katerega smo kupili.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri rižolino
22.11.2006 21:24:28   
eya
Naš pa je dobro sprejel Milupine riževe kašice, tiste, ki se mešajo z vodo, pa enkrat sem mu ponudila Hippovo (se mi zdiuser posted image ), pa jo je tudi lepo sprejel.

No, vsaj tukaj ni izbirčenuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri rižolino
23.11.2006 7:44:27   
katerina
tudi naš lump je vse kašice, ne glede na firmo, ne glede na okus. kupujem pa tiste, ki se mešajo z vodo.
pri nas ni fora v okusu, ampak v gostoti! je res da čisto vsako kašico, ki mu jo dam, ampak samo če je dovolj redka. pregoste niti pod razno.
zdaj pa ne vem, ali ima to po meni, ali sem ga samo navadila takouser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri rižolino
23.11.2006 8:50:02   
lenika
Naš poje vse, kar mu ponudim.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri rižolino
23.11.2006 15:16:41   
ČebelicaMaja
Moja obožuje Rižolino od Milupe in Milupino kašo jabolko-korenček, bananin gres od Milupe tako tako, ne mara pa sadne kaše (različno sadje) od Milupe in rižolina od Hippa... danes grem pa ravno po Keksolino, pa bomo sprobaluser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri rižolino
23.11.2006 18:17:52   
Barbs
Milupa - čokolada  ali piškotek - ne moreš falituser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri rižolino
23.11.2006 21:09:36   
Enchantress
 REISBREI apfel - birne od Alnature :)

_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri rižolino
23.11.2006 22:17:56   
Mateja82
Pri nas riževe niso šle v promet pa tud zdaj ni preveč navdušena na te kašice. Trenutno je na keksolinu in gisolinu včasih poje celo porcijo včasih pa tud samo tri žličke tako da...user posted image   aja pa poskusli smo že čokolino pa jo je zaprlo tako da tega smo črtali z jedilnika, čeprav ji je bil kar všeč.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri rižolino
24.11.2006 21:24:02   
Vesnika
Naš user posted image pa ima po novem zelo rad Babylove Griess - mlečna kašica iz koruznega zdroba z okusom vanilije user posted image , ki sem jo kupila v dm-u.

Prej pa je jedel od HIPP-a riževe mlečne kašice...


_____________________________

Andražek je pa smeheca pojedel... :)

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri rižolino
25.11.2006 21:09:19   
biba77
Nas ima rad vse po vrsti.
Ampak ne, ce so preredke. Ce zlicko noter stoji, potem je v redu.user posted image

Poskusi mu na zacetku kombinirati rizevo kasico s sadno, potem pa manj in manj sadne, dokler ne bo samo na rizevo navajen?


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Vesnika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri rižolino
25.11.2006 22:39:39   
smeska
A je katera dajala kašice po nuk flaški?? Mi smo navajeni na nuk in ne bi šla na avent. Kakšne cuclje uporabljate, če dobivajo kašice po flaški?

Pa še to,... ne me napadit, vem da mogoče ne bi bilo prav. A je katera kašico, ki se meša z vodo mešala z mlekom. Ne vem, sam men se zdi takole, če najprej narediš kašico in jo poje, potem mu daš pa adaptirano mleko, a ni potem vseeno če mu tisto kašico kar z mlekom zmešeš. Sprašujem zato ker mam škatlo take doma, sej če ne bom pa drugo kupila - tisto, ki se meša z mlekom...


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri rižolino
25.11.2006 23:01:19   
miši
smeška, tut mene enako zanima. Mi smo probali Hippov rižolino iiz Milerja. Za flašo piše prav poseben način priprave, dodal naj bi še laktozo in 2 žlički olja. to se mi zdi mal čudno. Lahko pa pripraviš z vodo ali pa z adaptiranim mlekom (od 2 dalje). no,jaz sem naredila z mlekom pa seveda po flaši ni šlo, sem naredila 3 luknjice pa ni šlo. seveda, zato ker, so luknjice premajhne,širših ne morem naredit,ker je cuc silikonski (edino če bi naredila zarezo pa me je strah,da ne bo ostro)...Imamo pa Aventove. bom morala najprej tapravi cuc najti, menda ima Avent tudi take z zarezo.
moram mal forum prečekirat na to temo...

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri rižolino
26.11.2006 11:19:21   
biba77

Mi sicer kasice od zacetka jemo na zlicko (tudi na skatli obicajno tako pise), pa vseeno... ...moje razmisljanje o tvojem vprasanju:

...a ni potem vseeno če mu tisto kašico kar z mlekom zmešeš?


Ce ni druge razlike, je v tem, da bo malcek dobil manj tekocine in mu bos morala to nadoknadit z pitjem.
Jaz bi zagotovo tudi to kasico porabila do konca...

Sicer pa je marsikatera ze delala kasico, ki se mesa z vodo, z mlekom, pa ni bilo tezav (kolikor sem jaz uspela prebrati tu in tamuser posted image ).

Lp.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri rižolino
26.11.2006 14:58:08   
SRECNA pika
MILUPA mlecne kasice so super - sadna, banana, korenje in jabolko..itd.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri rižolino
2.12.2006 20:59:06   
lolipop
Že od začetka uporabljamo Milupine - riževa, koruzna, sadje, piškotek. Slednjega ima najraje, čeprav ima okus po kartonu.user posted image  V omari ga čaka še polnozrnati.

(odgovor članu SRECNA pika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?