|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kavbojke
26.2.2008 14:23:09   
tinčica
dons sem si vsa razp... kupla moške kavbojke, ker imam bolj široko rit in ne dobim ženskih kavbojk, pa mislm da niso glih slabe malo mi jih bo svakinja predelala pa bo ok.

a  ma še katera tak problem z ritjo pa boki....da ne dobi hlač

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kavbojke
26.2.2008 14:31:41   
Anonimen
user posted image  super, ampak a nimajo moški običajno bolj male riti? Ne vem no, se mi zdi, da so naše bolj razlezene, ali kaj... Drugače pa imajo normalne kroje, da je pas malce višji v Urku... Katere koli sem gor nataknila so mi lepo stale...

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kavbojke
26.2.2008 14:37:02   
Spark
Drugače pa imajo normalne kroje, da je pas malce višji v Urku... Katere koli sem gor nataknila so mi lepo stale...
 

Jaz sem zadnjič dobila ene v Marks and Spencerju kavbojke zame. Pa še to so bile ene in edine od tega modela. Meni so skoraj fantastično stale, postavo imam pa katastrofalno, velika rit, debele noge, skraka povsod me je preveč.
Moram še malo iti pogledat če so še kake nove dobili, da imam vsaj za zamenjat kabojke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kavbojke
26.2.2008 14:44:18   
tinčica
ma jaz imam postavo za kozlat še preden sem rodila sem imela 10kg manj pa sem vedno mogla kupovat velke cifre pa mi ni noben verjel da imam tok št.....
ma imam boke pa rit k od banke vogal...

drugač sem pa kupla od tom tailorja pa so kr kul pa mal jih bom strgala da bojo šmensi fensiuser posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kavbojke
26.2.2008 15:01:33   
Anonimen
Jaz mam ravno kontra problem. Noge in rit suhe, trebuh kot da bi bila user posted image . Kar mi je prav v trebuhu, so mi hlačnice tako velike, da bi lahko dala obe nogi v eno. Kar mi je pa prav v noge, pa niti slučajno ne morem zapet.

Tako, da ne se sekirat - vsi mamo probleme.user posted image

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kavbojke
26.2.2008 18:09:38   
*jasminika*
ja..komaj si kupim kakšne hlače....user posted image vse mi je veliko...imam resne probleme ko si kupujem hlače,za ****.ko su mi v bokih dobre so mi po dolžini prekratke...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kavbojke
26.2.2008 21:27:58   
lelaval
Mah - nisi edina. Jaz imam v vseh kavbojkah tako "čudno" rit user posted image  - pa preveliko itak user posted image . Hlače pa so mi vse predolge, ker sem štoplček. Včasih si kar otroško (oz. najstniško številko kupim user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kavbojke
26.2.2008 21:39:09   
Eillish
Se strinjam s predhodnicama-največ sreče sem imela s kavbojkami Urko ali Tom Tailor (se mi zdi, da model Alexa???). Pa nikakor ne na korenček! in morajo biti temne barve. srečno pri iskanju!

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kavbojke
27.2.2008 9:45:36   
Nyah*
Tudi jaz sem kot bunkica, pa sem dobila ful dobre kavboje URKO, pa Tom Tailor zametke in kavbojkeuser posted image user posted image user posted image . Nekaj v outletu v LJ (od TT), dovolj visok pas, ne prevec raven kroj, malo temnejse,...., Urko je pa v MC v Kranju, pa se nekaj trgovin jih prodaja, so pa zakonuser posted image user posted image .

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kavbojke
27.2.2008 10:49:12   
Pikec
Marks jih ma res dobre v vseh možnih variantah sem ravno v nedeljo gledela. Clo velika rit varianta hshort pa long verzijo - za debelorite palče in debelorite gazele - pa low cut verzijo za debelorite... svašta. Je videt da majo angleži že mal problemov... user posted image . Jst pa tudi.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kavbojke
27.2.2008 10:52:23   
natasarobi
Ja, kupovanje kavbojk - pravi mali projekt.

Razlika ozek pas, boki/stegna - dve številki. Če gredo hlače čez stegna, mi v pasu vse visi.

Zaenkrat sem našla rešitev v modelu Yessica, prodaja C&A - kot ulite.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kavbojke
27.2.2008 10:54:48   
natasarobi
Pa nikakor ne na korenček! in morajo biti temne barve. srečno pri iskanju!
Pa nikakor ne na korenček! in morajo biti temne barve. srečno pri iskanju!


Sem gledala enkrat Oprah - hlače na korenček baje niso za nobeno postavo - ne za suho in ne debelo. Če moraš imeti korenček model je to kazen. Takrat sem vse zmetala stran, prej sem se pogledalo v ogledalo in je bilo res čudno.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kavbojke
27.2.2008 10:59:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Ja, kupovanje kavbojk - pravi mali projekt.

Razlika ozek pas, boki/stegna - dve številki. Če gredo hlače čez stegna, mi v pasu vse visi.

Zaenkrat sem našla rešitev v modelu Yessica, prodaja C&A - kot ulite.


Potem bi ti bile najbrž tudi tiste iz Vögele prav. Ker jaz imam isti problem in so mi res kot ulite. Sploh nisem mogla verjet, da končno lahko ene kavbojke kupim.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kavbojke
27.2.2008 11:07:31   
natasarobi
Splišni - no fajn, da si mi sporočila.THX

V Vogele sem že večkrat kupovala v Avstriji, sam kavbojk oz. hlač nikoli. Oziroma sem en kostim probavala pa mi ni bil ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?