|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:21:08   
alenkica
Joj, me kar malo panika grabi, ko mi je G. povedal, da se otrok še ni obrnil, pa sem že v 22.tednu. Je reku, da če se ne bo kmalu obrnil, bo potreben CR. Mene pa malo skrbi, oziroma bi raje rodila po naravni poti.

A je mogoče, da bi jaz kako vplivala na to da bi se otrok obrnil?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:23:10   
urška
po moje maš še čas, men so rekl da narobe pbrnjen otroček še ne pomen CR. se je pa moji prijateljici obrnu prb. 10 dni pred porodom - tko da maš še čas

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:28:15   
NinaŠ
Anže se je obrnil v 36. tednu, tako da brez panike, tvoj ima tud še ogromno časa.
Sedaj sem v 31. oz. začetek 32. tedna, pa tud še leži prečno, ampak me še nihče ne "straši" s carskim rezom, pa tud sama vem, da je še čas.
Carski rez pa se itak opravlja v skrajni sili, otrok se lahko "normalno" rodi tud z ritko naprej.

LP

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:29:37   
Jančika_
Moj Vasja na UZ okoli 20. tedna še ni bil obrnjen navzdol, tam v 30. tednu pa že. Brezveze se je sekirat tam nekje pred 35. tednom. Mislim, da te je tvoj G prehitro prestrašil.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:36:04   
PiaM
Moja Pia se je obrnila v 33.tednu.Ne skrbi, še je čas.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:44:42   
Urša
Po "pravilih" naj se bi obrnil šele okrog 32. tedna in potem v tej pozi tudi ostal do konca. Seveda se pri nekaterih obrne prej, pri drugih pa spet kasneje.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 13:50:37   
kofetek2010
moja je bila že v 16 tednu obrnena na glavo pa tud v 20, 22 in je sedaj, v 26 tednu, še vedno - upam, da tako tud ostane

kako je bilo prvič, pa sem že pozabila

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
4.9.2005 21:44:32   
Katja6
No moja bebica je bila v 35. tednu še kar na rito. Sedaj teden dni kasneje, se mi zdi, da še kar čutim brce nekje spodaj. Pa kaj bi se sekirala preden se karkoli začne.

Tud pri prvi so me do konca strašil, da je narobe obrnjena, pa sem bla kar "flegma" kar bo pa bo in se je vse obrnilo na pravo stran. Če se s tem preveč obremenjujeješ lahko samo škodi. Ne vem pa, če nisem nekje brala, da ležanje na levem boku pomaga

In jaz sem bila ravno tako rojena z ritko naprej ne vidim in ne iščem pa v tem nobene povezave z mojo nosečnostjo.

Sem pa precej brala o tem, da so v glavnem nosečke v tem primeru kar naročene na carski rez, meni ni nikoli še nihče omenil te možnosti.

Tvoja bebica ima še ogrooomno časa, da se obrne, zato ne skrbi. Bodi prepričana, da se to vse uredi in se bo

Pobožaj trebušček in uživaj
Katja


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
5.9.2005 1:29:29   
kati1
haloo ... otrok pri 22t se še lahko obrača (moj je bil počez)... tudi če bi bil z glavco dol, bi bila še zmeraj velika verjetnost, da bi se še obrnil ... pred 30t je neumno sploh razmišljati o (ne)obrnjenosti otroka!! ... moj se je obrnil pri 30t ... pa je še zmeraj (sicer precej mala) možnost da se obrne nazaj ... mislim, da tvoj G malo prehiteva dogodke

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
5.9.2005 7:08:59   
ZARA
Zara se je meni obrnila v 36 tednu!

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj naj bi se otrok obrnil?
5.9.2005 15:23:03   
alenkica
Hvala, ste me kar pomirile!

Upam, da bo še vse v redu in mi ne bo treba na CR!

L.P.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?