|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj in kakšne ribe
1.6.2008 23:31:47   
sanci
Zanima me, kdaj ste prvič dale vašim bebam ribe za jest in katere?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 7:11:04   
mateyka
7. mesec, losos - vse bp.

v glavnem lahko jejo bele ribe.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 7:44:44   
Naja30
Okoli 10m, osliča.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 8:29:59   
kristinaj
okoli 8m - list, se ga je tolk najedla, da je skoraj počila.....


za začetek daj belo ribo, nato modro....

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 10:02:40   
Anonimen
Malo pred 8.mesecem. Dala pa sem mu postrv. Drugih rib še ni jedel.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 10:19:20   
Anonimen
7. mesec, losos - vse bp.

v glavnem lahko jejo bele ribe.


A lososa misliš, da bi lahko?... Naša ga obožuje. Sam smo sedaj nehali z ribami (lososom), ker je dobila vmes urtikarijo (na vse teste negativna), tako, da me malce begajo te ribe...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 12:17:35   
POLAND
Moj je star 8mesecev in ko me je v RA vprašala kaj jema sem ji omenila tudi ribe pa je pediatrinja skor iz stola padala,da to pa ne gre,da se jih ne je pred  1letom,sploh pa ne morskih,da to ja tako poudarjajo,da že ptički čivkajo-drugič bom rajš tih.Naš jih ima rad in tud težav ni blo nobenih,tako da bova ribe jedla še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 13:14:25   
Anonimen
Mah ne vem user posted image .  Mi, lahko rečem kar pazimo s to prehrano, samo imam občutek, da se malce pretirava z vsem skupaj. Predvsem imam pomisleke, koliko "ujčkat" otroke, ki bodo šli z 11 meseci v vrtec. Do vrtca pazimo 100/h, nič jajc, nič KM, nič glutena, nič tega mesa, nič onega mesa, nič rib, nič na olju, ne na maslu... OK -  potem pa šok prvi dan v vrtcu 8 jaslih): Z: kruh, rezina tirolske, 1 vložena kumarica, čaj M: sadje; K: goveja juha s cmočki, puran v omaki, pire krompir, zelena solata; Jogurt, žemljica... No prijateljičina hči je pri 11-ih mesecih prvi dan v jaslih za malico dobila krof, polnjen z vanilijevo kremo in oblit s čokolado... Takšen preskok iz enega v drugo tudi ne vem, če je ravno prijazen otrokovem želodčku.
Predvidevam, da skandinavci pričnejo z ribami zelo zgodaj, pred 1 letom - tako kot italijani s paradižnikom. Ko smo bile z malo zaradi urtike na argelološki pediatriji sem se kar dosti pogovarjala z zdravnicami ter sestrami  in niso ravno tako proti določeni hrani, da bi moral človek, zaradi tega "padati dol s stola".  Pri nas imamo pediatra enega za obe hčeri, sestri sta pa drugi. Se spomnim, da je bilo pri sestrah pri starejši pol manj prepovedanih živil kot sedaj pri mlajši. Pediater pa vedno nekak začne pri vsaki stvari takole: "Stvari se spreminjajo, danes pravijo da je to boljše, jutri prinesejo zopet nekaj drugega, potem spet priporočajo prvo - starši ste zato, da imate občutek in tega se morate držat, mi vas lahko samo malce usmerjamo, ali pa zmedemo user posted image !" Skratka naša starejša je jedla ribe od 8. meseca dalje in še danes jih je vsaj 2x na teden, mlajša bi jih pojedla še pa še, pa ji seveda sedaj to še "odtegujemo".

(odgovor članu POLAND)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 14:00:07   
Solero
8 mesecev, jedli smo soma (za to ribo sem se odločila po predlogu ribiča, ki mi je povedal, da te ribe vozijo jaslim in vrtcem).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 14:58:33   
mateyka
A lososa misliš, da bi lahko?...


jah, na švedskem jih uvajajo kot ene prvih rib. in uvajajo ribe ob približno istem času kot piščanca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 15:09:52   
sandra85
pri 8m- morskega lista

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj in kakšne ribe
2.6.2008 15:32:53   
sanci
hvala, bom poskusili, pa kaj javim.čao

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?