|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero vam je lepše?
26.5.2012 0:30:27   
kati82
Sara (mimogrede, napišite mi, če jih je res že tolk velik, kot mi je soseda rekla, da to ime je pa uiber pogosto, ker jaz namreč poznam samo dve; koliko Sar ve poznate?) ali pa ime Stina (sem že enkrat spraševala za Stino, pa me zanima kako se vam zdi, če primerjamo s Saro).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 6:42:28   
scorpiogirl
Meni je Sara ful lepo ime, pa se mi ne zdi tako pogosto. Delam v vrtcu in mislim, da je v vseh 11 skupinah samo ena Sara, mogoče dve ...
Stina mi pa ni všeč ...

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 11:37:51   
Anonimen
Po podatkih SURSa je bilo ime Sara leta 2010 na 4. mestu (rodilo se jih je 253 s tem imenom). http://www.stat.si/imena.asp
Sicer pa meni lepše kot Stina.

(odgovor članu scorpiogirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 11:54:28   
poli*
Moja punca ima 3 leta in v njeni skupini sta 2 Sari, v drugi skupini (tudi 3- letniki) je pa še ena. V naši skupini kličejo eno Sara "tanova", drugo pa Sara "tastara"- to so si pač otroci izmislili.
Poleg teh treh jih poznam kar še nekaj s tem imenom. Za moje pojme jih je kar veliko.

Stina pa... kaj pa vem, no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 12:11:51   
Anonimen
ko berem tele stevilne teme o pogostosti imen...ne razumem tega, res ne. Ime zaznamuje cloveka, pa ni vazno ce je 100 Sar v enem mestu, vsaka je unikatna in vsaki to ime prinasa nekaj drugega. Vcasih je blo tud ogromno Maj pa Spel pa Peter...no kolk jih je pa zdej? to je pac po generacijah. Sara je lepo, staro ime z zgodovino in lepim pomenom. Ena mojih najboljsih prijateljic je Sara.

Zivim v tujini in kolikokrat sem hvalezna mami, da mi je dala lepo preprosto ime s katerim noben tujec nima tezav...od Kitajcev do Indijcev itd. Je znano ime in mi ni treba vedno crkovat. Gledam na ime, ki je zvocno s priimkom in ki je dovolj preprosto, da clovek nima tezav pri papirologiji itd. Ves kolikokrat srecam ljudi, ki dobijo vizo za vstop v drzavo pa je z napacnim imenom...ker je kaksna crka zamesana. Ne vem, sem pragmatik in gledam na ime kot nekaj kar te spremlja od rojstva do smrti. Glede na to se odlocam...pa ce se mi zdi Stina, Taj, Mai ali karkoli drugega v vseh teh kriterij ok, me prav briga ce je ime pogosto.

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 16:54:27   
Matkurja
Mani je Stina zelo lepo ime. Sara se mi zdi pa prepogosto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 20:27:39   
MioBambino
Sara pomeni princesa, kajne?
Meni je všeč.

Hm, koliko Sar poznam? V ožjem krogu ni nobene, sem pa že slišala, da je kakšna punca Sara.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 20:51:22   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: kati82

Sara (mimogrede, napišite mi, če jih je res že tolk velik, kot mi je soseda rekla, da to ime je pa uiber pogosto, ker jaz namreč poznam samo dve; koliko Sar ve poznate?) ali pa ime Stina (sem že enkrat spraševala za Stino, pa me zanima kako se vam zdi, če primerjamo s Saro).




Čist iskreno, raje Sara kot Stina.
Sara je zelo lepo žensko ime in naj te ne briga koliko jih je. Jaz poznam eno punčko in eno odraslo Saro- obe sta lepotici!!!

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 21:38:33   
aprilčica07
Obe sta mi lepi. Če pa lahko izbiram, bi izbrala Sara.... user posted image Je pa res, da jih je vsaj tle pri nas precej. Jo imamo v sorodstvu, pa soseda je Sara, dve kolegici imata hčerko s tem imenom.. Ampak mene to ni nikoli motilo.. Saj tudi Julija je precej pogosto, pa jo lih tako imamo.. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero vam je lepše?
26.5.2012 23:03:21   
betty.ford
meni je lepše Anastina kot samo Stina.

drugače pa Sara. princeska.


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero vam je lepše?
27.5.2012 10:13:58   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: kati82

Sara (mimogrede, napišite mi, če jih je res že tolk velik, kot mi je soseda rekla, da to ime je pa uiber pogosto, ker jaz namreč poznam samo dve; koliko Sar ve poznate?) ali pa ime Stina (sem že enkrat spraševala za Stino, pa me zanima kako se vam zdi, če primerjamo s Saro).






Se mi zdi,da že tretjič sprašuješ o teh dveh imenihuser posted image Če se ne moreš odločit,pa moža vprašaj katero mu je bolj všeč,ali ti je res naše mnenje tako pomembno,da toliko krat odpiraš isto temo?
Drugače pa,kot sem že dvakrat napisala bom pa še tretjič-odločila bi se za Stino.

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero vam je lepše?
27.5.2012 11:21:33   
cilla
Sej si lahko sama na strani od Statističnega urada pogledaš, kako pogosto ime je Sara:

http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=sara&priimek=&spol=Z

Pa ker ne morem, da ne bi... A ni vseeno, katero ime je komu lepše? A vama bo ime za otroka izbralo ljudstvo al mu ga bosta vidva?

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero vam je lepše?
31.5.2012 15:08:05   
Tippi
Meni ne eno, ne drugo ni všeč. Ampak okusi so različni. Še dobro :)

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero vam je lepše?
6.6.2012 0:06:55   
patricija*
Sara, ampak jih je pa res precej že. Stina mi pa ni tako domače, mogoče če bi se navadla.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero vam je lepše?
11.6.2012 13:31:52   
titi29
Stina user posted image

(odgovor članu patricija*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero vam je lepše?
13.6.2012 17:30:25   
iza.
Sara mi ni kaj preveč všeč, Stina pa kar. Še lepše pa bi mi bilo v različici Kristina.user posted image

(odgovor članu titi29)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero vam je lepše?
21.6.2012 7:27:58   
ruby19
Verjetno Stina, mi je bolj sveže.

(odgovor članu iza.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero vam je lepše?
21.6.2012 11:40:59   
LiliMia
Sarauser posted image Stina je tudi ok, vendar bodo vsi spuščali S, tako da bo itak na koncu Tina!

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?