|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj kupiti voziček
7.1.2011 14:19:55   
UOBERC
kdaj naj bi se oz. kdaj ste ve kupile voziček? Jaz bi ga že kr zdaj. ( sem v 16 t) A je to full prekmalu?user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 14:21:07   
tix
he he :-) kakor hočeš :) jaz sem ga 3m prej, moja kolegica ga je celo preden je zanosilauser posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 14:33:39   
honey*
Kupila sva ga ko sem bila v 7. mesecu... Zato ker je bila ravno akcija. Drugače bi še kak mesec počakala- samo prah se nabira.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 15:04:16   
naja17
Vsaj morfologijo počakaj... Je ravno kolegica imela slabo izkušnjo, pa nočem strašit, samo pol še bolj boli...

Jaz z naslednjim tednom vstopam v 8.mesec in grem po voz, pa še to zato, ker je na zalogi in ne upam čakat, ker če bi ga naročila, bi se pa znal narest, da pride dete prej....

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 15:49:27   
majcci
Midva sva voziček tudi nabavila šele kakšen mesec pred PDP-jem. Voziček sva sicer imela že prej nagledan, tako da če bi bila kakšna akcija, bi ga kupila prej (pa žal ni bila user posted image ). Ga pa ne bi kupila tako na začetku - tam po 6. mesecu se mi zdi bolj ok.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 19:26:58   
K_a_t_i
Če je tak, da je na zalogi, čim kasneje - bo dlje v garanciji. Če ga pa nimajo, potem pa glede na dobavni rok (Mutsy recimo se čaka 3 mesece).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 19:29:14   
lananai
Če je akcija, ga kupi. Če ni, potem brezveze. Počakaj, bo dalj časa v garanciji in mogoče bo še kakšna akcija...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 22:03:33   
bskrle
Za našo četrto smo ga kupili kak teden po rojstvu, drugalče pa v 7.mesecu za prvo.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj kupiti voziček
7.1.2011 23:41:05   
Anonimen
Tako kot ti je že ena napisala ... čim kasneje, ker potem je dlje časa v garanciji ... no v bistvu je isto časa v garanciji, samo če voziček pol leta stoji v sobi in ga enkrat na teden malo po stanovanju zapelješ itak nima kaj narobe bit z njim ... prave napake se pojavijo šele ob redni uporabi.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj kupiti voziček
8.1.2011 12:10:32   
UOBERC
hvala punce za odgovore!
Sej problem je to, ker kolebam med novim in rabljenim! Rabljeni na bolhi hitr grejo, tisti k so mi všeč za novega pa itak ni panike, ja! Čim kasneje! Ker šparav mi ga pa nobeden ne bo še dva al pa tri mesece, pol se pa še lahko  premislim! ma kva pa vem???user posted image bomo že

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj kupiti voziček
8.1.2011 15:37:23   
nananaja
prvič smo uporabljali od sestre voziček, pri drugi smo ga rezervirali dan pred porodom, dan po porodu pa ga je mož šel kupit, je pa res, da sem pet dni pred porodom (ki je bil 14 pred rokom) diplomirala in sem se po službi ukvarjala z diplomo in starejšo hčerko.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj kupiti voziček
13.1.2011 17:16:13   
Urša
Čimprej! user posted image user posted image user posted image  Jaz si nisem upala prej in sem šla v nabavo šele konec 8. meseca, zdaj pa imam-čakalna doba 3 mesece!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj kupiti voziček
13.1.2011 17:24:52   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Čimprej! user posted image user posted image user posted image  Jaz si nisem upala prej in sem šla v nabavo šele konec 8. meseca, zdaj pa imam-čakalna doba 3 mesece!!! user posted image user posted image user posted image


uu tole je pa res smola... jz sem si ga šla iskat ko sem bla 4 mesece noseča...

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj kupiti voziček
24.1.2011 22:46:06   
spalka
Zdravo,

jaz sem v 7 mesecu, tako da počasi začenjava pregledovati ponudbo pa me samo zanima če ima katera kaj izkušenj z rabljenimi vozički iz Bolhe, ali je bolje da novega kupim, sicer sem videla tudi neke nove ugodne na Bolhi od firme izacco, če ima katera kaj več izkušenj z njimi?
Te "high class" znamke peg perego,Quinny itd. so čist preveč za naju.

L.p katja

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj kupiti voziček
25.1.2011 4:09:38   
naja17
Osebno sicer nimam izkušenj, ampak jih kar nekaj kupi prek bolhe, zakaj pa ne... Tud tule na RR se najdejo mamice, ki prodajajo in se zmeniš, pa maš lohka 1000 x lepši voz koy quinny (brez zamere uporabnicam)...

(odgovor članu spalka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj kupiti voziček
25.1.2011 8:22:16   
naja17
No, tule imaš še nekaj kompletov kar ugodno: http://www.sb-poceni.si/

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj kupiti voziček
27.1.2011 16:18:42   
marjetica8
Jst vozička ne bi kupovala rabljenga...marelo že, ma ne tega ta prvega...sploh če nameravaš še met otroke. Mi smo kupili sicer novega, ampak enega v akciji, ki je bil zadnji v prodaji in takih modelov sploh niso več izdelovali. In zgodilo se je da nismo dobili rezervnih kosov, da se je skoz neki kvarlo...pa še ugotovili smo da je totalno neprimeren za teren ki ga imamo za sprehode tu okoli. Tako smo morali it v nakup novega, ko je imel mali že skoraj 6 mesecev. Ne vem no...ma po mojih izkušnjah, (sploh če misliš veliko hodit ven z otrokom in živiš na ne preveč asvaltnih terenih), se splača voziček kupit ornk pa pol za več časa...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj kupiti voziček
28.1.2011 10:23:07   
spalka
Tudi midva si ne upava rabnjenega kupit, sploh ker imamo teren dokaj zahteven, je še veliko makedamskih poti. Sva se odločila za IZACCO zaradi velikih koles, upam da nam bo dobro služil user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj kupiti voziček
28.1.2011 14:31:00   
Luns
Jaz sem kupila rabljenega quinnyja prek bolhe in je preživel dva otroka pa ga nismo šparali smo vozili po precej zahtevnih terenih. Tako da da se ne splača kupiti rabljenga vozička se jaz ne bi strinjala, marsikaj se prodaja praktično novo.

(odgovor članu spalka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj kupiti voziček
12.2.2011 17:00:26   
ksenjaka
Se strinjam z Luns... jaz sem na bolhi kupila skoraj novega quenny speedija in ga potem celo minimalno dražje prodala :))

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj kupiti voziček
13.2.2011 20:25:46   
spalka
No smo ga dobili izacco z3 z malce zamude vendar sva z možem zelo zadovoljna. Upam da bo zdržal več kot samo enega otroka user posted image
http://www.pocenivozicki.si/


(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj kupiti voziček
19.3.2011 13:50:41   
polonca2011
Živjo,

tudi midva sva na bolhi zasledila Izacco vozičke, model z5 nama je bil še najblj všeč, vendar sva malce slabe volje ker malo zamujajo z dobavo,,,,upam da ne rodimo že prej!! user posted image

(odgovor članu spalka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj kupiti voziček
21.3.2011 12:48:13   
barni
Jaz sem si rekla, da ga bom kupila nekje proti koncu 6. meseca ali v 7. mesecu.

Pa sem ga vidla na bolhi in sem ga kar kupila. Ker je tak, kot sem ga hotela, ok, barva ni ravno moja izbira, samo če gledam funkcionalnost in ceno je to vrhunski nakup. Voziček je skoraj nov, zelo malo rabljen. Za novega bi v tujini dala nekje med 570-600 eur, v SLO celo preko 700 EUR, na bolhi pa je bil 250 EUR.

Tako da mislim, da je tudi na bolhi kaj uporabnega. Mi je pa bilo malo smotano, ker sem ga kupila tako zgodaj, samo to kar sem jaz želela od vozka je zelo težko dobiti v rabljeni izvedbi.

(odgovor članu polonca2011)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj kupiti voziček
21.3.2011 20:42:40   
TinkiBinki
Jaz sem ga 2 meseca pred porodom. Res je, kasneje ko ga kupiš, dlje imaš garancijo (če kupuješ novega). Poznam pa tudi take, ki so imele že voziček in vse, pa so prišle domov brez otroka, zato lepo poskrbi za svoje počutje in vse ostalo pride ob svojem času.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj kupiti voziček
22.3.2011 8:52:44   
dreamhorse
Jaz sem ga 3 mesece pred porodom, bi ga še kasneje, pa je bila takrat slučajno akcija.
Sem imela nagledanega in sem skos spremljala akcije.
V 16 tednu se mi zdi res še prekmalu, razen če je res potem čakala doba dolga.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?