|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj kahlica?
20.8.2004 22:41:33   
malena24
Hcerka je bila junija stara dve leti in zaceli smo z kahlico. Prvo tako, da sem jo pac posadila na kahlico, malo je gori sedela, vmes sma risale, brale knjigice ipd. Enkrat se ji je posrecilo, da je kakala, enkrat pa MALO lulala. Sicer dobro ve, kdaj bo lulala in kdaj kakala, ampak noce it na kahlico. Te dneve, ko je tako vroce, jo imam samo v majcki, brez plenicke, in ko rece 'lulat' jo hocem dat sedet na kahlico - pa se razjoce. Kako naprej???:zmeden::zmeden:
LP, :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj kahlica?
20.8.2004 22:43:26   
malena24
hja, pozabila napisat - ko se razjoce, ji potem dam plenicko, in takoj je vse ok.... Kaj delam narobe???
Sem prepozna? prehitra? S kolkimi leti so pa vasi otroci zaceli hodit na kahlo??
LP, :sloncek:

(odgovor članu malena24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj kahlica?
23.8.2004 7:55:18   
Erdbeere
moja hčerkica je prav tako junija dopolnila 2 leti........moja tudi sploh ni hotela na kahlico lulat in potem sem jo da naj gre travco zalit....potem je nekaj časa lulala na travico nakar sem jo pa da je ze velika punca pa sem jo kar lepo na tavelik wc dala in zdej je ze 3 tedne suha podnevi :), ponoči ma pa še pleničko

(odgovor članu malena24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj kahlica?
23.8.2004 19:11:19   
Anonimen
:sloncek::sloncek:Pa res poskusi z velikim wc,kupi tisto deskico ki pomajnša odprtino Wc drži jo poskusit ni greh,nič silit.:duda::duda:

(odgovor članu malena24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj kahlica?
23.8.2004 20:46:28   
Anonimen
Baje obstaja ena knjiga o tem, kako otroka navaditi na kahlico. Sem jo zadnjič tudi v knjižnici videla.
Poskusi se pozanimati.

(odgovor članu malena24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj kahlica?
23.8.2004 21:14:48   
malena24
oh, vasi so pa super :bravo:
saj bo tudi moji potegnilo, sicer je nikam ne priganjam, saj se imava cas, bi pa prosila za naslov tiste knjige, ce bi se dalo - da jo lahko grem v knjiznico iskat!
LP, :sloncek:

(odgovor članu malena24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj kahlica?
24.8.2004 14:50:58   
TanjaS
Tudi moja mala ni nikoli marala kahlice in je nismo silili. Je pa zato navdušena nad pravim Wc jem (seveda z nastavkom) in ga pridno uporblja - tako kot mami in oči (no, podobno kot oči):hudicek:

(odgovor članu malena24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj kahlica?
24.8.2004 15:11:21   
Anonimen
No, če naslova ne ve nobena na pamet, bom naslednič, ko bom v knjižnici, pogledala in napisala.

(odgovor članu malena24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj kahlica?
24.8.2004 18:48:34   
malena24
Hvala!
LP, :sloncek:

(odgovor članu malena24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj kahlica?
24.8.2004 19:09:15   
Anonimen
Sem pogledala kar na COBISS.
Gilbert Jane M.: Navajanje na kahlico. Za lažji prehod od pleničk do školjke. Didakta, 2003. Radovljica.

Našla sem še eno pravljico na temo "kahla":
Aline de Petigny: Matevžu je uspelo. O zajčku, ki je dobil kahlico. Mladinska knjiga, 2004. Ljubljana.

Nisem pa pregledala ne ene ne druge, tako da kvalitete ne poznam. Če jih boš pregledala, sporoči, da bomo vedele tudi ostale.

(odgovor članu malena24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj kahlica?
4.11.2004 14:15:35   
Abby
Moja je pri 2 in pol še tako v pleničkah, da se kar kadi. Pa se nič ne vznemirjam. Me je odvajanje od dojenja, ki je potekalo tako zlahka, kot si nisem drznila niti upati, navdalo s takšnim optimizmom, da sem prepričana, da tudi s kahlo ne bo težav, ko bo pravi čas.

(odgovor članu malena24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?