|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj na smučke?
29.12.2012 9:49:31   
tinkara82
imam sina ki bo februarja star 2 leti in me zanima ali ga lahhko dam že mal na smučke ali je za počakat drugo sezono.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj na smučke?
29.12.2012 9:52:52   
Stanislava_
Meni se zdi premajhen.

(odgovor članu tinkara82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj na smučke?
29.12.2012 23:46:36   
ronja
Meni tudi. Naj se najprej nauči dobro hodit, tečt, skakat, padat... Zadnjič sem brala članek od neke difovke, da starši dostikrat prehitro dajejo na drsalke/smučke... ko otrok še niti ni dobro osvojil osnovnega gibanja.
Ne da bi mu zdaj bilo kaj ful hudega, če da daš na smučke in ga vlečeš sem pa tja, samo da bi pa kaj od tega imel, pa tudi dvomim. Pancerji niso glih luštno obuvalo, sam se ne bo mogel premikat, kar dvoletniki ful radi delajo,... po moje je boljše, če se gresta skup sankat, bo bolj užival:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj na smučke?
4.1.2013 8:25:38   
jakobinka
Tudi sama imam dvoletnika in se mi zdi absolutno premajhen za na smuči pa tudi za na drsalke.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj na smučke?
4.1.2013 10:01:50   
Hope2
Eni šele pri 1,5 letu shodijo in so precej okorni pri hoji pri 2 letih, si sploh ne predstavljam 2 letnika na smučah, niti za zabavo ne.
Našega smo dali na smuče pri 4 letih. Pa je motorično precej bolj napreden od nekaterih vrstnikov, tudi shodil je pri 9 mesecih. Pri 2 letih ni šans za smučke, takrat je sicer naš že nekaj mesecev obvladal svojga poganjalca, imel ravnotežje, super gibanje ampak na smučah si ga nisem predstavljala. Pri 3 letih že, če ima otrok željo. POznam eno punco, ki je pri 3 letih prvič stopila na smučke in dala en mini tečajček skozi. Ta mala razturauser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.1.2013 10:02:51 >

(odgovor članu jakobinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj na smučke?
7.7.2014 16:23:09   
majkeljanuar
Kot se spomnim, so moji otroci imeli v vrcu zimovanje in tam so se naučili smučati. Bili so stari 5 - 6 let in zato tudi menim, da so takrat primerni za na smučke. Vsaj hodit se morejo naučiti prej. Prej pa sanke :D

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj na smučke?
7.7.2014 18:55:35   
josephine27
V našem vrtcu so imeli pozimi obešen plakat za šolo smučanja. Nekako takole je pisalo 2-3 leta prvi koraki na snegu 4-6 let mini šola smučanja, Mi sicer ne smučamo. Jaz nikoli nisem mož je v mladih letih potem pa ne več. Če hodi vsa družina smučat potem mi je nekako normalno, da otroka že kaj hitro na smuči postaviš, drugače se mi pa ne zdi smiselno. Je veliko drugih oblik gibanja.

_____________________________



(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj na smučke?
10.7.2014 16:55:13   
majkeljanuar
V našem vrtcu so imeli pozimi obešen plakat za šolo smučanja. Nekako takole je pisalo 2-3 leta prvi koraki na snegu 4-6 let mini šola smučanja, Mi sicer ne smučamo. Jaz nikoli nisem mož je v mladih letih potem pa ne več. Če hodi vsa družina smučat potem mi je nekako normalno, da otroka že kaj hitro na smuči postaviš, drugače se mi pa ne zdi smiselno. Je veliko drugih oblik gibanja.


Popolnoma res... meni se še 4-6 zdi malo premajhna starost. 7+ se mi zdi čisto normalno :)

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj na smučke?
10.11.2014 10:10:53   
mamiana
Jaz bi ga dala pri najmanj treh. Takrat so že kar suvereni v hoji :)

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj na smučke?
10.11.2014 13:40:02   
janaž
hej,
mi pa smo našega postavili na smučke že pri 2letih in 3 mesecih. Najprej čisto malo, samo, da se je navadil občutka, ker je pač to na ogah vse zelo težko. Sem se mal igrala z njim, ga vlekla po dvorišču. No na koncu sezone 2,5 let je že sam smučal tam, kjer so imeli tekoči trak za malčke. Lansko leto pri 3,5letih pa je že smučal na korgcih po več smučiščih.
Zdaj mislim, da če je tamali motorično ok (se ni ravno naučil hodit) in če vidva dosti smučata, ga lahko pritegne in mu bo ok, samo nič siliti. Pa če se odločite mu kupite taprave smučke ne tistih plastičnih, ker je nestabilno in nikamor ne gre.

(odgovor članu tinkara82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj na smučke?
14.11.2014 13:03:23   
Balerina
No naša tavečja je bila stara 2,5 let ko smo jo prvič dali na smuče je bilo pa res to bolj igranje kot karkoli drugega. no. 2 je bil pa star skoraj 3 leta, je zimski, pri 2h letih mi je bil če malo majhen za na smuče. Ne vem mislim da tisto leto niti nismo šli smučat ali kako. no najmlajši pa bo star 3,5 let. Spet taka Zima da je za sabo potegnilo da niti ni bilo prilike. Če bi šli vsi skupaj nekaj na sneg bi sigurno hotel poskusiti. Tako pa smo imeli čez zimo toliko drugega da smo šli ene parkrat samo z večjima dvema, da smo se malo nasmučali skupaj.
Ma ne vem res odvisno od otroka in tudi od staršev koliko uživajo v tem.
Moraš pa vedeti da tudi če greste smučat to ni neko smučanje to je bolj igra na snegu. 15 min s smučmi potem pa sanke, pa trak,... Tako kot pri ostalih igrah

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj na smučke?
23.10.2016 21:47:52   
spela1975
Smučarski tečaj za najmlajše otroke v Impulz sportu.
Vrhunski tečaji smučanja, organizacija in vse kar spada zraven. Imajo tudi svojo maskoto ki še dodatno popestri program
Pri najmlajših tečajnikih so prisotne vzgojiteljice...
Že več let zaupam otroka njim, prav tako tudi sodelavka.
Impulz sport
http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/
http://impulzsport.si/smucanje-in-deskanje/tecaji/vrtec-na-snegu/

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?