|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj menstruacija
24.10.2008 7:56:19   
maxi133
oj!
zanima me kdaj ste dobile prvo menstruacijo po porodu? Jst sem že 6 mesecev po, pa še vedno nič. A je to normalno? Aja, še vedno dojim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj menstruacija
24.10.2008 7:59:52   
Splet.Ka
Jaz sem rodila konec julija, prvo M sem dobila konec maja naslednjega leta. Ker sem dojila vse skupaj dobri dve leti, sem imela tudi M tako na vsake par mesecev.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj menstruacija
24.10.2008 8:32:42   
dream3
Jaz se rodila decemra lani, še vedno jo dojim 2-3x na dan, menstruacije še nimam.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj menstruacija
24.10.2008 8:43:16   
anckabancka
Jaz sem jo prvič dobila 6 mesecev, drugič pa 8 mesecev po porodu. Ponavadi, ko sva se začela manj dojiti in jesti več goste hrane.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu dream3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj menstruacija
24.10.2008 9:22:25   
Anonimen
Čišča je bla 6 tednov, takoj nato že ovulacija, čez 14 dni pa že user posted image . Kljub polnemu dojenju.In je redna na 28 dni.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj menstruacija
24.10.2008 23:50:28   
wing
11m po porodu, pa še vedno ni M. Dojenje še 3-max 4x dnevno. Me že malo skrbi, ker se zdi čudno tudi moji G, saj sem imela pred kratkim en pregled za Pap in Hpv, pa je rekla da imam ravno ovulacijo, ampak od tega je že skoraj 3tedne, od M pa ne duha ne sluha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj menstruacija
26.10.2008 10:11:57   
koala
Jaz sem jo kljub polnemu dojenju dobila točno štiri mesece po porodu. Ja pa čisto ok, če je po šestih še nimaš. Moja prijateljica jo je dobila na sinov prvi rojstni dan.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj menstruacija
26.10.2008 16:12:00   
botrca
Jaz sem jo dobila točno po enem letu od zanositve in 2 meseca po porodu.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj menstruacija
27.10.2008 9:52:11   
misar
8 mesecev po porodu prva...na drugo še čakam user posted image ...še vedno se dojimo

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj menstruacija
27.10.2008 10:36:42   
poka1
Jaz pa sem prej zanosila kot  pa jo dobila user posted image user posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj menstruacija
27.10.2008 16:38:15   
Netopirčy81
Tudi jaz sem jo dobila 6. mescev po porodu. Sva se polno dojile, malo že dodajali.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj menstruacija
29.10.2008 22:44:31   
Zofy
4m in pol po porodu, ko sem še polno dojila. Kot da tetka ni mogla še malo počakatuser posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj menstruacija
30.10.2008 12:01:04   
papica2
Točno 14 dni po prenehanju dojenja user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj menstruacija
31.10.2008 22:47:10   
Pandica
Jaz sem že skoraj 13 mesecev po porodu, še vedno dojim, menstruacije pa še tut vedno nimam user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu papica2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj menstruacija
4.11.2008 19:56:00   
april09
15m po porodu je prisla prva... za dojece mamice je normalno tud 2 leti in vec...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj menstruacija
5.11.2008 8:27:14   
Anonimen
rodila julija 2007, menstro pričakujem enkrat leta 2010user posted image user posted image - morm še rodit prejuser posted image

(odgovor članu april09)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj menstruacija
5.11.2008 15:27:52   
palas
Po devetih mesecih. Takoj ko sem prenehala dojiti (no ne čisto, dojim še občasno zvečer) je prišla tetka user posted image

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj menstruacija
15.11.2008 21:55:51   
bernip
oj mamice
tud jz mam problem in sicer ko je bil moj sonček star 7mescu pa pol sem dobila muser posted image  zdej jo pa spet niuser posted image  tko da sem mal v skrbeh da nisem slučajno user posted image  je pa res da sem zdej spet začela večkrat na dan  dojit ker prej sem sam zvečer. če ima katera izskušne s tem prosim za informacije.

testa pa ne upam it nardit ker me je strah

_____________________________

berni

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj menstruacija
17.11.2008 14:25:35   
srki
7 tednov po porudu. Čišča je trajala ene 3,5 tedna, bistveno manj kot pri prvem porodu. V 7 tednu pa M. Vsaj mislim ,da je bila, možno je. Možno pa tudi, da je bilo še malo čišče, ker pravijo, da jo je lahko že konec, pa se zaradi povečanega napora ali aktivnosti zopet pojavi. Ni bila to čista kri, ampak bolj rjavkast izcedek. Tako da še zdaj ne vem, kaj je bilo. Dr. je pa rekel, da je možno, da je bila že M. Druge zaenkrat še nisem dobila, tako da bomo videli, kaj bo.

(odgovor članu bernip)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj menstruacija
17.11.2008 21:10:38   
Andromeda
Čišča je trajala 4 tedne, M pa sem dobila v soboto, malo manj kot 6 tednov po porodu (in na žalost ne doijm).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj menstruacija
18.11.2008 11:40:28   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: bernip

oj mamice
tud jz mam problem in sicer ko je bil moj sonček star 7mescu pa pol sem dobila muser posted image  zdej jo pa spet niuser posted image  tko da sem mal v skrbeh da nisem slučajno user posted image  je pa res da sem zdej spet začela večkrat na dan  dojit ker prej sem sam zvečer. če ima katera izskušne s tem prosim za informacije.

testa pa ne upam it nardit ker me je strah


če te je strah naredit test pol boš pa sigurno izvedela čez devet mesecev, tko, da predlagam, da počakaš user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu bernip)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj menstruacija
19.11.2008 15:55:32   
bernip
user posted image skačem od veselja naredila sm test in nisem noseča

_____________________________

berni

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj menstruacija
19.11.2008 21:00:44   
_andreja_
18 mesecev po porodu je še vedno nisem imela, in sem šla k gin. da mi je dala dabroston da se mi je pojavila in tudi zanosila sem takoj po njej... tko da imela sem samo eno... pa še ta je bila umetna... če ne bi hotela imeti še enega dojenčka bi verjetno bila še veno brez... je pa res da dve leti po porodu če vsaj pol leta dojiš in je nimaš ni nič čudnega...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu bernip)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj menstruacija
20.11.2008 12:24:27   
D.anna 76
Vse to je normalno. Lahko pride po 2 mesecih po porodu, lahko pa po 1 letu; pa četudi dojiš.

Jaz sem jo kljub polnemu dojenju dobila točno 2 meseca po porodu in je od takrat redna na 26 dni.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj menstruacija
20.11.2008 12:32:10   
mamabranka
Čist različno pride. ampak pazite se, da vas ne preseneti drugauser posted image , prijateljica ima med prvim in drugim user posted image  razlike samo 10 mesecev.

_____________________________

Našemu Razgrajaču Eneju, se je na Miklavževo pridružil še en razgrajaček Vid.

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?